Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Nagrobek i mały chłopiec...

Post 21 sty 2013, 09:23

Proszę o pomoc w interpretacji, miałam dzisiaj dziwny sen, który bardzo dokładnie pamiętam.

Wraz z mamą stałam przy grobie kobiety, znajomej mojej mamy. Sprzątałyśmy jej nagrobek. Nie znałam tej osoby i się zastanawiałam dlaczego my to robimy zamiast iść na grób dziadka. W pewnej chwili podszedł mały, śliczny chłopczyk z długimi włosami, miał około 6-7 lat. Przyszedł sam. Pytałam kto to, myślałam, że to może wnuczek tej kobiety która tam leży. Okazało się, że to jej syn. Jego matka zmarła gdy on był malutki. Opiekowali się nim dziadkowie, którzy teraz sami są schorowani. Bardzo było mi żal chłopca, chciałam zaopiekować się nim, wziąć je do siebie i stworzyć normalny dom.

Co taki sen może oznaczać, czytałam że cmentarz w snach to ogólnie zły znak. Czego mogę się spodziewać? Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy.
a_gusiaczek
 
Imię: Agnieszka
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, 21:32
Droga życia: 33
Zodiak: wodnik
Droga Agnieszko,
forum Przebudzenie często mylnie kojarzone jest z forami ezoterycznymi, gdzie ludzie poddają swoje sny 'wnikliwej' analizie osób trzecich.
Osoby na tym forum również zajmują się interpretacją snów, lecz własnych. Ponieważ kto jak nie Ty masz rozumieć własną podświadomość?

Odpisałem tylko dlatego ponieważ twierdzisz, że to dla Ciebie bardzo ważne.

Agnieszko, łap wskazówkę.
Zrozumienie powinno płynąć nie z umysłu, lecz z serca.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron