Psychologia, działanie mózgu.

Re: Prorocze sny

Post 08 gru 2012, 07:50

no i super. My mamy powloke- ja mowie forma...my to znaczy kto? Kto ma te powloke? Widzis ze wiesz, tylko czasem trudno jest zrozumiec siebie, ta wiedza jest tak zakopana w nas ze trzeba ja wydobywac po kawalku, pytaniami wlasnie.
Ania ayalen
 

Re: Prorocze sny

Post 09 gru 2012, 22:14

Jeszcze dużo czasu upłynie zanim ja cokolwiek zrozumiem...na razie błądzę...
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Prorocze sny

Post 09 gru 2012, 22:52

Maryniu, kazdy bladzi, to nasze ludzkie orawo... byleby nie wypasc z kursu. To raz. Dwa- juz sam fakt ze wiesz ze bladzisz jest polowa drogi, potem masz juz z gorki- sa tacy ktorzy ida pod wiatr i mysla ze z wiatrem. To dwa. A trzy- a skad Ty serduszko wiesz ze bladzisz?
Ania ayalen
 

Re: Prorocze sny

Post 10 gru 2012, 14:11

Co chwile zmieniam zdanie na temat życia i smierci...Raz chce wierzyć,że śmierć to koniec,a następnym razem mam to wszystko "gdzieś"
Tyle pytań mi sie tworzy w głowie o sens zycia, o to kim tak naprawde jesteśmy skad sie wzieliśmy...
Nie wiem czego pragne od życia.Na dzień dzisiejszy w ogole nie mysle o przyszłości..najchętniej zapadłabym sie pod ziemię..zniknęła..
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Prorocze sny

Post 10 gru 2012, 14:48

ech, siostro wiedzmo, po kolezensku Ci powiem: mysli Ci sie rozhustaly, po tym co przeszlas nic dziwnego, Ty to nie Twoje mysli, daj im sie pohustac, ustoja sie. Nie wierz glowie ktora wmawia Ci ze nie wiesz kim jestes bo jak uwierzysz w to to sie zaczarujesz i dalej beda Cie bujac Twoje wlasne mysli, a te ktore rosna z serca sa delikatne, latwo je zagluszyc sluchajac rozumu ktory nie wie tego czego nie rozumie .Jest Twoj. Nie Ty jego...a poniewaz jestes logiczna i poukladana- to jesli smierc jest koncem wszystkiego- wyjasnij logicznie i porzadnie skad Twoje przeczucia? To co wyprzedza rozumienie? Jak sadzisz?
Ania ayalen
 

Re: Prorocze sny

Post 10 gru 2012, 23:40

No tak mój rozum płata mi figle i już się gubię ..Coraz bardziej jestem zamyślona w swoich zamyśleniach ... Eh Aniu znasz jakiś sposób na wykasowanie pamięci ??
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Prorocze sny

Post 11 gru 2012, 00:48

nie znam: jesli czegos nie pamietam to przeciez nie wiem ze nie pamietam. Ale nie warto pozbywac sie wspomnien, z kazdym dniem beda odsuwac sje w czasie i nieruchomiec, niedlugo stana sie fotkami ...bedziesz mogla wracac do nich bez bolu.
Wiesz, jak mi mysli zaczynaja swirowac to biore sie za jakas upierdliwa prace.Mnie pomaga, sciaga do poziomu..poszukaj sposobu na swoje hustawki, zeby Cie nie wywrocily.A probowalas medytowac? Zeby Cie bron Boze nie znioslo w ezoteryke..jeszcze nie teraz: na jest za wczesnie.
Ania ayalen
 

Re: Prorocze sny

Post 11 gru 2012, 00:59

ezo - te-ryka

czemu ?

nie rozwinę, nie chcę w to wchodzić, kiedyś mi powróżono i musiałam to przerobić i jeszcze swoje pstrykania w umyśle wyłączam przez tamtą wróżbę.......

może przez to odkryć siebie najtrudniej i połączenie ?

dzięki, Aniu........
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Re: Prorocze sny

Post 11 gru 2012, 08:01

to jest droga dookola, z pozoru latwiejsza, bardziej zrozumiala ale prowadzaca czesto donikad, i latwo sie zaczarowac tym czego nie ma, wiec najpierw trzeba siebie ustabilizowac zeby moc sie rozdrabniac na poziomy. Powiedzialabym ze jest to jedna z wielu drog ale nie dla kazdego.
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron