Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Gadzie
Znałam takiego podobnego ,który żył na tych tematach. Mówiąc o tym miał dziwną wibrację, wciskał i próbował wiele zaszczepić mi z tych tematów , ale czy go porwali, czy ma czipa może ...ogólnie wszystko fantasy , choć wiele było wspólnego z mitami i starymi historiami ...
Ogólnie mówiąc uważam, że może są Tu istotki które mają i dotarły do poziomu świadomści wysokiej ale ....

Czy takie mocne określenie , powoduję przybranie tej energii ? bo na pewno nie formy ? No chyba że żyjesz w jakiej jaskini, masz ogonek itp... ogólnie jeśli na poziomie twojej świadomości, osiągnąłeś poziom dostrajania się do przekazów , ok , ale kto z tamtej strony nadaję ???
Zawsze ostrzegają ,kto nadaję, ponieważ różni nadają , a gdzie jest sens tego co nadają ????
Czasem przekazy są indywidualnymi wyparciami jakiś swoich obciążeń , może być to z różnych planów i przestrzeni. Trochę Cię poczytałam, i przypomniał mi się tamten moment życia z tamtym " kosmitą "
To wygląda jak zatrzymanie się w jakiej przestrzeni i odtwarzanie, przeżywanie tego na nowo, tyle że czy to jest przyszłość , czy to jest może przeszłość coś co się toczyło a w czym uczestniczyłeś i ugrzązłeś ?To wszystko jest jak kołowrotek, ma energię wiru. Wiem że tacy, maja inne patrzenia na świat i na komunikaty , tylko jaki świat ???


Szczerzę, to osobiście nie interesują mnie żadne wojny i walki po między cywilizacjami , choć zdarza mi się pojawiać wgląd w tamtą sferę. Ale ja osobiście żyję na ziemi i mam ludzkie ciało. A dusze pochodzą od różnych ras z różnych planów , ale czy ma to jakieś znaczenie ???? Reinkarnowaliśmy się tu po co coś co ma nas nauczyć i żyć w tej przestrzeni :) A nie żyć ciałem tu , a sobą być tam ??
Czy nie zauważyłeś, że żyjesz na ziemi ? Aby żyć ?
Świadomy , a jednak moim zdaniem osobnik żyjący w jakiejś iluzji ( przekazy ).
Powiedzieli Ci że masz misje ? że zostałeś wybrany ? czy sam siebie wybrałeś ??? Ego :)

Tacy jak Ty doskonale rozumieją fizykę, nauki ścisłe ponieważ w tych formach dostają komunikaty, język nie do końca zrozumiały dla naszego świata ( kropki , kreski ) języki których nie da się przetłumaczyć, choć myślę że forma jest telepatyczna. Tylko kto nadaję ?
Z takimi predyspozycjami można spokojnie tworzyć, być naukowcem , konstruktorem służyć dla dobra ludzkości i jego rozwoju.Umiesz coś rozbić ?

Bo po co pisać jakieś przekazy , które z twojego opisu są określane jako przyszłość ??? Czy ma to wywołać lęk ? strach ?

Wszystko co zaprząta naszą głowę i serce powoduję, zasilanie energii danego tematu.
To że żyjesz i rozgłaszasz te swoje wizję, czy to nie jest przykrywka pod zasilenie siebie i może tych istotek energią ? ludzi którzy w dany temat wejdą ??? Tu akurat nie spodziewam się odpowiedzi he..he...

Zamiast czekać ciągle na coś czekać , może zacząć żyć ? Bo to wygląda na odwracanie uwagi od prawdziwego celu, sensu życia ?

Przyszłość nie jest zapisana do końca jeszcze wiele ulegnie zmianie.
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień
Miał być koniec naszego świata, świata, który znamy. Na szczęście nie ma go.
To były wizje wielu "oświeconych".
I może tak by się stało, ale zostaliśmy dodatkowo zasileni energią, więcej rozumiemy, mamy szansę zmienić naszą rzeczywistość, na lepszą.
Czy skorzystamy z tej szansy?
Jak napisałam, też posługiwałam się techniką, która nie jest znana na ziemi. Czy to nasza przyszłość, czy wspomnienia innych, przeszłych żyć? Nie wiem.

Wiem jedno. W moich snach, w moich wizjach, rasa ludzka przestanie wojować, zacznie poznawać inne światy w sposób pokojowy tak, jak to obecnie robią inne, wyższe cywilizacyjne, rasy kosmiczne.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości