OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Spotkania w oobe

Post 27 maja 2006, 19:18

Hey! Bardzo mnei interesuje sprawa spotkań w oobe. Czy umowiliście się z kims na spotkanie w oobe? Jak tego doswiadczyc? Szukałam w Internecie ale nic na ten temat nie mogę znalezc. :-k
"Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to, że pragnienie owo zrodziło się w Duszy Wszechświata. I spełnienie tego pragnienie jest twoją misją na Ziemi".
Grace Kobieta
 
Imię: Hania
Posty: 12
Dołączył(a): 26 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Radom
Droga życia: .3
Typ: 2w1
Zodiak: Rak

Post 27 maja 2006, 23:23

Nie jestem jeszcze zaawansowanym obenautykiem i takie numery mi jeszcze nie wychodza a poza tym nie znam osob ze swojego otoczenia ktore by sie tym interesowaly i bym sie z nimi mogl spotkac. Ale ponoc jest to mozliwe.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 30 maja 2006, 21:34

Gdzieś przeczytałam historie (za autentyzm nie ręcze;)) że jakiś gość osiągnął OOBE i poleciał do Białego Domu chcąc się z ciekawości dowiedzieć co się tam dzieje i nagle spotkał tam dwóch gości, też w OOBE, którzy go pogonili :D

(jak ochrona to ochrona nie? :lol: )
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 02 cze 2006, 14:18

w takim razie, dzieki oobe mozesz dowiedziec sie wielu tajemnic, bo polecisz gdzie chce i slyszysz i widzisz kogos, a on ciebie nie?

Czy ktos z was kiedys naprzyklad podglądal kogos nago?

Moja kolezanka mowila mi ze spotkala sie keidys w szkole ze swoimi kolezankami w nocy w OOBE, i wczesniej sie umówily :)
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 02 cze 2006, 16:15

tabi napisał(a):Czy ktos z was kiedys naprzyklad podglądal kogos nago?

Gdzies przeczytalem taka historyjke na necie.. ale wtedy koles sie tak zafascynowal dziewczyna ze zaczelo sie wszystko motac i mial juz zwykly sen ;d;d
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 02 cze 2006, 22:08

Haha calkiem mozliwe ze to czytales moj post :D bo opisalem kiedys taki moj LDek :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 23 wrz 2007, 01:04

A może by tak spróbować spotkać się w OBE. To tylko nieśmiała propozycja, bo sama jeszcze nie wiem jak to miało by wyglądać.

Jakieś propozycje...........????
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 23 wrz 2007, 12:14

Mysle ze smialo mozesz sprobowac spotkac sie z Radunia, chyba tylko we dwie macie tak czeste OOBE, no chyba ze jeszcze ktos tu nam sie ukrywa ;) Jestem ciekaw czy ErAmon by na to poszedl, pamietam ze pisal nawet arty do zina na temat exterioryzacji. Jak mu sie wroci na forum to bedziecie musialy go zaczepic.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 23 wrz 2007, 19:48

Meph jeżeli jednak byłbyś zainteresowany, to pocieszę Cię, że spotkanie z tobą jest tak samo możliwe jak z Radunią. Tak sądzę. A to dlatego, że mimo częstych OOBE nadal są to doznania spontaniczne. Jeżeli mogłabym osiągnąć OOBE za sprawą tylko pstryknięcia palcami, to rzeczywiście wtedy większy sens miałyby eksperymenty z osobą, która również nad tym panuje. Myślę jednak, że w tym przypadku nie ma to chyba aż tak dużego znaczenia.
Wyglądałoby to tak, że osoba która akurat doświadczałaby OOBE (w bliżej nieokreslonej przyszłości, np ja albo Radunia), mogłaby kogoś odwiedzić i spróbować rozbudzić jej świadomość, tak aby później pamiętała o spotkaniu. Osoba odwiedzana oczywiście różnie to spotkanie może zapamiętać. Może nic nie pamiętać (najbardziej prawdopodobne), może to odebrać jako zwykły sen albo LD. W przypadku LD to byłby już jakiś sukces. Można by było wymyślić jakieś hasło albo zdarzenie, które miało by pomóc w rozbudzeniu świadomości odwiedzanego, tak aby wiedział że to właśnie to. W czasie takich odwiedzin powiedziałabym wam np jaką mam ksywkę. To byłby dla mnie szok jak któregoś dnia, ktoś z was by mi powiedział jak na mnie wołają.

Piszcie co o tym sądzicie. Nie będę odwiedzać nikogo kto nie ma na to ochoty.

Kiedyś podczas jednego z moich OOBE, rozmawiałam z moją mamą. Podczas tej rozmowy próbowałam ją uświadomić, że w tej chwili jej ciało fizyczne śpi i ona je opuściła. I że tak dzieje się co noc tylko ona jest tego nieświadoma. Chciałam aby moja mama pamiętała to po przebudzeniu. Ona oczywiście zapewniała mnie że na pewno zapamięta. Na koniec powiedziałam jej "tylko pamiętaj to ma być czerwone". Szczerze mówiąc nie wiem o co mi wtedy chodziło. Na drugi dzień zapytałam mamę co jej się śniło. Niestety powiedziała, że nie pamięta żadnego snu. Ale tego samego dnia kupiła mi kapcie. W jakim kolorze? Dziwnym trafem w kolorze......czerwonym. Nie przepadam za tym kolorem i moja mama o tym wie. Jak ją zapytałam dlaczego czerwone to odpowiedziała, że nie wie, te akurat jej się najbardziej spodobały.
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 23 wrz 2007, 20:15

tak czytam to forum i coraz bardziej zaczyna mnie to ciekawić :]
.. a jeszcze nie miałam Ld :)
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 23 wrz 2007, 20:49

ssilvia napisał(a):Wyglądałoby to tak, że osoba która akurat doświadczałaby OOBE (w bliżej nieokreslonej przyszłości, np ja albo Radunia), mogłaby kogoś odwiedzić i spróbować rozbudzić jej świadomość, tak aby później pamiętała o spotkaniu


Aj to moze byc ciekawe doswiadczenie jak chcecie mozecie mnie odwiedzic ;D

ssilvia napisał(a):To byłby dla mnie szok jak któregoś dnia, ktoś z was by mi powiedział jak na mnie wołają.


Hmm we snie raczej nie byloby to szokiem ale proponuje zrobic tak powiedziec sniacemu ze jest we snie wtedy ld gwarantowany [przynajmniej u mnie na wszelki wypadek mozna udowodnic ze to sen chcoby metoda z zegarkiem] nastepnie powiedziec haslo jakies ustalone zeby ta osoba wiedziala ze to spotkanie. Kiedy juz zdecydujemy zakonczyc spotkanie niech osoba powie spiacemu zeby zapisal sen zaraz po przebudzeniu i ze ma teraz sie obudzic.

W moim przypaku moze byc falszywe przebudzenie wiec najlepiej jakby ktos poczekal dopoki sie nie obudze naprawde ;D Jeszcze mialbym taka prosbe do osoby ktora mnie odwiedzi zeby sprobowala mnie nauczyc OBE. W LD podobno jest bardzo latwo ale ja mam taka glupia wade ze sie nie zastanawiam co robic w LD tylko odrazu to robie wiec moge sobie nie przypomniec ze mam sie nauczyc OBE wiec niech ta osoba odegra role mentora ;D I po drugie mialbym wieksza motywacje zeby wyjsc ciala i mniej strachu :wink:

Pytanie tylko czy nie znajac osoby do niej dotrzecie w OBE? adres chcecie hehe?
Anonim
 

Post 23 wrz 2007, 21:21

To jak do mnie trafisz to tez poprosze zebys mnie wyciagnela z ciala :D:D:D
Tylko wlasnie jest ten jeden problem na ktory zwrocil uwage Anonim, jak do mnie trafisz... ?

anilA napisał(a):tak czytam to forum i coraz bardziej zaczyna mnie to ciekawić :]
.. a jeszcze nie miałam Ld Smile

Najwyzszy czas :D Jesli nasze testy jakos sie udadza to przyjdziemy po Ciebie :D No chyba ze juz sie zgadzasz :D
Oj bedzie sie dzialo :D:D:D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 23 wrz 2007, 23:04

Meph napisał(a):Tylko wlasnie jest ten jeden problem na ktory zwrocil uwage Anonim, jak do mnie trafisz... ?


Wydaje mi sie ze jest podobnie do podrozy szamanskich szukasz czegos i wiesz gdzie to znalesc ;D Przynajmniej mam taka nadzieje bo pomysl mi sie naprawde spodobal ;D
Anonim
 

Post 23 wrz 2007, 23:44

Meph napisał(a):Najwyzszy czas :D Jesli nasze testy jakos sie udadza to przyjdziemy po Ciebie :D No chyba ze juz sie zgadzasz :D
Oj bedzie sie dzialo :D:D:D


hehe tylko nie przestraszcie mnie przypadkiem ;D :D
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 24 wrz 2007, 10:27

Mhm, fajny pomysł. mogę sie dołączyć?:)
Tylko godzine podajcie:d

Was może nie znam... ale Mepha troche tak :d wiec go znajde:P
najwyżej natrafie na ospuo, a mysle ze nie...:D:D:D
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości