OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

OOBE i kołatanie serca

Post 24 sty 2013, 17:30

Witajcie
Mam pewien problem. Otóż od dłuższego czasu próbuję wyjść z ciała. Pierwsze etapy naprawdę gładko, bardzo szybko i bez większych problemów. Pojawia się jednak problem gdy wchodzę w stan paraliżu sennego. Tym problemem jest właśnie kołatanie serca, które z czasem coraz bardziej narasta. Uniemożliwia one dalsze wyjście z ciała.
Mam dla was pytanie. Dlaczego pojawia się kołatanie serca i jak sobie z nim poradzić?

Interesuje mnie każda twoja odpowiedź;)
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec

Re: OOBE i kołatanie serca

Post 25 lut 2013, 21:27

Żeby dusza wyszła z ciała muszą być aktywne wszystkie czakry. To kołatanie to czarka serca. Możliwe, że bałaś się to ze strachu...

Zastanów się po co chcesz wyjść z ciała...?
Poznaj siebie, a poznasz wszechświat.
Avatar użytkownikaFantasstka Kobieta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 16 maja 2012, 20:46
Droga życia: 4

Re: OOBE i kołatanie serca

Post 09 mar 2013, 21:01

Aby doświadczyć eksterioryzacji wystarczy wyrazić taką wolę i wierzyć w nią. Żadne nastrajanie "czakr" nie jest potrzebne. Kołatanie serca to normalna reakcja, przy pierwszych wyjściach też tak miałem.
http://www.instytutnoble.pl/ - Rozwój świadomości.
Rillas Mężczyzna
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17 wrz 2010, 22:52
Typ: parzystokopytne

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron