- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam

Post 15 gru 2012, 23:51

Witam Wszystkich:) - wydaje mi się, że znalazłem forum jakiego nie mogłem znaleźć - jestem zwykłym szaraczkiem, który ciągle czegoś szuka i pragnie poznać i mimo szerokiego oczytania w tematach rozwoju wewnętrznego nigdy nie weszłem głębiej do jakiejś idei czy grupy.
Kocham Ludzi, uwielbiam patrzeć, podziwiać ale też czytać, poznawać postawy życiowe innych itd.
Mam nadzieję że od czasu do czasu coś napiszę:)
Witajcie:)
Andrzej425
 
Imię: Andrzej
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2012, 23:37
Droga życia: 3
Typ: 4w5
Zodiak: strzelec

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 11:57

witaj z nadzieja ze pozwolisz nam sie poczytac...poki co- w odpowiedzi na ,,zwyklego szaraka'' odcyfruje - jestes 3 z tendencja zwyzkujaca w drodze do dziewiatki, a potem dalej bylebys nie polegl w osemce bo to Cie przytrzyma w poziomie. Poza tym- popatrz- gdybys byl naprawde szary- skad bys o tym wiedzial, to co widzisz to cien mysli, zawsze opoznionych w stosunku do Ciebie, ja Cie widze w fiolecie....coz, milego rewanzu, licze ze poczytam sobie.
Ania ayalen
 

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 12:59

Witaj,
w miejscu do którego trafiają tylko niezwykli ludzie
gronek
 
Imię: Krzysiek
Posty: 20
Dołączył(a): 25 wrz 2011, 21:04
Droga życia: 4
Typ: 5w4
Zodiak: bliźnięta

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 13:26

Hejka :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 13:31

O? Krzysiu, a pod jakim wzgledem? Ja tam jestem zwykla...wiedzma. Wiesz, kazdy z nas jest ta platanina zwyklosci niezwyklym, latwo sie zamotac w jedno, czasem wystarczy umiejetnie pociagnac za nitke zeby troche nadprulo sie, i okazalo sie to zwykle cudo.zwane potocznie czlowiekiem. Ale potencjal ma kazdy, choc czasem zapomina o tym...
Ania ayalen
 

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 17:34

Chyba pod względem perspektywy z jakiej się patrzy. No ale fakt każdy może wejść na to forum. Tylko dlaczego tak mało potocznych człowieków o nim wie.
gronek
 
Imię: Krzysiek
Posty: 20
Dołączył(a): 25 wrz 2011, 21:04
Droga życia: 4
Typ: 5w4
Zodiak: bliźnięta

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 17:46

Dzień dobry. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Witam

Post 16 gru 2012, 19:12

a kto to jest potoczny czlowiek?
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron