Psychologia, działanie mózgu.
By wykorzystać konstruktywnie swoje udzielanie się w temacie kryształów dopiszę tylko, że każdy może zwrócić uwagę, że nasz organizm ma te same punkty przypisane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz organizmu np. patrz:

punkt wątroby na języku - wewnątrz
punkt wątroby na stopie,dłoni- na zewnątrz

olśniło mnie to po przeczytaniu komentarzy do wpisów z tego bloga o czakramach

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/30/czakramy/

podobnie można to odnieść do naszych czakr wewnętrznych, siatki ciała znanej z medycyny chińskiej do akupresury, akupunktury itd oraz ciała na zewnątrz czyli aury

Podobnie jak metody leczenia naszego ciała dotyczą zarówno dostępu z zewnątrz jak i z wewnątrz: bo można masować punkty zewnętrznie palcami albo dojść głębiej igłami i akupunkturą. Ludzie rozdzielają te sposoby a powinni je łączyć bo wyjście choroby na zewnątrz organizmu to objawy tego co się psuje w środku i odwrotnie.
Jeden człowiek będzie miał objawy zewnętrzne, a inny wewnętrzne. a wspomagać leczenie jeśli ktoś uważa,że chce się w ten sposób leczyć można podwójnie: akupunktura przez kogoś, akupresura przez siebie samego.
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52
Mnie masowano stopy, by zlikwidować ból kręgosłupa. Skutecznie.
Co wewnątrz to i na zewnątrz...czy tak samo jest z ziemią? Czy te miejsca mocy to takie punkty, jak w akupresurze?
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
a może tak, tylko mam za małą wiedzę w temacie fizyki, biologii i tych wielu dziedzin, które zajmują się planetą ziemia?

jak powstają chmury i dlaczego pada deszcz a co jest powiązane z klimatem i ochłodzeniami

czemu to powiązanie ziemia słońce jest ważniejsze niż tylko sama ziemia lub księżyc z ziemią

takich pytań coroku i starych odpowiedzi modyfikuje się tysiące i zmienia się wiedza
z jednej strony internet to góra nowych informacji?? nie zawsze

z drugiej strony internet ignoruje naukę sprzed doby internetu bo trzeba poświęcić czas by ją tam wsadzić a komu by się chciało skanować wszystkie mądre tezy i wiedzę

Ziemia i słońce a także sama ziemia sama ze sobą działaja w obie strony ale,żeby cokowliek było konstruktywne pewnie jakiś naukowiec by się przydał a oni raczej wolą rozwiązywać kolejne zagadki niż robić inne rzeczy

polecam więc program Planete czy inne , ja interesuję się ciałem
planeta to już za dużo dla mnie
pracy dotyczącej ludzi i ich zdrowia wystarczy na nastepne 1000 lat przy takiej ilości bzdur naukowo internetowych i nie tylko

wystarczy popatrzeć lub wyobrazić sobie obraz ziemii co mnie ostatnio przyszło:

cała planeta składa się z czegoś, do tego są pole magnetyczne ziemii, przyciaganie itd. plus podobne zjawiska na słońcu a do tego całość w ludzkim ciele

podkreslam to nadal nie jest ezoteryka

to jest wiedza, każda dziedziną kto się nia zajmuje mógłby to udowodnić

prosty przykład: bóle głowy , które nas trapia a niektórzy zauważaja je przy zmianach pogody : ból głowy to zmiana m.in. parametrów cisnienia krwi, nacisku na naczynia krionosne czegoś co można by okreslić" ciśnieniem" wewnętrznym organizmu dla uproszczenia oraz stabilzacji tego wew. cisnienia z cisnieniem zewnętrznym atmosferycznym bo skóra jest elastyczna a cisnienie zewnętrzne , które zmienia się pod wpływem wielu czynników i wszystkich nie znam oddziałuje zawsze na nas. Ale dlaczego o tym piszę, bo tej interakcji nie ma gdy nasze naczynia krionośne, i cały skład krwi. limfy i rownież dobrej budowy, składu poszczególnych komórek itd. jest wzmacniania dietą , która pasuje naszemu organizmowi. Przestajemy być meteropatami.

A czemu? a być może w tym wszystkim uczestniczy wiedza, której nie znam a dla naukowców to jest normalne w naszych płynach, w ceile pływaja rózne zwiążki: żelaza, sodu, potasu, jonki, płytki i tyle tego jest, że żaden naukowiec nie skupia się na całości
więc medycznie i naukowo jesteśmy częścia ziemii, słońca i wielu zdarzeń
i nie potrzeba ludzi wkręcać w jakieś nadprzyrodzone zdolności bo wiekszość społeczeństwa nie zna nawet podstaw
a mimo wszystko nadal nie wierzy, w normalną nauke ale wierzy w Boga
paradoks, ksiądzu uwierzą,że istnieje Bóg a ludziom, nie wierzą,że mogą być zdrowi bo tylko bóg uzdrawiał nieuleczalnie chorych

kiedy te paranoje się skończą? i czemu podobnie jak to jest z Bogiem
zaczynaja tak postepować ludzie okreslający siebie jako przebudzeni, widzący to, tamto, owamto
a nadal nie mają swoich sił na tyle dużo by sami sobie poprawili zdrowie
syndrom oddawania w czyjeś ręce lub nawet kryształy czy do słońca swego zycia, które i tak sami prowadzimy



filmu nie znalazłam

ale było publikowane info:

http://losyziemi.pl/promieniowanie-kosm ... anie-chmur
to jest część składowa filmu
inną yło powiązanie tego, z aktywnością słońca i tym jak to dociera do ziemii i zmienia pokrywę chmur i opady a w związku z tym imwięcej chmur tym mniej słońca, zmniejszy klimat
spaliny i dziura ozonowa nie była brana pod uwagę

:)

nie wiemy o ziemii i człowieku podstaw jeśli chodzi o to jak działamy ale większą uwagę zajmuje nas Bóg, kryształy ziemii czy karma.

Mnie to przestaje bawic gdy człowiek sobie to uświadamia. Możesz miec serce, miłość i duszę i robić dobro na ziemii bez tego wszystkiego bo to wszystko poza nami zwalnia nas z najwazniejszej rzeczy: odpowiedzialności za siebie.
Im więcej wiemy, tym bardziej odpowiedzialni. Im bardziej odpowiedzialni tym lepiej możemy się dogadać z innymi człowiekiem a to daje w rezultacie miłość i zrozumienie.
Jak to będzie ok wchodzmy sobie w czakry, kryształy i budzmy kolejnych ludzi ale nie patrzmy na ezoterykę i na niektórych ludzi jak na jedynych wiedzących bo z tego tworzą się nowe "religie" i nowe zniewolenie.

Szczęsliwego Nowego Roku
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52
Wypreparowano kiedyś kawałek jelita, nadal utrzymywano go przy życiu. Podano drobinkę pożywienia, a to jelito podjęło swą funkcję, czyli tłoczyło to pożywienia i działało tak, jakby nadal było w organizmie.
O sercu od dawna wiemy, że może nadal żyć, po za człowiekiem. Tak samo jest z nerką czy wątrobą. Z każdą cząstką naszego ciała. Dzięki temu, możliwe są przeszczepy.

Dla mnie planeta ziemia, jest taka, jak organizm człowieka. To jelito nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest częścią organizmu. Po prostu żyje. Tak samo jak człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest częścią, czegoś większego. Po prostu żyje.

Z kolei ziemia jest częścią kosmosu, czyli czegoś jeszcze większego.
Cały nasz organizm ma wpływ na to, jak to jelito funkcjonuje. Cała ziemia ma wpływ na to, jak człowiek funkcjonuje.
Jesteśmy cząstką przyrody, nierozerwalną, współistniejącą ze wszystkim, co się dzieje na ziemi.
Gdy trujemy wodę, a potem ją pijemy, to i nasz organizm jest zatruty.
Gdy oddychamy skażonym powietrzem to i my mamy objawy skażenia.
Jesteśmy częścią czegoś większego.

Mnie się wydaje, że nadszedł już czas, by zdawać sobie sprawę z tego połączenia. Z tego, że jesteśmy jedynie maleńką cząstką wszystkiego, co żyje na ziemi.
Tak, jesteśmy na szczycie drabiny, ale ziemia bez nas, poradzi sobie znakomicie.
My bez ziemi, zginiemy.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
i jeszcze jeden powiązany film
https://www.youtube.com/watch?v=otT0pnBGSJg
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość