Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Ubój rytualny

Post 17 lip 2013, 20:30

Każdy mord jest mordem, ale skoro natura tak nas stworzyła że jemy mięso, to przynajmniej nie przyczyniajmy się do dodatkowych cierpień zwierzęcia.
Żydzi są oburzeni, że Polacy czegoś im zakazują, nawet wezwali na dywanik naszego ambasadora.
Dodatkowo ogłosili, że to utrudni przywracanie społeczności żydowskiej w Polsce.
HA!!! Nie wiedziałam, że takie mają plany i zamiary.
Przy tej całej nagonce na nas, przy upieraniu się, że to my ich mordowaliśmy w obozach, teraz jasno widać, że celem tego jest zrobienie z nas czegoś w rodzaju kolonii Izraela.
Czy to temat na forum PRZEBUDZENIE?
Myślę, że tak.

Poczucie wolności, niezależności, jest ważnym etapem rozwoju każdego człowieka.
Czy będziemy wolni, jeśli ONI narzucą nam swoje przekonania i obyczaje?
Jeśli zrobią z nas obywateli drugiej kategorii?
Nie sądzę.

Wracając do uboju.
Dawniej myśliwi z szacunkiem odnosili się do zabitej zwierzyny. Dziękowali jej, że oddała swe życie, by móc ich nakarmić.
Oglądałam też filmy o uboju rytualnym wśród "dzikich" - jak ich nazywamy.
Najpierw szaman odprawiał jakieś rytuały, nie wiem, czy to była hipnoza, ale na pewno coś podobnego. Zwierzę było całkowicie bezwolne i mam nadzieję, że straciło też świadomość. Nie widać tam było strachu.
Tu ubój polega na tym, że zwierze wykrwawia się zachowując pełną świadomość i jak widać, odczuwając strach i cierpienie.
To jest nieludzkie i niehumanitarne.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Ubój rytualny

Post 18 lip 2013, 02:38

Ale jestem zszokowana. Przerażona. Zastanawiałam się na czym dokładnie polega ubój rytualny i właśnie to zobaczyłam...
. Wiele ludzi naśmiewa sie z wegetarian. A dlaczego to robią ? Bo są nieświadomi. Zwykli głupcy. Ktoś kto wie jak wygląda zabijanie zwierząt na skalę przemysłową toleruje tych którzy nie chcą brać w tym udziału .
Zwierzęta otrzymują środki odurzające i tracą świadomość akurat na ten moment. Ale to co muszą przeżyć przed... to jest straszne . Niestety.

ubój rytualny .... nie wiem kto jest w stanie wgl tego dokonywać. dobrze że tego zabronili .
Nie rozumiem, przecież to żadna różnica w jaki sposób zwierze zostało zabite ?! I tak nie żyje ..... Nikt nie stanie się bardziej święty jeżeli zje zwierze któremu zostało poderżnięte gardło na żywca ..........
Pina Kobieta
 
Posty: 12
Dołączył(a): 04 cze 2013, 20:04
Droga życia: 7
Zodiak: Waga

Re: Ubój rytualny

Post 18 lip 2013, 05:59

W niektórych kulturach wyrywano serce, w innych grzebano żywcem ludzi, wbijano kołki w człowieka...
W przeszłości było masę barbarzyńskich zwyczajów.
A i dziś jak widać, niektórzy takie zwyczaje utrzymują.
Tłumaczenie że zwyczaj, że kultura, jest śmieszne. Gdyby wszyscy nadal utrzymywali obyczaje przodków, nie zmieniali ich, to świat byłby jeszcze okrutniejszy.
I tego wymagam od ludzi, którzy mają się za ucywilizowanych. To są okrutne, barbarzyńskie obyczaje.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Ubój rytualny

Post 21 paź 2013, 19:46

Oczywiście, że śmieszne- choć może to złe słowo. Ot usprawiedliwienie dla dziwnych akcji, pod płaczykiem religii, wiary w boga uskutecznianych, tradycji..Bo ja wiem jak jest naprawdę? No nie Bóg jeśli jest nie chce cierpienia, tradycja bywa głupia, rytuał niepotrzebny..Można się pogubić, ale warto być człowiekiem, tak po prostu..nim być..
Południca Kobieta
 
Posty: 5
Dołączył(a): 06 paź 2012, 20:21
Droga życia: 3
Typ: 4w5
Zodiak: Rak

Re: Ubój rytualny

Post 22 paź 2013, 16:37

Wbijanie na pal - nie wiem czemu, ale to wpadło do głowy. Kiedyś była taka tradycja, tak dokonywano egzekucji. Jakie to szczęście, że my się od tego odcięliśmy!
Na razie tureccy muzułmanie robią aferę, że nie dano im w spokoju łamać naszego prawa , ze zakłócono im rytualny ubój.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron