Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam wszystkich serdecznie.
Dzisiaj w nocy przyśniło mi się coś... Miłego (w każdym razie mnie się podobało) ale dość dziwnego dla mnie. Nie pamiętam całego początku, to było tak jakbym nagle ocknęła się w konkretnym momencie. Owe ocknięcie nastapiło w chwili kiedy akurat leżałam z moim kolegą (znamy się jakieś 2, 3 miesiące, kumplujemy się po prostu) na kanapie w pozycji dość... intymnej, o, i całowaliśmy się namiętnie. W krótce potem doszło do tego co zwykle się w takich chwilach dzieje czyli do seksu. Nie będe się zaglębiać za bardzo w moje odczucia więc w skrócie powiem że było niesamowicie. Po wszystkim był tylko urywek ze znowu się całowaliśmy. Pamiętam ten moment z początku czyli wtedy kiedy się ocknęłam, tak na prawdę to chyba ja zainicjowałam pocałunek, był blisko mnie, i całował mnie bardziej w policzek, no może w kącik ust, ja nieśmiało bo nieśmiało pocałowałam go w usta pierwsza i od tego się zaczęło.
Zastanawiam się co owy sen mógł oznaczać, kumplujemy się, bardzo lubie spędzać z nim czas i nie ukrywam że spodobał mi się, kiedyś kiedy byłam bardzo zauroczona w kimś innym takie sny się nie pojawiały nigdy.
Annairu
Carpe Diem
 
Imię: Michalina
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, 12:11
Droga życia: 1
Typ: 4w3
Zodiak: Strzelec
Wydaje mi się, że symbolika tego snu jest jednoznaczna :)
gronek
 
Imię: Krzysiek
Posty: 20
Dołączył(a): 25 wrz 2011, 21:04
Droga życia: 4
Typ: 5w4
Zodiak: bliźnięta
Czasem takie sny coś znaczą, a czasem nic nie znaczą. Ot. Psikus umysłu.

Więc zależy co czujesz tak naprawdę.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości