- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Serdecznie pozdrawiam.

Post 19 sty 2013, 20:21

Ufam, że właśnie tutaj znajdę ludzi, którzy pomogą mi zrozumieć i nauczyć się być człowiekiem, jakim się urodziłem, i jakim powinienem pozostać. Od dawna wiedziałem, że jestem oszukiwany w wielu sprawach, nie spodziewałem się jednak, że oszustwo to sięga moich korzeni... Nadszedł czas mojego przebudzenia, w końcu, po latach poszukiwań, odnalazłem nić, która wierzę, że zaprowadzi mnie do prawdy. Chcę ją poznać. Życie w tych wszystkich kłamstwach to nie jest życie, to nawet nie jest trwanie... Nie jestem niewolnikiem! Jestem człowiekiem, który pragnie prawdy, który chce żyć według praw moich praojców, według praw, których zakazano. Chcę rozwijać swoje zdolności do jakich zostałem stworzony. Potrzebuję kogoś, kto wesprze mnie dążeniach do poznania prawdy, kto wskaże mi kierunek na początku mojej drogi.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Nazcain
Tatar z Tatr Mężczyzna
 
Imię: Maciej
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2013, 19:03
Lokalizacja: Zakopane
Droga życia: 1
Typ: 4w5
Zodiak: bliźnięta/kogut

Re: Serdecznie pozdrawiam.

Post 20 sty 2013, 06:59

witaj Tatarze, zadomawiaj sie, rozejrzyj wsrod tematow; moze znajdziesz cos dla siebie. Ufnosc to polowa drogi do siebie. O jakich klamstwach mowisz?
Ania ayalen
 

Re: Serdecznie pozdrawiam.

Post 21 sty 2013, 22:48

Witaj.
Ten kto Cię oszukiwał to ty sam.
Chcieć znaczy poszukiwać.
Ten kto szuka prawdy nie może jej znać.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron