- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Cudownych Swiat

Post 24 gru 2012, 08:59

chyba najprosciej- wszystkim- spelnienia wszystkiego, o czym marza, na co czekaja, czego pragna, o czym snia.. Kochani, pogodnych, cieplych Swiat, abysmy wciaz na nowo odkrywajac w sobie boga, byli dla siebie nawzajem ludzmi
Ania ayalen
 

Re: Cudownych Swiat

Post 24 gru 2012, 11:26

Aniu dolaczam sie do Twoich Zyczen w kilku slowach wyrazilas wszystko ,Zycze tego sobie Tobie i Wszystkim .Irek
Iksworwaw
Iksworwaw
 
Imię: Ireneusz
Posty: 11
Dołączył(a): 19 wrz 2012, 09:04
Droga życia: 8
Typ: obserwator,swiadek
Zodiak: tiger

Re: Cudownych Swiat

Post 27 gru 2012, 16:35

A ja życzę Wam, cudownego Nowego Roku 2013. Aby spełniły się wszystkie marzenia :)

Coś Wam opowiem :)

W tym roku postanowiłam złożyć życzenia... SAMEMU SOLENIZANTOWI!
Było to dzień przed Wigilią, i wyglądało mniej więcej tak:

- Jezu Ukochany, chcę Ci już dzisiaj złożyć życzenia urodzinowe: życzę Ci Panie abyś nie musiał oglądać na ziemi wojen, głodu, i cierpienia Twoich ukochanych dzieci. Aby wszyscy ludzie zaczęli się szanować, wspierać... itp. itp.
Nie mam Panie prezentu dla Ciebie...
- Masz!- jakbym usłyszała!
- Nie
- Masz... PAPIEROSY!
- Nie, tylko nie to!
- Tylko to!
- Nie dam rady! Prawie 40 lat nałogu... .
- ?
-Panie zrobię to... tylko dla Ciebie, lecz wybacz jeśli nie wytrwam.


Na razie sobie radzę, gdy przychodzi pokusa, przypominam sobie dla kogo to robię i...
jestem bardzo wzruszona i spokojniejsza. :)
Czy wytrwam? Nie wiem.
Nigdy nikomu tego nie obiecywałam, ba, ja nawet nie próbowałam rzucić palenia.
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.
Avatar użytkownikalotosik
„In lak’ech, ala ken”
 
Imię: Marzena
Posty: 47
Dołączył(a): 30 sty 2012, 18:23
Droga życia: 8
Typ: Typ 9 - Mediator
Zodiak: lew

Re: Cudownych Swiat

Post 06 sty 2013, 19:13

No i nie palę! :P
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.
Avatar użytkownikalotosik
„In lak’ech, ala ken”
 
Imię: Marzena
Posty: 47
Dołączył(a): 30 sty 2012, 18:23
Droga życia: 8
Typ: Typ 9 - Mediator
Zodiak: lew

Re: Cudownych Swiat

Post 21 sty 2013, 23:22

Wszystko się spełniło, kreacja płynie.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron