Psychologia, działanie mózgu.

Wegan

Post 29 maja 2013, 17:02

Dostał ktoś od niego wiadomość?
Ja dostałam.
Grozi że ujawni nasze niecne praktyki, że rozpęta piekło w mediach i świat pogrąży się w chaosie.
Albo zdejmiemy z niego paskudne energie, albo mamy mu dać jasnowidza.
Jak nie to on na nas wypuści demony /albo coś podobnego/
Coś tam pisał o New Age - że to niby oni komunikują się z tymi z kosmosu i prawda ta zatrzęsie światem.

Nieco mnie zatkało z wrażenia. Poleciłam mu lekarza.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Wegan

Post 29 maja 2013, 19:17

Mam takie pytanie. Czy na pewne pytania można udzielić odpowiedzi tak lub nie? Bo zamiast tego od razu dostaję jakieś propozycje, które na pewno mi nie pomogą zwłaszcza, że to już było i okazało się nieskuteczne. A poza tym jaki jest sens tutaj przebywać jak nie można rzekomo zmienić swojego przeznaczenia, bo zaraz mi ktoś wciśnie kit, że tak nie można, bo taka jest wola kosmosu. Wybaczcie mi, ale mam dużo negatywnych doświadczeń i zaczynam tracić wiarę w to, że warto w ogóle okazywać dobroć bez względu na to co otrzymam od innych.
Nie chcesz już konfrontacji na światopoglądy? Tu rozwija się miejsce, gdzie dyskusja ma się do tego nie sprowadzać:
ozzy89a.pl/wordpress
vegan
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 maja 2013, 04:34

Re: Wegan

Post 29 maja 2013, 21:58

a zdradzil przynajmniej coz to za niecne praktyki? W sumie zadna grozba - swiat juz pograzyl sie w chaosie a pieklo czynia media- miedzy innymi, wiec to raczej stwierdzenie faktu. Za kogo ten ktos sie uwaza?
ayalen
 

Re: Wegan

Post 30 maja 2013, 06:09

Trochę mętnie /choć dość długo/ o sobie pisał.
Wnioskuję z tego, że poznał świat energii i to go przerosło.
Nie potrafi poradzić sobie z doznaniami, z emocjami. Mogę się domyślać, że jakiś niski byt się do niego przyplątał - ale może to też być skutkiem jakiejś psychozy.
Chce się od tego uwolnić i dlatego potrzebuje jasnowidza, by mu wskazał sposób.
Odpowiedziałam spokojnie, życzliwie, na to posypały się groźby, bo w tym tonie był następny list.
Chyba nie ma pojęcia, że świat o kosmitach już słyszał.
Podejrzewam że tam gdzie był, uczniom przekazywano wiedzę jako tabu, ścisłą tajemnicę.
Tak że bardzo poważnie wierzy w to, że jak ujawni treść nauk i praktyk /jakich? nie napisał/ to ludzkość będzie przerażona i zaczną się rozruchy.

Biedne, zagubione ludziki chodzą na kursy wierząc, że nagle ich świat się zmieni na lepsze. Poznają energie, otwierają się na nowe, a nie wiedzą o tym, że to nie jest bezpieczna zabawa.
Nie rozumieją niczego, nauczą się tylko korzystać z mocy, z jakiś urywków wiedzy i potem nieszczęście.
Myślę, że tak to było.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość