Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Sen i wpływ na codzienność

Post 08 cze 2013, 11:36

czy macie czasami takie sny, że wpływają na wasze codzienne czynności?
Czy pamiętacie Wasze odczucia w czasie snu nawet przez klika dni i to przekłada się na to, co robicie potem w "rzeczywistości" (nie wiem jakie słowo bardziej pasuje- chodzi mi o stan, kiedy nie śpimy i nie śnimy) ?
Avatar użytkownikaIsabellaSempere Kobieta
...
 
Imię: Isabella
Posty: 86
Dołączył(a): 23 lis 2012, 00:12
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Jeśli chodzi o mnie to tak. Mam czasem takie sny które wpływają na sposób postrzegania przeze mnie rzeczywistości. Sny często mówią o ukrytych pragnieniach podświadomości. Warto się w nie wsłuchać i odpowiedzieć na te pragnienia, lęki itp.
Tramp
 
Tramp napisał(a):. Sny często mówią o ukrytych pragnieniach podświadomości. Warto się w nie wsłuchać i odpowiedzieć na te pragnienia, lęki itp.


a jeśli taka odp. oznacza, ze ma sie problem z realizowaniem swoich codziennych obowiazków-mam na mysli np. pracę zawodową?
Avatar użytkownikaIsabellaSempere Kobieta
...
 
Imię: Isabella
Posty: 86
Dołączył(a): 23 lis 2012, 00:12
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Hm, jeśli pytasz o moje zdanie to zajrzałbym wgłąb siebie i zastanowił się nad tym czy praca która wykonuje sprawia, że czuje się chociaż dobrze. Jeśli doszedłbym do wniosku, że mnie przytłacza, stresuje lub niszczy to po prostu bym poszukał innej. Ale to taka prosta teoria dopasowana do moich okoliczności, gdzie żyje w Warszawie a tu jest sporo pracy.
Tramp
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron