Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Re: Problem ze snem

Post 04 cze 2013, 11:25

A tej nocy żeby było śmiesznie udał mi sie świadomy sen, w barze uświadomiłem sobie że nie wziałem kasy, ale pomyślałem że to sen i nic nie może być nie po mojej myśli, ale nie naginałem praw fizyki bo nei wiem dlaczego nie pomyślałem o tym.
Nihlathak
 
Imię: Michał
Posty: 11
Dołączył(a): 18 maja 2013, 11:37
Droga życia: 10

Re: Problem ze snem

Post 06 cze 2013, 01:31

Jeszcze takie pytanie, jak e snie po uswiadomeniu siebie dzzialac zgodnie ze swooja wola zamiast naginac rzeczywistosc do kontynuacji snu? I co poradzic jjesli mowie sobie afirmacje przed snem a przez to nie pamietam co mi sie snilo?
Nihlathak
 
Imię: Michał
Posty: 11
Dołączył(a): 18 maja 2013, 11:37
Droga życia: 10

Re: Problem ze snem

Post 06 cze 2013, 05:43

Sen naprawdę ważny, będzie się powtarzał wielokrotnie.
Wszystkich sennych majaków, nie musisz zapisywać.
Normalny sen jest potrzebny człowiekowi do normalnego życia.
Więc najpierw śpij spokojnie i nie przejmuj się snami.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Problem ze snem

Post 06 cze 2013, 08:59

Czyli konceentrowac siie jedynie na snach co bylo w nich waznego? Te zwwykle nie musza byc nawett zapamietanee?
Nihlathak
 
Imię: Michał
Posty: 11
Dołączył(a): 18 maja 2013, 11:37
Droga życia: 10

Re: Problem ze snem

Post 06 cze 2013, 13:40

Według mnie sen jest tym co kreuje Twoja podświadomość. Zgadza się, gdy sen powtarza się często oznacza to, że jego zawartość ma odzwierciedlenie w Tobie i jest to albo jakiś Twój wypierany strach albo życzenie, w zależności od snu. Aby dokładnie odczytać sny, postaraj się na podstawie tego co Ci się śniło, wejść wgłąb siebie a wtedy łatwiej Ci będzie zrozumieć znaczenie tych snów.
Tramp
 

Re: Problem ze snem

Post 11 cze 2013, 22:26

Mam jedno pyttanie. Czy jest możliwe aby podczas zaczątków hipnagogów nie miaał paraliżu sennnego? BOprzypadkiem zrobiilem cos w stylu metody WILD i gdy poczulem ze hipnagogi sie zaczynaja nie czulem paralizu i ottworzylem oczy.
Sory ale klawiaturka w tel cos mi jakos nie tak dzialaa
Nihlathak
 
Imię: Michał
Posty: 11
Dołączył(a): 18 maja 2013, 11:37
Droga życia: 10

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron