Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Widze co jest w czasie kilkanaście wieków z przodu.
Dokładnie chodzi mi o rozwój technologi tj. przenoszenie materii bez użycia prędkości, rozwój społeczny cywilizacji, inżynieria materi ciała, wymiary energetyczne, itp... Często znam rozwiązania zagadnien które nauka teraz odrzuca.
Zjawiska nadprzyrodzone mnie śmieszą gdyż wiem, że to tylko nie ogarnięta w tym czsie fizyka.
Dlaczego mało kto jest w stanie zrozumieć te zjawiska np. pola kwantowego?
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15
"widzę co jest w czasie kilkanaście wieków z przodu.
dokładnie chodzi mi o rozwój technologii, t.j. przenoszenie materii bez użycia prędkości, rozwój społeczny cywilizacji, inżynieria materii ciała, wymiary energetyczne.."

co pewien czas mam fantastyczne, kolorowe jak w najlepszym kinowym "EASTMAN ' COLORZE", stereoskopowe sny prorocze. z dalekiej przyszłości,
polegające na dokładnej transmisji retrospektywnej idącej do tyłu z przyszłej ścieżki czasu, na scieżce czasoprzestrzeni, "kvantów"ultra-czasu -
- z okolic czasoprzestrzennych, oddalonych o kilkaset lat w stosunku do naszego ob obecnego "continuum"czaso-przestrzennego.Teraz mówię o 2340.

kilka lat temu śnił mi się "stereo-;-oskopovo" rejon południowo- wschodniej Warszawy , a dokładnie rejon jeziorka Gocławskiego po prawej stronie Wisły, niedaleko oddalony od Trasy Łazienkowskiej, jak jedziesz samochodem ze Śródmieścia Stolicy na Grochów / Gocław...

Cały Grochów naszpikovany był futurystycznymi , budzącymi zachwyt ekologizmem i śmiałością i kolorem form architektonicznych , wieżami mieszkalnymi...
Koło Jeziorka Gocłavskiego, wznosiła się futurystyczna skomplikowana przytłaczająca mega-ogromem,
mega-konstrukcja o wysokości 1346 -1468 metrów.
Wieża produkcyjno - technologiczno - mieszkalno - biurowa.

Jakby gigantyczna konstrukcja metalowa a na nią "nanizane" jak szmaragdy naszyjnika, fantazyjne kolorowe wielościany funkcji mieszkalnych, biurovych, high-technologicznych - i "musowo", wiszących kilkaset metrów nad ziemią nazywam to - "ogrodów Semiramidy", zarówno o funkcjach rekreacyjnch[parkowych] jak i odpowiadających tamtejszemu "dziwnemu" priorytetowemu zadaniu produkcji dodatkowej wysoko-jakościowej "biomasy",
były też wielościany transportowe lądovisk dla kosmolotów, statków międzygwiezdnych i powszechnych , prozaicznych jak obecne samochody, grawitolotów do podrózy tylko w naszej ziemskiej biosferze.

Ekologizm - podpowiadała parapsychologiczna wiązka informacyjna z przyszłości, zaprogramowana dla tego właśnie snu - stał się HASŁEM DNIA.
Oczywiście z kolegą wleciałem pózniej jego gravitolotem na trzysta dwudzieste siódme piętro, gdzie znajdowało się Jego mieszkanie .
zaparkowaliśmy nasz antygrawitacyjny gravitolot na rozległym balkonie z żółtym tłem jego podłoża , jego wiszącego kilkaset metrów nad Warszawą mieszkania.
z góry rozciągał się piękny widok na gigantyczny bezbrzeżny słodkowodny zalew wodny tzw. zalew "NA ZAPORZE", zbudowany dzięki spiętrzeniu wody rzeki Wisły,
za linią Kępa Zawidovska - Błota, wszystko na obecnych terenach południowo-wschodnich krańców miasta Warszawy...
czuło się zmianę klimatu,
był to klimat podzwrotnikowy jak na GOLD COAST koło Brisbane w obecnej Australii...
czy też klimat FORT LAUDERDALE na Florydzie[USA].
Avatar użytkownikaGad Kosmiczny Mężczyzna
Inthe search ofthe lost future
 
Imię: Matthew
Posty: 54
Dołączył(a): 18 gru 2010, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Potomek rodu reptoidów
Zodiak: STRZELEC
Teraz mówię o 2340.

kilka lat temu śnił mi się "stereo-;-oskopovo" rejon południowo- wschodniej Warszawy , a dokładnie rejon jeziorka Gocławskiego po prawej stronie Wisły, niedaleko oddalony od Trasy Łazienkowskiej, jak jedziesz samochodem ze Śródmieścia Stolicy na Grochów / Gocław.


Piszę...Piszę...Piszę o...

Zapamiętaj :roll:

Teraz do sedna.Skąd wiesz co widziałeś,przecież czas zmieni wszystko.Czy masz na myśli podświadome rozróżnianie otaczającej przestrzeni?
Ogólnie,to wszystko co opisałeś jest zajebiste,bo pozytywnie pokazujesz swą osobowość.Jeśli masz tego więcej,to ja proszę o ciąg dalszy.

Pozdro Obrazek
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!
Maylo napisał(a):
Teraz mówię o 2340.

Piszę...Piszę...Piszę o...

Zapamiętaj :l:

Teraz do sedna.Skąd wiesz co widziałeś,przecież czas zmieni wszystko.Czy masz na myśli podświadome rozróżnianie otaczającej przestrzeni?


Pozdro Obrazek


Wiedziałem co dokładnie będzie za te trzysta kilkadziesiąt lat...
... bo jestem na tej Ziemi autonomiczną nad-zmysłową "boją" programową -
wstawioną przez "eternal child" i ' 'wieczne wszech-oko Wszechświata" do towarzyszącej nam tu i teraz rzeczywistości trójwymiarowej z czwartym dodatkowym wymiarem czasu ,
ustawioną przez LOS
[LOS = program fraktalny bilionów zdarzeń w tym bąblu Wszechświata]
- a wszystko do parapsychologicznego "programovania" ścieżki wydarzeń już teraz,
co odbywa się po troszę i z bardzo dużym wysiłkiem "para=psycho" i z wielkimi nieprzyjemnościami i tragediami w życiu codziennym, ze skutkiem ubocznym w postaci super-rozwoju cywilizacyjnego ludzkiej cywilizacji małp człekokształtnych...
...w 2347 roku...
cierpienia indywiduum to nic nie znaczący epizod,
wszystko wynagrodzi przyszły wspaniały boski kształt "lotosu" wszechludzkiego losu...
Avatar użytkownikaGad Kosmiczny Mężczyzna
Inthe search ofthe lost future
 
Imię: Matthew
Posty: 54
Dołączył(a): 18 gru 2010, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Potomek rodu reptoidów
Zodiak: STRZELEC
FAJNIE was czytać chłopaki
w koncu coś /ktoś ,ciekawego na forum

JA też widuję przyszłość w snach proroczych ,i w dodatku mi się to sprawdza na daną chwilę w przeciagu kilkunastu lat
,
ileś tam latek zyję i jakieś tam projekty o ktorych sniłamn w śnie , teraz dochadzą do realizacji niezłe hehhe :thumbright:
ale i miewam takie sny o których obecna nauka nie ma pojecia ,tzw :arrow: ....dopisze potem
fajnie ,że są tacy ludzie co śnią o przyszłości i kojarzą to z danym dokładnie rokiem jak np. gad kosmiczny określił 2340r.

ps :P
GADZIE KOSMICZNY czy śnią ci się obecnie lub wczesniej POLSKIE
miasta ewentualnie warszawskie dzielnice ,lub sniły ci się jakieś pojazdy sunace ponad jezdnią , tak na wysokości 2 -3-go pietra mieszkalnego ?
to mogłabym sprawdzić ewentualnie bo wiem co bedzie za jakiś czas sunąć po maistach niektórych
A o czym zwykli ludziska nie wiedzą ,bo nie piszą o tym w gazetach ani w necie ani w tv ani nigdzie ,
a to bedzie za kilka wieków hehhe #-o

,opisz jak by ci się sniły ,jakieś pojazdy , :!:
\skonfrontujemy wspólnie może mamy podbne wizje , :wink:
Ostatnio edytowano 20 cze 2011, 00:01 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 5 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
przebudzona-NIMFA napisał(a):
też widuję przyszłość w snach proroczych ,i w dodatku mi się to sprawdza na daną chwilę ,ileś tam latek zyję i jakies tam projekty o ktorych sniłamn w śnie teraz dochadzą do realizacji neizłe hehhe
ale i miewam takei sny o których obecna nauka nie ma pojecia ,tzw ....dopisze potem
fajnie ,że są tacy ludzie co śnią o przyszłości i kojarzą to z danym dokładnie rokiem jak to gad kosmiczny określił 2340.

ps
GADZIE KOSMICZNY czy śnią ci się obecnie lub wczesniej POLSKIE ...
POLSKA nie jest interesująca dla "geoextrasensa" bo jest bardzo zacofana i ciemna[opanowana jest w całości przez wsteczny, gnuśny i prymitywny kościół katolicki]
miasta ewentualnie warszawskie dzielnice ,lub sniły ci się jakieś pojazdy sunace podad jezdnią , tak na wysokości 2 -3-go pietra mieszkalnego ?
to mogłabym sprawdzić ewentualnie bo wiem co bedzie za jakiś czas sunąć po maistach niektórych
A o czym zwykli ludziska nie wiedzą ,bo nie piszą o tym w gazetach aniw necie ani w nigdzie ,
a to bedzie za kilka wieków hehhe #-o

,opisz jak by ci się sniły ,jakieś pojazdy ,
,sinsemilla prosze pisać tylko na ten temat lub wogóle o koncu świata jest inny temat


przecudowna, przebudzona Nimfo, są to pojazdy jakie znasz z reklamowej wizytówki TVP INFO WARSZAWA, a więc grawitoloty polskiej produkcji o napędzie antygrawitacyjnym latające w przestrzeni ludzkiej biosfery aż do wysokości gdzieś od 20 = 30 do 1800 metrów.

ale moim ostatnim" przebojem" czy też hit'em ekstra-sens'a w "Eastmancolor'rze"; był mój pobyt na współczesnym URAL' u gdzie odkryłem autentyczne jestestwo współczesnej supercywilizacji rosyjskiej o poziomie ponad 1200 lat przekraczającej nasz tradycyjny , współczesny rozwój technologiczny,
chodziło o senną wizytację filmovą bazy rosyjskich antygrawitacyjnych 'COSMOSPHERES JUMBO',
\ w śnie Ruski Żołdak wylał mi na łeb z wysokości 45 metrów nad ziemią - kubeł czarnego smaru'"['':toczliwa czy też chłodziwa do rotorów antygrawitacyjnych"], po przeprowadzanej u Siebie konserwacji, z zacumowanej w powietrzu koło Ivdela na północ od Sierowa ruskiej gigantycznej intergalaktycznej białej platformy antygrawitacyjnej do lotów na Marsa, Venus i Alfa Centauri oraz superdaleki KOSMOS...
Avatar użytkownikaGad Kosmiczny Mężczyzna
Inthe search ofthe lost future
 
Imię: Matthew
Posty: 54
Dołączył(a): 18 gru 2010, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Potomek rodu reptoidów
Zodiak: STRZELEC
Gad Kosmiczny napisał(a):przecudowna, przebudzona Nimfo, są to pojazdy jakie znasz z reklamowej wizytówki TVP INFO WARSZAWA, a więc grawitoloty polskiej produkcji o napędzie antygrawitacyjnym latające w przestrzeni ludzkiej biosfery aż do wysokości gdzieś od 20 = 30 do 1800 metrów.
...

gadzie kosmiczny
przecudowny STRZELCU
Matthew z Warszawy
Potomku rodu reptoidów
we śnie ,kiedy śniłam o pojazdach sunących po szynach lub czymś podobnym , nie było wtedy tv WARSZAWA więc tej inspiracji nie mogłam zasięgnąć z TV ,takich rzeczy nie widziałam też na filmach SF
ale faktycznie jak piszesz wyżej ,mkneły na różnych wysokościach i można było zaglądać przez niezasłoniete okna do mieszkań osób na gigantycznych wysokościach
{widziałam projekty na żywo [TAJNE ]
takich pojazdów, i symulatory za kilkanasie lat póżniej po moim śnie heheh :thumbright: }
,była to dla mnie przecudowna wycieczka można było siedzieć sobie bezpiecznie każdy osobnik chroniony ,odzielony ,bezpieczny ,lub we wspólniej kabinie było przy tym bezszelestnie cicho, niemalże można było zasnąć spokojnie lub medytować ,a jak ktoś chciał wysiąść zjeżdzał oddzielnym segmentem ,nie było przystanków ,ani postojów, były takie tzw.zjazdówki / spowolniacze do miejsca wysiadania .Cicho szybko,bezpiecznie ,bezkolizyjnie [po tym śnie byłam oszołomiona z wrażenia przez kilka dni }
widziałąm wiek niedaleki 22-gi, zamierzam dożyć hehhehe,i znależć tą okolice i tą trase z mojego snu ,bo widziałam w nim super przystojniaka ,który widział mnie w tym pojeżdzie ze swojego pokoju na gigantycznie wysokim piętrze i uśmiechaliśmy się dos siebie :D :P ,,
ale nie mogę się z tobą zakłądać chyba ,ze we wcieleniu nastepnym TWYM innej twej inkarnacji w mojej wizji w 22-gim wieku ,
bedziesz może w nowym lepszym wcieleniu z lepszym DNA itd i może to ty bedziesz tym przystojniakiem heheh :wink: #-o i mnie rozpoznasz



ps.
gadzie kosmiczny a coś z bliższej przyszłości opisz
tak pół wieku góra 1 -en wiek ,wiesz co kogo obchodzi 2 wieki i tak tego nie sprawdziwmy
Matthew z Warszawy
Potomku rodu reptoidów
wyjaśnij mi to zdanie twój cytat

wszystko wynagrodzi przyszły wspaniały boski kształt "lotosu" wszechludzkiego losu...
Ostatnio edytowano 20 cze 2011, 15:08 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 1 raz
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
przebudzona-NIMFA napisał(a):
Gad Kosmiczny napisał(a):widziałąm wiek niedaleki 22-gi, zamierzam dożyć hehhehe,i znależć tą okolice i tą trase z mojego snu ,bo widziałam w nim super przystojniaka ,który widział mnie w tym pojeżdzie ze swojego pokoju na gigantycznie wysokim piętrze i uśmiechaliśmy się dos siebie :D :P ,,
ale nie mogę się z tobą zakłądać chyba ,ze we wcieleniu nastepnym TWYM innej twej inkarnacji w mojej wizji w 22-gim wieku ,
bedziesz może w nowym lepszym wcieleniu z lepszym DNA itd i może to ty bedziesz tym przystojniakiem heheh :wink: #-o i mnie rozpoznasz

Matthew z Warszawy
Potomku rodu reptoidów
wyjaśnij mi to zdanie twój cytat
wszystko wynagrodzi przyszły wspaniały boski kształt "lotosu" wszechludzkiego losu...

bliska mi jest moja krewna po kądzieli i po parapsycho w myślach przecudovna SAVITRI DEVI,
Indie są żródłem wszechmocy wszelakiej wiedzy ezoterycznej
Kalachakra Tantra mówi o Shamballi jako ośmiolistnym lotosie, to opowieść z Shangri-La i o wiedzy która miała wpływ na odmianę religii tybetańskiej Boen.
z Shamballi płyną wszystkie nadludzkie energie duchove, z Niej rodzi się ILLUMINACJA..
Na drodze praktyk Kalachakry Tantry osiągniesz Stan Shri kalachakra.
W 2424 prawdopodobnie nastąpi inwazja reptoidów na Ziemię , po tym nastanie wszechludzki GOLDEN AGE i GOLDEN EDEN,
ludzkość powróci do SWOICH ŚWIETLISTYCH BOSKICH KORZENI...
Avatar użytkownikaGad Kosmiczny Mężczyzna
Inthe search ofthe lost future
 
Imię: Matthew
Posty: 54
Dołączył(a): 18 gru 2010, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Potomek rodu reptoidów
Zodiak: STRZELEC
Gad Kosmiczny napisał(a):bliska mi jest moja krewna po kądzieli i po parapsycho w myślach przecudovna SAVITRI DEVI,


Czy o tą "krewniaczkę" Ci chodzi?
http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl ... 53&bih=573
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
gadzie kosmiczny
Matthew z Warszawy
Potomku rodu reptoidów
a coś z bliższej przyszłości opisz wizje
tak pół wieku,coś co można skonfrontować w tym temacie za 50-100 lat hehheh
góra 1 -en wiek ,wiesz co kogo obchodzi 2 wieki dalej /{wtedy nie bedzie netu i tego przebudzenia }będzie telepatia
nie ma nensu tu pisac i tak tego nie sprawdziwmy ,
bo nie dożyjemy w tym wcieleniu z tym przebudzeniem
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Ja dat nie widze.
Daty nie są odległe istnieją równolegle, liniowo. Odczucie czasu to tylko iluzja trzeciego wymiaru, a konkretnie projekcja na moje potrzeby. Spoglądam poprzez to co widze.
Moje widzenie bardziej odbiega od dostępości wyobrażenia i możliwości opisu. Konkretniej to chodzi np. o połączenia bytu z technologią, tak jakby być np. motocyklem ścigaczem, lub promieniowaniem gamma, płynnie przechodzić z absolutu do odrębności. W czasie ( wymiarze ) możemy dowolnie być z materi i bez niej, nie potrzeba nikomu rzeczy ani najmniejszego kwantu. Wiedza z tamtego wymiaru zezwala na dowolność form.
Teraz materializuje się z przyszłości. Przez Was rozumianej i jestem tu, gdy patrze z tamtego punktu jestem w przeszłości.
Czasami dla zabawy powracam do tej samej chwili (daty, sekundy) poprawiam ją.
Czasmi powracam z blokadą tj. celowej niewiedzy o zmianie wymiaru w celu konkretnego doświadczenia potrzebnej do zbioru chwili.
W równoległym (przyszłym) czasie nie mamy dylemtów religijnych, nie przeprowadzamy śmiesznych doświadczeń naukowych. Chociaż i w tym czasie niektórzy wiedzą, że eksperymenty i próby to tylko oczekiwanie danej świadomości z góry założnym wynikiem spełniającym oczekiwania.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15
przebudzona-NIMFA napisał(a):gadzie kosmiczny
Matthew z Warszawy
Potomku rodu reptoidów
a coś z bliższej przyszłości opisz wizje
tak pół wieku,coś co można skonfrontować w tym temacie za 50-100 lat hehheh
góra 1 -en wiek ,wiesz co kogo obchodzi 2 wieki dalej /{wtedy nie bedzie netu i tego przebudzenia }będzie telepatia
nie ma nensu tu pisac i tak tego nie sprawdziwmy ,
bo nie dożyjemy w tym wcieleniu z tym przebudzeniem


Jeżeli będzie Ci tego trzeba to w obecnej formie znajdziesz sie 2 wieki z przodu i będziesz o tym wiedziała.
Jeżeli będzie Ci trzeba znajdziesz się dwa wieki sprzodu bez pamięci o tym co napisałaś.
Jeżeli będzie Ci tego trzeba będziesz równocześnie teraz i dwa wieki dalej.
Jeżeli będzie Ci tego trzeba to w tym wcieleniu będziesz inkarnować przez wieki.
W przyszłości to nie problem technologia na to zezwala.
To co nie możliwe teraz jest możliwe z przodu tj. teraz.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15
Moje sny: Byłam gwiezdnym zwiadowcą, czyli pierwszą żywą osobą, która poznawała nową planetę. /najpierw wysyłano bezzałogowe sondy/
Poruszałam się jednoosobowym /później dwu -os./ pojazdem kosmicznym, który był jakby opakowaniem na ciało. Z wierzchu srebrzysty, pod spodem czarny, miał jedynie fotel- leżankę, a jeśli były jakieś urządzenia typu komputer, to były pod siedzeniem.
Pojazd poruszałam myślą, a przestrzeń pokonywałam w stanie dematerializacji, z prędkością myśli.
Nad celem ponownie się materializowałam.

Miasta były małe, dość wysokie domy. Ściany z tworzywa, zmieniające kolor i przejrzystość, w zależności od życzenia lokatora. Całość sprawiała tęczowe wrażenie.
Dachy na równym poziomie, a na nich zieleń, baseny, korty i boiska. Wszystko dla rekreacji i odpoczynku.
Były tam pojazdy latające i sunące po ziemi. Wszystko małe, bezgłośne. Ruch uporządkowany, żadnych kolizji.
To było później.
Wcześniej mury były szare, ale z okna miałam wyjście do małego, jednoosobowego latającego pojazdu. /taka szpiczasta tuba, też kierowałam ją myślą/ I tym latałam na krótkich odcinakach.

Nie było wojen.
NASTAŁ CZAS POKOJU.
Ludzie przestali wojować, podbijać, walczyć.
Spotkałam różne formy życia, jedne przyjazne, inne nie.
My tylko poznawaliśmy wszechświat, a czasem znajdowaliśmy planetę, która nadawała się dla ludzi.
Nauczyliśmy się szanować inne formy życia. Nauczyliśmy się z nimi współżyć.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
http://insiderblog.hu/wp-content/uploads/cern1.jpg

w związku z zaburzeniem wszystkich linii czasoprzestrzeni na Ziemi w poszukiwaniu mezonu Q zamknięto wszystkie prace w akceleratorze szybkich jonów CERN w Genewie.
Moje ostrzeżenie dotyczyło możliwości wytworzenia lokalanej czarnej dziury w przyszłości w nie wykończonym jeszcze podobnym akceleratorze Protvino koło Obnińska w okręgu moskiewskim.
info zamieszczam tu z powodu zablokowania mojego głównego wątku przez moderatora.
Avatar użytkownikaGad Kosmiczny Mężczyzna
Inthe search ofthe lost future
 
Imię: Matthew
Posty: 54
Dołączył(a): 18 gru 2010, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Potomek rodu reptoidów
Zodiak: STRZELEC

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości