- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Dzień dobry wszystkim :)

Post 27 kwi 2013, 17:10

Witam wszystkich,
na to forum trafiłam zupełnie przez przypadek (chociaż zastanowić się trzeba by było czy coś takiego jak przypadek rzeczywiście istnieje).
Obejrzałam film "11-11-11-liczba przeznaczenia" i z ciekawości wpisałam tą liczbę w Google. I tak trafiłam tutaj (gdzieś na tym forum jest taki wątek o tej liczbie i innych będących "wrotami").
W światy pozaduchowe wierzyłam od zawsze, ale od około 3 lat jestem całkiem świadoma ich istnienia. Od momentu gdy doświadczyłam fizycznej obecności... nazwijmy to "ducha" lub innego bytu niematerialnego. Było to tak realne,że od tamtej pory świadoma jestem faktu, że coś lub ktoś przebywa, może poza naszą sferą dostrzegania, ale jednak przebywa wśród nas i albo jest to negatywna energia albo energia pozytywna.
A tutaj widzę wiele ciekawych tematów i wątków, które mnie interesują.
Chciałabym opowiedzieć o sobie coś więcej, ale zanudzać nie będę.
Także witam wszystkich i mam nadzieję, że będę się tu czuła w końcu na swoim miejscu.
Threux
Avatar użytkownikaAischa009 Kobieta
Zło i dobro- brak równowagi.
 
Imię: Katarzyna
Posty: 10
Dołączył(a): 27 kwi 2013, 16:39
Droga życia: 4
Zodiak: Wodnik

Re: Dzień dobry wszystkim :)

Post 29 kwi 2013, 15:32

Aisza, Aisza e kute mła! : D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron