Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.
Zapachniało mi to matactwem wręcz kosmicznym. Najpierw poprzez manipulacje doprawadzili nas do stanu paranoi, potem NIBY my zepsuliśmy ziemię i doprowadzilismy do tego, ze sie nie da zyc (hahaha, skad to znamy), a teraz niby mamy ich prosić, by sie ujawnili... Czyż nie o tej metodzie gadał David Icke: TROUBLE - SOLUTION - ta sama metoda.

Jasne, wzywajcie ich,pójdziecie sobie popracować w kopalniach :D
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
adriel napisał(a):Jasne, wzywajcie ich,pójdziecie sobie popracować w kopalniach :D


I to wg UMOWY i wg PROŚBY.
"Proście, a otrzymacie"

Czy ktoś ma ICH za idiotów?

A tak. Wielu ma. Bo myślą, że oni nie wiedzą o ludziach takich cech jak np ta na filmie:
http://youtu.be/9HHZptyym7w?t=5m15s

I Ci, co wierzą, że KTOŚ z lepszych światów widzi w ludziach partnerów do współpracy, to nie mam pojęcia czy wyobrażają taką samą współpracę jak ta z delfinami z filmu...
Człowiek z człowiekiem jeszcze nie nauczył się właściwie współpracować.

Prabhupada powiedział o kosmitach lądujących na ziemi:
"Nie spodziewajcie się po nich nic dobrego."
Jerzy Karma Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 10 sty 2008, 23:25
Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i myślę ze nikt się po nich nie ujawni.
Choćby chciał nam pomóc to by nie mógł bo go blokuje prawo wolnej woli którego żadna wysoko wibracyjna cywilizacja nie przekroczy.
Jeśli by to byli ci z ciemnej strony to i tak zrobią co zechcą bo kto ich powstrzyma.
Kilka kłócących się osób pokazujących jakie to mają wielkie ego .
Tutaj potrzebny jest dobrze sprecyzowany , jasny cel i wola jego wykonania.
A znajdźmy chociaż jeden temat w którym forumowicze są zgodni.
A jeśli nie ma wspólnego zdecydowanego działania , bo ilu ludzi tyle osobnych celów , to jak chcemy komukolwiek się przeciwstawić.
Gdyby 7 000 000 000 ludzi wybrało sobie miłość a co za tym idzie dobrobyt i sprawiedliwość to byśmy przysłowiowym masłem i miodem opływali.
A tak co mamy?
Niezgodę i wybujałe ego.
Jak czytam posty i widzę jak każdy chce na siłę udowodnić swoja rację , której przeważnie nie ma, to myślę że nasza przyszłość nie wygląda za różowo.
Bo niby dlaczego miała by być pozytywna jeśli większość nie postępuje sprawiedliwie.
Jaka z tego wychodzi średnia?
Chyba nawet ślepy zauważy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Gdy przeczytałam tą wiadomość, od razu zobaczyłam filmowego wampira, który by wejść do domu, prosi nas o pozwolenie. Tak zareagowała moja podświadomość, a jej ufam.
Tak że gdy przesłano mi tą wiadomość, głośno krzyknęłam NIE! - oczywiście, uzasadniłam to.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Wlodku, jesli pozwolisz- podpisze sie pod Twoim postem od a do z. Smutno i przykro widziec jak kazdy odczytuje wedle siebie, tego co.mu znane i najblizsze...Napuszone niczym paw slowa, smiesznie potupujace nozkami. Spokojnie, nikt swiadomie nie wlezie do klatki pelnej oglupialych ze strachu malp, bo i po co. Nie doceniacie madrosci. Przykro ze nikt.nie pomyslalvze jestesmy im tak samo potrzebni jak oni nam. My starsi bracia- nam.mlodszym. I odwrotnie. My nam. Wasze slowa swiadcza o niedojrzalosci do kosmicznej rodziny, sa pokrzykiwaniem gowniarza ktoremu cos sie ubzduralo. Przykro to czytac i przykro patrzec do czego doprowadziliscie Ziemie- wasz jedyny dom, zniszczona, sklocona, zdeptana. A wy na.miejscu zywej zieleni stawiacie atrapy plastiku, bawicie sie w horrory. Jak dzieci. Nikt nie zrobi.nic wbrew woli mieszkancow tego swiata. A co.jest wasza wola? Zamknieta w was? Co kieruje wami udajac ze go nie ma?
Ostatnio edytowano 10 lut 2013, 12:06 przez Ania ayalen, łącznie edytowano 1 raz
Ania ayalen
 
Niedojrzałość do kosmicznej rodziny
---A może ziemianie okazali wreszcie trochę rozsądku? Nie oczekują zbawców, tylko zaczynają sami naprawiać swe błędy? To prawda, że nadal niszczymy ziemię, ale też pojawiła się samoświadomość.
Wzrasta poczucie przynależności do natury i jej roli. Świadomość łączności z kosmosem i naszego w nim miejsca.
Nie tylko świadomość rośnie, ale podejmowane są są działania i to na szeroką skalę. Nawet w miejscach w których do niedawna nawet nie myślano o ratowaniu przyrody, pojawia się zrozumienie. Za mało, to fakt. Ale idzie w dobrym kierunku.
Ci dobrzy i tak nam pomagają, a nie wiadomo, kogo przyjęlibyśmy tu, na ziemi. W jakim celu chcą tu być.
Ty jesteś ufna...bo z kosmosu.
Ja nie.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Basia, jakbysmy i skad bysmy nue byly- i tak jestesmy w kosmosie. Kosmosem? Popatrz- Twoj dom. Twoj kawalek podlogi. Inni domownicy maja swoje kawalki, po co im Twoj. Chetnie wpadna na kawe, jesli ich zaprosisz, otworzysz drzwi. Nikt nie przemebluje Twojego domu- Ty jestes gospodynia. A bez zaproszenia wlaza intruzi, a nie goscie. Nie- przyjaciele. Ci ktorzy.moze podpatrza cos dla siebie, podpowiedza cos Tobie. Ty skorzystasz o ile zechcesz. To Twoj dom, Twoj pokoj, Twoj kawalek podlogi. Twoja Ziemia. Twoj zakatek Galaktyki. Nie ten Ci zagraza kto pyta, kto anonsuje chec odwiedzin. I jeszcze jedno- nie mozna wlamac sie tam gdzie drzwi sa otwarte. Najlepszy sposob na wlamywaczy....przywitac z usmiechem w otwartych drzwiach.
Ania ayalen
 
I wpuścisz bandziora , który da ci w "łeb", okradnie , zostawi nieprzytomną, byś się wykrwawiła. Jeśli przeżyjesz to powiesz, że miał taką miłą buzię, nie wyglądał na bandziora.
Przyjaciół się zna, a my ich nie znamy.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
kogo - ich? Basiu, jesli dzielisz sie z dobrej woli- jak mozna Cie okrasc? Dlugo juz zyje, roznych ludzi spotykam na swojej drodze- i tych normalnie, zwyczajnie i dobrych, i tych ktorzy jeszcze nie wiedza ze sa nimi. Jakos nikt mi jeszcze lba nie ucial...kilka razy mnie oszukano, okradziono, i co z tego? Co z tego ze komus sie wydalo ze wiecej zyska klamstwem? Ze ktos chcial miec cos bez wysilku, moze uznal ze jest mu bardziej potrzebne niz mnie? Moze, nie wiem.Ale moj swiat to ludzie , nie zlodzieje, bandyci, oszusci. Patrzac- widze przede wszystkim czlowieka, a nie potencjalnego bandziora. Coz- kazdy ma swoj sposob.odczytywania rzeczywistosci.
Ania ayalen
 
A kim oni są żeby mieć się za jakichś bogów? Oni są tak żałośni że aż śmieszni. Zresztą nie tylko ta fałszywa wiadomość to jest strzał w stopę dla nich. Tak się składa, że jest takie miejsce, gdzie zaczyna być to wszystko omawiane. Na razie to są banały, ale pewnie zacznie się tam obnażanie ponurej prawdy na temat tej całej federacji. To właśnie tutaj ma miejsce to oczy wcześniej wspomniałem: ozzy89a.pl/wordpress
Nie chcesz już konfrontacji na światopoglądy? Tu rozwija się miejsce, gdzie dyskusja ma się do tego nie sprowadzać:
ozzy89a.pl/wordpress
vegan
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 maja 2013, 04:34
Oni już tu są.
Piękne potężne świetliste pełne miłości.
Na razie się nie ujawniają fizycznie ale duchowo ich widać.
Patrolują naszą galaktykę i Ziemię dzień i noc.
Niektórym ludziom udało się je zobaczyć fizycznie ale kto im uwierzy?
Ostatnio brały udział w osuwaniu z naszej planety istot gadzich o których nie będę się rozpisywał bo jest o nich dużo opracowań w sieci.
Jednak znalazła się grupa ludzi dzięki której doszło do powstania gwiezdnej floty i jesteśmy przez nią chronieni w dużym stopniu.
Może widzieliście zdjęcia słońca z dokującymi przy nim potężnymi obiektami.
Właśnie wtedy lądują energia słoneczna swoje silniki.
http://innemedium.pl/wiadomosc/wielkie- ... elity-soho
http://www.dailymotion.com/video/xppbfb ... z-sam_tech
http://www.dailymotion.com/video/xpemva ... -2012_tech
http://www.dailymotion.com/video/xg6zb2 ... -2010_news
Widać że nie wszyscy są skłóceni i pozytywnie zareagowali na wiadomość.
Gdzieś były fotki jak leci taki z tych pozytywny i rozpyla miłość nad Ziemią.
A Czelabińsk?
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ufo-oc ... 09584.html
Morze kiedyś wam o nich napiszę więcej.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Włodekg1 widzi kłócące się osoby i ich ego.
Chce widzieć zgodność.
Włodekg1 napisał(a):A znajdźmy chociaż jeden temat w którym forumowicze są zgodni.
A jeśli nie ma wspólnego zdecydowanego działania , bo ilu ludzi tyle osobnych celów , to jak chcemy komukolwiek się przeciwstawić.
Gdyby 7 000 000 000 ludzi wybrało sobie miłość a co za tym idzie dobrobyt i sprawiedliwość to byśmy przysłowiowym masłem i miodem opływali.
A tak co mamy?
Niezgodę i wybujałe ego.


1 maja 2015 roku populacja światowa liczyła ponad 7,3 miliarda ludzi.
Zatem pisząc to w 2012 roku miał pewnie na myśli wszystkich ludzi.

Włodek, czy jeśli np. ja dziś dostrzegam coś, o czym Ty nie myślałeś pisząc powyższe (a co może też dostrzegałeś np. 3 lata temu) to czy jesteśmy niezgodni?
Np. dostrzegam to, że osobność celów sama w sobie nie jest ani zła, ani dobra.
Istotą jest to, aby cele były dobre.
Wówczas nawet ich osobność staje się dobra.
Dlatego, że ludzi jest wielu i jeśliby wszyscy robiliby to samo, to mierny byłby rozwój ludzkości.

Zatem wspólne działanie w tym samym kierunku nie jest tu takie istotne.

Kolejną rzeczą jaką dostrzegam w Twojej wypowiedzi, to niezgoda w sensie wojen i w sensie takiego zapatrzenia jednostki ludzkiej w swoje zdanie, że nie stara się zrozumieć zdania myślących odmiennie.
I w takim znaczeniu Twojej myśli to masz rację.
Nie wiem jednak jak wyobrażasz sobie pokój (czyż nie to akcentował Jezus?) u ponad 7 miliardów ludzi, skoro kłóci się mąż z żoną... a jest ich tylko dwoje i do tego nawet jeśli wybrali się z miłości...
Patrzmy na fakty i nie gdybajmy.
Fakty są jakie są.
Nie trzeba analizować 7 mld.
Wystarczy nam historia wojen domowych w poszczególnych państwach.
Co do nich prowadziło?
Pragnienie władzy.
Nie mówiąc już o podbijaniu innych państw.
Czy wyrzynaniu w pień innych populacji. Przy tym pastwieniu się nad bezbronnymi.
To jest obraz natury większości ludzi.
To są fakty, a nie moje czy czyjeś zdanie.
Tylko ślepy umysłowo będzie się spierał, że tak nie było.

W ludzkim świecie miłość jest niebezpieczna, bo może być wykorzystana przeciwko kochającej stronie.
Trzeba wiedzieć komu można ją okazać.
Kiedyś książę Konrad Mazowiecki może też kierował się miłością gdy chrystianizował Prusy w którym to celu zaprosił do Ziemi Chełmińskiej Zakon Krzyżacki i ziemia - lenno Księstwa Mazowieckiego - znajdująca się na pograniczu Mazowsza i Kujaw, została oddana zakonowi w dzierżawę. Jak to się skończyło dla Polski wiemy. Bez bitwy się nie obeszło.

To przykład do czego prowadzi naiwność.

Włodekg1 napisał(a):nasza przyszłość nie wygląda za różowo.
Bo niby dlaczego miała by być pozytywna jeśli większość nie postępuje sprawiedliwie.


Postępuj dobrze, a nie sprawiedliwie.
Mądrze, a nie sprawiedliwie.
Sprawiedliwość jest dopiero na trzecim miejscu.
Już Jezus uczył w przypowieściach, że dobro i miłość stoją nad sprawiedliwością.
Mądrość zaś stoi nad nimi.


Ania ayalen napisał(a):Spokojnie, nikt swiadomie nie wlezie do klatki pelnej oglupialych ze strachu malp, bo i po co.


Słaby i przestraszony nie wlezie.
Mądry i silny wejdzie, by małpy uspokoić swoim spokojem.


Ania ayalen napisał(a):Nikt nie zrobi.nic wbrew woli mieszkancow tego swiata.


Przeczytałaś i powtarzasz.
Choć to jest bzdura.

Ania ayalen napisał(a):A bez zaproszenia wlaza intruzi, a nie goscie.


Jednak włażą intruzi.
I czy intruzem jest ojciec, gdy wchodzi do pokoju dzieci, by przerwać ich bitwę?
Tak - dla dzieci jest.
Czy jednak uczynił im dobro, czy zło?

Ania ayalen napisał(a):I jeszcze jedno- nie mozna wlamac sie tam gdzie drzwi sa otwarte. Najlepszy sposob na wlamywaczy....przywitac z usmiechem w otwartych drzwiach.


I wtedy włamywacz mówi: "To jest napad."

Ania ayalen napisał(a):jesli dzielisz sie z dobrej woli- jak mozna Cie okrasc? /.../ kilka razy mnie oszukano, okradziono


Tak właśnie jak Cię okradziono.


Włodekg1 napisał(a):Oni już tu są.
Piękne potężne świetliste pełne miłości.


I dobrze.
Gość w dom - Bóg w dom.
Gość, ale nie oszust.

Dobrzy ludzie nie mają nic przeciwko przybywaniu dobrych gości.
Zaś dobry gość zna swoje dobre intencje.
Nie musi wiele mówić, aby być zaproszonym.
Oszust zwykle dużo mówi, by go tylko wpuszczono - bo to jemu na tym zależy.

Jerzy Karma
Jerzy Karma Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 10 sty 2008, 23:25

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron