- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Jestem nowy..

Post 12 sty 2013, 23:23

Witam wszystkich serdecznie .....,moja przygoda z medytacja zaczęła się jakies pół roku temu...W pewnym momencie zrozumiałem ze nie mam kontroli i świadomosci tego co robię ze swoim życiem....rzuciłem studia,obracałem sie w towarzystwie nieciekawym,ludzi róznego pokroju którzy sami błądzili.Postanowiłem cos zmienic w swoim życiu....zapanowac nad nim,odzyskac kontrole i byc szczesliwym.Zacząłem uprawiac sport cwiczyc systematycznie siłownia i biegi. Medytowac ,uspokoic umysł......,ostatnio doszłem do takiego momentu ze podczas medytacji potrafie spojrzec na swój umysł tj odczucia,zachowania z góry....chyba ze strony duchowej.., i mysle ze jestem blisko odzyskania kontroli nad swoim zyciem, zawsze lubiłem podróze.....postanowiłem zmienic otoczenie,otaczac sie ludzmi którzy sa wartosciowi i maja cele w zyciu....To tak po krótce.......medytacja mi pomogła .....jestem lepszym facetem i wiem ze moge duzo osiagnac w życiu jesli tylko chce)))))))))))
Jogin85
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2013, 21:37

Re: Jestem nowy..

Post 13 sty 2013, 15:07

coz, gratulacje. Mysle ze kazdy moze zmienic siebie, cos, zycie. Zaczynajac od siebie zawsze jednak. Moze o ile wie ze moze, prawda? Witaj serdecznie
Ania ayalen
 

Re: Jestem nowy..

Post 15 sty 2013, 18:59

jak czytalam twojego posta to zobaczylam w nim siebie tylko ze ja teraz wracam na studia. mam nadzieje chociaz ze wroce bo to za miesiac. mam nadzieje ze medytacja tez mi pomoze sie ogarnac
wiesz co to gumowakaczuszka ??
Avatar użytkownikaqrta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2013, 18:56

Re: Jestem nowy..

Post 21 sty 2013, 23:08

Witaj
Wszyscy ludzie są wartościowi, co niektórzy tylko błądzą.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron