Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Historia pewnych snów

Post 02 sty 2013, 12:22

Chciałabym opowiedzieć Wam kilka swoich snów i to co wydarzyło się później bo jestem ciekawa co o tym pomyślicie bo ja sama nie wiem co o tym myśleć.
Kiedyś przyśniło mi się, że pali się dom mojego wujka i cioci (z którymi od dawna nie miała żadnego kontaktu, nie byłam z nimi zżyta, prawie jak obcy mi ludzie). W pożarze dom całkowicie spłonął razem z nimi w środku i koniec snu. Po paru dniach mama powiedziała mi że wujek (ten który mi się przyśnił) zadzwonił do niej i powiedział jej, że bardzo pokłócił się z ciocią i że w ogóle źle im się układa. Mama była w szoku bo od dawna nie utrzymywała kontaktu z wujkiem a tu ni z gruszki ni z pietruszki taki telefon. Opowiedziałam jej mój sen i była jeszcze bardziej w szoku. Po kilku miesiącach od tych wydarzeń ciocia zmarła.
Parę miesięcy temu miałam bardzo prosty sen. Siedziałam sobie jak zawsze w pracy i rozmawiałam z koleżanką. Zobaczyłam idącą po korytarzu koleżankę z podstawówki (której nie widziałam z 8 lat), przeszła obok mnie powiedziałyśmy sobie cześć i poszła dalej. Nic w tym dziwnego gdyby nie to, że następnego dnia w pracy wydarzyła się dokładnie taka sama scena jak z mojego snu. Wszystko wyglądało tak samo z najdrobniejszym szczegółem. Pomyślałam sobie, że to zbieg okoliczności ale po kilku tygodniach miałam taki sam sen, taka sama sytuacja tylko inna koleżanka, tym razem była współpracowniczka, która wyjechała za granicę i tam mieszkała na stałe. Obudziłam się rano i pomyślałam sobie, że to niemożliwe jej na pewno nie spotkam przecież jest za granicą. Poszłam do pracy i znów odegrała się ta scena, wszystko jak we śnie, wszystkie szczegóły takie same, dawno niewidziana koleżanka... wydaje mi się to trochę dziwne. Co o tym wszystkim myślicie? Ktoś przeżył kiedyś coś podobnego?
pomaranczaaa Kobieta
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, 01:24
Typ: 6w5
Zodiak: skorpion

Re: Historia pewnych snów

Post 02 sty 2013, 14:35

Otwiera Ci się trzecie oko / zmysł jasnowidzenia :). Gratulacje.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Historia pewnych snów

Post 03 sty 2013, 00:49

Iuth możesz mi coś więcej powiedzieć na temat "otwierania się trzeciego oka"? Co to znaczy?
pomaranczaaa Kobieta
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, 01:24
Typ: 6w5
Zodiak: skorpion

Re: Historia pewnych snów

Post 03 sty 2013, 01:49

Czakra 3 oka odpowiada m.in. za intuicję, czasem jasnowidzenie. Gdy "otwiera się" lub "oczyszcza" mogą występować takie spontaniczne przewidywania przyszłości. Kluczem jest nie banie się tego i nie uważanie za coś dziwnego, zamiast tego mądre czerpanie z tego daru.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron