Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

dziwny sen...czy ktos pomoze?

Post 18 cze 2013, 15:24

zaczne od tego, ze sen byl jakby na jawie, wszystko dzialo sie w pokoju w moim domu, czulam sie we snie zmeczona i postanowilam sie polozyc do snu wtedy uslyszalam jak cos wpadlo do pokoju przez drzwi balkonowe zdawalo mi sie na poczatku ze to nietoperz bo cos czarnego przez moment widzialam ale po chwili zdalam sobie sprawe, ze dzwiek skrzydel orzypomina mi bardziej ptaka ktory mocno trzepocze skrzydlami, pozniej odbylam jakas rozmowe, wiem, ze modlilam sie przez chwile, probowalam obudzic sie wydawalo mi sie, ze co jakis czas otwieralam oczy ale cos bylo na tyle silne ode mnie ze znow snilam dalsza czesc na koncu pamietam ze nie wiem
ale jakas sila probowala mnie wyrwac z lozka czulam ze sie unosze ale nie cialem tylko jakbym opuszczala cialo i wtedy zaczelam sie bac we snie zawolam trzy razy ratuj, ratuj, ratuj Jezu i sen zniknal, obudzilam sie
Agnesss
 
Imię: Agnieszka
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2013, 15:03
Droga życia: 4
Zodiak: koziorozec
Ostatnio było wiele podobnych opisów, dyskutowaliśmy o tym na forum.
Mnie się nie chciało powtarzać, a widzę, że i innym też.
Poczytaj dyskusję, to znajdziesz odpowiedzi.
Wybacz, to nie jest zbywanie, po prostu to już opisaliśmy w sposób, jak rozumiemy ten temat.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz z pewnoscia skorzystam z twoich slow i wezme przyklad z innych ludzi na tym forum napewno przeczytam wasze forum tylko ZEBY MI TAK CHCIALO JAK MI SIE NIE CHCE. pozdro O:)
Agnesss
 
Imię: Agnieszka
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2013, 15:03
Droga życia: 4
Zodiak: koziorozec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron