Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

brat

Post 19 sty 2013, 22:57

Bardzo proszę o interpretację snu. Mój mąż dzisiaj obudził sie z płaczem, snił mu się jego brat który 15 lat temu popełnił samobójstwo jako 17-letni chłopak. Sniło mu się, iż lezy razem ze mna w łóżku i nagle jego brat pojawia się i kładzie miedzy nami i zasypia, a później zobaczył procesję pogrzebową.
Jego brat zastrzelił się gdy bylismy razem w domu (znaliśmy sie wówczas 2 miesiace), on go znalazł gdy ja wyszłam.
aszyche Kobieta
 
Imię: Beata
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2010, 10:43
Droga życia: 33
Typ: 4/5
Zodiak: wodnik

Re: brat

Post 20 sty 2013, 15:01

A co tu interpretować.
Traumy które przeżyliśmy wracają do nas przez całe życie.
papux
 
Imię: Kuba
Posty: 26
Dołączył(a): 12 lis 2011, 18:51
Droga życia: 33
Zodiak: Ryby

Re: brat

Post 20 sty 2013, 15:06

Prawidłowo zinterpretować sen możemy tylko my sami. To my jesteśmy kluczem do swojego umysłu.
Są oczywiście pewne wytyczne, ale tak na prawdę nie odgrywają one roli w interpretacji. ;)
ilill Kobieta
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 sty 2013, 22:51
Zodiak: byk

Re: brat

Post 20 sty 2013, 21:43

Dziękuję za odpowiedż.
Sama tego nie zinterpretuję, a mąż hm...wiem, że zżera go poczucie winy które nie przepracował, to zabija wszystko wokół niego i nas też zabiło
aszyche Kobieta
 
Imię: Beata
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2010, 10:43
Droga życia: 33
Typ: 4/5
Zodiak: wodnik

Re: brat

Post 20 sty 2013, 23:38

jego brat pojawia się i kładzie miedzy nami i zasypia, a później zobaczył procesję pogrzebową


wiem, że zżera go poczucie winy które nie przepracował, to zabija wszystko wokół niego i nas też zabiło


Sama tego nie zinterpretuję

Myślę, że zinterpretowałaś, co też podkreśliłem w Twoich wpisach.
Poczucie winy męża ciągnie się latami i niszczy Was i Wasz związek.
Tkwi ono w jego podświadomości/umyśle, stąd i ten sen.
Trzeba by je jakoś "przewartościować" np. poprzez uświadomienie mu,
że nie miał wpływu na bieg wydarzeń, że nie przyczynił się do tego.
Może pomocny byłby dobry psycholog.

Pozdrawiam serdecznie :)
Awar
 

Re: brat

Post 21 sty 2013, 00:19

aszyche napisał(a):Bardzo proszę o interpretację snu. Mój mąż dzisiaj obudził sie z płaczem, snił mu się jego brat który 15 lat temu popełnił samobójstwo jako 17-letni chłopak. Sniło mu się, iż lezy razem ze mna w łóżku i nagle jego brat pojawia się i kładzie miedzy nami i zasypia, a później zobaczył procesję pogrzebową.
Jego brat zastrzelił się gdy bylismy razem w domu (znaliśmy sie wówczas 2 miesiace), on go znalazł gdy ja wyszłam.


Stare traumy z jakiegoś powodu, znowu się pokazały...

... tym razem jednak warto je zakończyć raz na zawsze (pogrzeb w końcowej scenie)
- trzeba dać sobie wzajemnie przestrzeń na wyrażenie się żali.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: brat

Post 21 sty 2013, 22:50

dziękuję za wypowiedzi. Hmm stare traumy niestety odzywają się mniej więcej co 2 miesiące. Te sny zawsze sa przykre, traumatyczne, były w nich i diabły i piekło. Niestety mój mąż twierdzi że nie potrzebuje pomocy
aszyche Kobieta
 
Imię: Beata
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2010, 10:43
Droga życia: 33
Typ: 4/5
Zodiak: wodnik

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron