- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Dzieńdobrywieczór

Post 13 sty 2013, 23:53

Szukałem szukałem i chyba, mam nadzieję, że znalazłem właściwe miejsce z właściwymi osobami.

Nazywam się Kamil, mam 24 lata i cholernie się cieszę że tutaj zajrzałem, jednak wujek google jeszcze potrafi mnie czasem zaskoczyczyć, pozytywnie rzecz jasna.

Tak jak wspomniałem 2 akapity wyżej, szukałem informacji odnośnie szeroko pojętej energii, tej której póki co nikt nie udowodnił, a miałem okazję ją poczuć. Pierwszy raz to miało miejsce z 3 lata temu, gdy uczęszczałem przez krótki okres czasu na Tai Qi prowadzonym przez 90 paro letnią osobą, przy krórej osobiście czułem się jak połamany zasiedziały młodzieniec. Niesamowitym było dla mnie wrażeniem uczucie mocy, ciepła w dłoniach. Lecz niestety, byłem zbyt rozwianym i przejęty sobą by zwrócić na to większę uwagę, więc po prostu to porzuciłem.

Mój drugi kontakt nastąpił niespełna 6 miesięcy temu, gdy poznałem pewną Mistrza Gry (lubie grać w gry RPG); Mogłem poczuć energię, choć nie wiedzieć czemu potrafiłem czuć się po spotkaniach z nią niesamowicie wycienczony niby bez powodu bo tylko rozmawialiśmy. Choć fakt, dużo mówiła o energii, o wampriźmie (sama uważa siebie za wampira) lecz nie wiem, ciągneło mnie do niej jak do osoby (nie w sensie że jestem facetem a ona kobietą) choć nie miałem pojęcia czemu. W każdym razie po dziś dzień mam wątpliwości czy jest to dobra osobą, chyba te wątpliwości zdecydowały o tym iż zdecydowałem się definitywnie ograniczyć nasze kontakty, coś mi po prostu w tym wszystkim nie grało.

Mimo wszystko, to spotkanie otworzyło mój umysł, sposób pojmowania świata kompletnie wywróciło mój świato pogląd. Zacząłem szukać tego czego nie da się zobaczyć, zmierzyć, opisać, czegoś co od zawsze nosiłem w sobie (jak np. wrodzona zdolność do rozszyfrowywania charakterów czy intencji osób tylko po samym wyglądzie) byłem święcie przekonany że była to empatia, a tym czasem okazaje sie że jest w tym coś głębiej.

Nasłuchałem, naczytałem się o aurach/energii/wampiryźmie/ciałach astralnych i cholernie mnie to interesuje i tutaj jest mój zasadniczy problem: gdzie szukać informacji? Dlatego mam nadzieję że trafiłem we właściwe miejsce i pomożecie mi, a właściwie wskażecie właściwą ścieżkę aby się rozwinąć. Bo szukam i spokoju mi to nie daje.

Troszkę się rozpisałem, mam nadzieję że nie zbyt chaotycznie :).
Pr0cesja Mężczyzna
 
Imię: Kamil Krzysztof
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2013, 18:15
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Lew/Smok

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 14 sty 2013, 11:27

Witaj Kamilu Krzysztofie...na koncu jezyka mam.pytanie czy nie piszesz wierszy?
Ania ayalen
 

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 14 sty 2013, 22:54

Wiesz co pisałem jakiś czas, no dobra kilka lat lat temu, lecz przestałem. W inny sposób rozładowuję emocje, choć aczkolwiek celne spostrzeżenie, skąd jeśli mogę spytać?
Pr0cesja Mężczyzna
 
Imię: Kamil Krzysztof
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2013, 18:15
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Lew/Smok

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 15 sty 2013, 08:39

normalne skojarzenie z Baczynskim, moze wroc do pisania, to dobrze oczyszcza emocje, robiac miejsce na nowe.
Ania ayalen
 

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 15 sty 2013, 14:38

Wiesz moje emocje, jestem teraz szczęśliwy, spokojny, nie ma sensu oczyszczalni sie z tego.
Pr0cesja Mężczyzna
 
Imię: Kamil Krzysztof
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2013, 18:15
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Lew/Smok

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 15 sty 2013, 15:19

dobrze, to Ty decydujesz o sobie.
Tylko nie bardzo wierzy mi sie w trwalosc takiego stanu, jestes , jestesmy energia a to z samej istoty oznacza ruch a nie stagnacje. Bo czasem doprowadzi to do hibernacji, spokoj mysli, ustabilizowanie stanow emocjonalnych nie oznacza stalego nieruchomego punktu a wyznacza stabilne granice ich przezywania, Tak by nas nie wywrocily i nie uniosly.Znam takich ktorzy ze strachu przed tym co czuja, co mogliby czuc- wola udawac ze ich nie ma. Tylko kto wtedy udaje? Ale to nawiasem tylko. Milych i madrych rozmow tutaj
Ania ayalen
 

Re: Dzieńdobrywieczór

Post 21 sty 2013, 23:15

Cześć
Jest tylko jedna energia która znajduje różne ujścia.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron