Psychologia, działanie mózgu.
Drodzy forumowicze i forumowiczki,
wiem, że temat może niezwiązany z Waszymi zainteresowaniami, ale jeśli pomoże chociaż parę osób to będzie sukces.
Obecnie nasza fundacja – Wemenders.com - przeprowadza badanie ankietowe dotyczące opinii na temat psychiatrów. Kwestionariusz przeznaczony jest dla wszystkich osób bez względu na to, czy zetknęły się z lekarzem te specjalizacji, czy nie. Jest on anonimowy, a jego wypełnienie nie zajmie więcej niż 5-10 minut. Potrzebujemy jeszcze 400 wypełnień do końca miesiąca.

Co w zamian? Jeśli zachcecie to opublikujemy krótki raport z wyników na forum. Dzięki Waszym głosom uda nam się wpłynąć na poprawę usług świadczonych przez lekarzy. Każdy głos jest ważny. Dziękujemy!

Link do ankiety

Łukasz Rutkowski
Fundacja Wemenders
P.S. Jeśli znajdziecie wolną chwilę to proszę – udostępnijcie tą informację na Facebooku lub Twitterze. Im więcej wyników tym bardziej rzetelne badanie.
LukaszRutkowski
 
Imię: Łukasz
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2013, 16:22
Droga życia: 4
Zodiak: baran
wypelnilam te ankiete, mam troszke wspomnien z czasow praktyk zawodowych w szpitalu psychiatrycznym, pamietam ze czasami trudno bylo odroznic kto pacjent a.kto nie.
Ania ayalen
 
Wielkie dzięki za pomoc. Jeśli jest jeszcze ktoś kto mógłby rzucić na to okiem. Jeszcze 100 wypełnień i badanie udane:)
LukaszRutkowski
 
Imię: Łukasz
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2013, 16:22
Droga życia: 4
Zodiak: baran
Wypełniłem test. Dodam tu kilka tekstów psychiatrów z którymi miałem styczność, absolutnie prawdziwe.

1 Z amfetaminą już pan skończył?
2 A może ty się z mamą ożenisz?
3 Ja nie widzę u pana choroby.
4 Ja nie wiem o czym ty mówisz
5 Mógł pan umrzeć.
6 Odstawię panu leki
7 To mogą być elektrolity.

makabra
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości