Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Czerwony symbol

Post 31 gru 2012, 16:58

Chciałabym od was usłyszeć opinię.
Nie będę całego opowiadała snu, ale ten symbol i jemu towarzyszącą sytuacje.

Gdy pośpiesznie biegłam gdzieś, razem z moim wrogiem, trasę przeszkodziła nam zabagniona rzeka. On ją przeskoczył, ja w nią wpadłam. Pomógł mi wyczołgać się z niej, a na brzegu zobaczyłam czerwone nowe, sportowe buty. Ubrałam je...

Drugi sen następnej nocy.

Na normalnej ulicy, która znajduje się między wsiami, na poboczu zauważyłam urwisko, przepaść. Po chwili ześlizgnęłam się w nie lecz nie spadłam, bo trzymałam się czegoś. Nie wołałam pomocy, ale zauważył mnie jak próbowałam wydostać się przejeżdżający, czerwony, bodajże nowy sportowy samochód. Wysiadł z niego jakiś starszy facet i pomógł mi wydostać się. Potem podwiózł mnie tam gdzie zmierzałam...
Poznaj siebie, a poznasz wszechświat.
Avatar użytkownikaFantasstka Kobieta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 16 maja 2012, 20:46
Droga życia: 4

Re: Czerwony symbol

Post 01 sty 2013, 17:38

Ciekawe. Dla mnie to jakby wskazanie na to czego potrzebujesz by sobie poradzić z trudnościami (rzeka, urwisko) - pewności siebie (czerwień), aktywności, bycia.. nieprzejednaną. Mówiąc krótko i kolokwialnie więcej powera :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości