Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Piękna dziewczyna.

Post 02 gru 2012, 11:58

Witam Was wszystkich serdecznie.. Jestem nowym forumowiczem, więc może z początku się przedstawię. A więc mam na imię Krystian, w Grudniu tego roku skończę już 16 lat ( proszę nie zwracać uwagi na wiek ), i aktualnie uczęszczam do I klasy Technikum Informatycznego. Ale przejdźmy do rzeczy.. Trafiłem tutaj, ponieważ dzisiejszej nocy śnił mi się piękny sen. A mianowicie jeździłem sobie po mieście rowerem, nie wiem jakie to było miasto, ale wiem, że to była mieszanka kilku miast, ponieważ kojarzyłem niektóre miejsca z moim rodowitym miastem, lecz również były miejsca, których w moim mieście nie ma, a są w sąsiednim mieście. No i tak jak napisałem wcześniej jeździłem sobie rowerem i natknąłem się na piękną dziewczynę, która weszła mi na pasy, a ja ledwo wyrobiłem, aby się zatrzymać. Kiedy się zatrzymałem, powiedziałem pół krzykiem/dość donośnym głosem do niej: " Jak Ty chodzisz, myślisz, że tylko cyckami możesz świecić? " ( wiem, jest to bardzo nie dojrzałe zachowanie, ale nie kontrolowałem tego zupełnie ) Ona mi wtedy odparła " Przepraszam. I nie świecę cyckami ", ja wtedy do Niej: " Przecież wiem, że świecisz, bo masz duże ", ( lub coś w tym stylu ), ( kolejne nie dojrzałe zachowanie z mojej strony ). Następnie ja do niej powiedziałem: " No to gdzie byś chciała się spotkać?. Ja jej na to odparłem: " Nie wiem, zaproponuj jakieś miejsce ". Ona wtedy wskazała na jakieś miejsce, nie wiem co to było, czy to była restauracja, czy coś w tym stylu, ale to miejsce mi się kojarzy z jednym z budynków w Gdyni. Byłem tam kilka lat temu na wakacjach z rodzicami. Ta restauracja, bądź coś w tym stylu miała w swojej nazwie cyfrę " 1000 ", lecz nie pamiętam dokładnej nazwy. Mieliśmy się tam spotkać za 5 minut. Oczywiście się zgodziłem. Dziewczyna była wysoka, około 175cm. wzrostu, czarne nie farbowane włosy, miała na swoich ładnych zgrabnych nogach czarne leginsy, a na sobie miała białą bluzkę, taką po za pupę, dłużą z dużym dekoldem - było widać czarny w koronkę stanik, i to przykuło moją ciekawość, i tak jej właśnie odparłem na ten prawie dokonany wypadek. Dobrze, ja jej odparłem, że przyjadę autem, a Ona powiedziała: " Okej ". No i kiedy pojechałem tym rowerem na jakiś parking, to próbowałem wpisać jakiś kod na pieniądze, nie wiem jak to nazwać. Pewnie po to, aby kupić jakieś nowe auto. ( To tylko sen ) No i chciałem jakieś auto, lecz nie miałem pieniędzy na żadne, i raptem patrzę na telefon i dzwoni jakiś nieznany numer.. Był to numer domowy. Kiedy odebrałem telefon, był to jej miły, cieniutki głosik - pytała mnie kiedy będę. Ja jej odpowiedziałem, że zaraz. No i pojechałem na miejsce tym rowerem, ale jej nie było. Dlatego oddzwoniłem do niej i zapytałem gdzie Ona jest. Powiedziała, że czeka na mnie na strzelnicy ( jest to park w Pabianicach, który bardzo lubię ). No to z miejsca tam pojechałem, a okazało się, że jest to bardzo blisko tego miejsca, koło którego mieliśmy się spotkać. Oczywiście pojechałem na tą strzelnicę, lecz i tam jej nie zastałem. Lecz zastałem moją ciocię, tam z ciocią pogadałem i napisałem do dziewczyny sms'a, gdzie mieszka, bo bym do niej przyszedł do domu. Ona napisała " Aleja Piłsudskiego " - takiej ulicy nie ma w moim mieście. Zapytałem cioci o tą ulicę, ona też nie wiedziała. Dlatego też zacząłem jej szukać, lecz nie znalazłem. I nagle dostałem od niej sms'a z treścią: " Miglee, Migleee, Migleeed ", dokładnie pamiętam treść tego sms'a. ( Wiem, że on wcale nie ma sensu, ale już tak się stało ). No i chyba byłoby na tyle, ponieważ obudziło mnie codzienne dorzucanie węgla przez tatę. Dziękuję za przeczytanie tej treści, i proszę o wypowiedzenie się w komentarzach, co ten sen może oznaczać. Dziękuję z góry za komentarze.
Antek.
Spotkam Ją jeszcze kiedyś?
 
Imię: Krystian
Posty: 1
Dołączył(a): 02 gru 2012, 11:30
Droga życia: 7
Zodiak: Koziorożec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron