Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Sen sprzed paru tygodni

Post 24 maja 2013, 17:36

Witam.
Mam pytanie dotyczące mojego snu z przed paru tygodni.

Śniło mi się,że jestem w moim pokoju i nagle słyszę dzwonek do drzwi,wiec poszedłem je otworzyć i nagle przed moimi oczyma widzę dziewczynę ubraną w białą suknie.Zwróciłem uwagę na brudne i bose stopy.Uczucie,które towarzyszyło mi w tym śnie było negatywne tzn czułem gniew.Ta dziewczyna nie należała do urodziwych tak apropo.Coś ode mnie chciała ale ją szybko spławiłem i powiedziałem żeby przyszła za tydzień.Wtedy się obudziłem i w sumie nie zwróciłem w jakiś szczególny sposób uwagi na ten sen.
Minął równy tydzień i niespodziewanie ta sama sytuacja.Otwieram drzwi i nagle widzę tą samą dziewczynę z jakimś chłopakiem(źle mu z oczu patrzyło),pożegnała się ze mną i odeszła.W tym śnie uczucie było inne towarzyszył mi smutek i rozpacz,chciałem żeby zawróciła ale nie umiałem wydusić żadnego słowa;(
Zmiana miejsca i nagle jestem w parku, pełno ludzi a przede mną 4 psy,które biegną w moim kierunku(wiedziałem że zamiarem tych psów na pewno nie było przywitanie się ze mną w miły sposób).Zacząłem z nimi walczyć.Z tego co pamiętam zabiłem 2 z 4 jeden uciekł a drugiego oszczędziłem.
Obudziłem się,przemyłem twarz wodą i wróciłem do łóżka.Zasnąłem i kolejny sen(ten był bardzo rzeczywisty!)
Byłem w lesie i zauważyłem watache wilków.Podszedłem do jednej wilczycy,widziałem po jej zachowaniu że chciała żebym podążał za nimi,więc tak uczyniłem.
To tyle, bardzo bym prosił o interpretacje tego snu bo przeczuwam że,te sny miały głębsze znaczenia.
Z góry dzięki:)
denethor Mężczyzna
 
Imię: Damian
Posty: 3
Dołączył(a): 24 maja 2013, 17:01
Droga życia: 7
Zodiak: Koza

Re: Sen sprzed paru tygodni

Post 25 maja 2013, 19:58

To forum nie jest przeznaczone do interpretacji snów.
Kiedyś się w to BAWIŁAM, ale do wszystkiego trzeba się NASTROIĆ.
Czyli dostosować do innych wibracji itd.
Tak na gorąco odpowiem.
Ktoś potrzebował twojej pomocy, olałeś to.
Nie potrafiłeś zachować się w sposób odpowiedni.
Sytuacja się zaogniła, /psy/ Ciągle nie zauważałeś przyczyny, która leżała w TOBIE.
Nadal nic nie rozumiałeś, więc tym razem była to wataha wilków.
Były groźne.
Ale jedna z wilczyc chciała, byś za nią podążył.
Pewnie chciała cię czegoś nauczyć.

Nie byłam odpowiednio NASTROJONA, więc nie gwarantuję prawidłowej interpretacji, z której jestem dość dumna.
Ale wydaje mi się, że i tak wyłuskałam sens, czyli to, że powinieneś być bardziej tolerancyjny i współczujący.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Sen sprzed paru tygodni

Post 25 maja 2013, 21:10

Nie sadze aby to byla zabawa, sny czesto zawieraja cenne wskazowki ktore podswiadomosc ubiera w obrazy, i czasem trudno samemu przelozyc jezyk symboli na zrozumiala tresc, wiec dlaczego ci ktorzy to potrafia mieliby nie pomoc , szczegolnie ze w tym wypadku chodzi o powtarzalnosc snu wzbogacana nowymi elementami.
Nie pokusze sie o interpretacje, moze tylko wilczyca- bardzo kojarzy mi sie z przewodnikiem, z wtajemniczeniem. Moze przeoczyles jakas dziewczyne?
ayalen
 

Re: Sen sprzed paru tygodni

Post 01 cze 2013, 18:43

Basiu dzięki za odp.:)Wezmę Sobie te uwagi na pewno do serca.
Ayalen tak przeoczyłem i teraz załuje:(
denethor Mężczyzna
 
Imię: Damian
Posty: 3
Dołączył(a): 24 maja 2013, 17:01
Droga życia: 7
Zodiak: Koza

Re: Sen sprzed paru tygodni

Post 01 cze 2013, 21:46

Damian, nie trac czasu na zal, skoro juz wiesz ze przoczyles okazja, wykorzystaj te wiedze by nie przeoczyc kolejnej. Ona wroci, w innej chwili, w innej formie, i znow stanie w otwartych drzwiach. Po prostu badz uwazny, w miedzyczasie uczac sie siebie abys mogl pojsc z nia. Nie za nia, a reka w reke. Przeznaczenia nie da sie ominac, nawet jesli sie go nie rozpozna, to nic takiego, widocznie to nie byl ten czas i to miejsce, i jeszcze nie byliscie dla siebie. Trzymam kciuki za was.
ayalen
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość