Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Swoiste "przeczuwanie" w śnie

Post 01 gru 2012, 18:23

Czesc,

po pierwsze witam wszystkich - to moj pierwszy post. Chcialabym zapytac Was o cos, co przytrafilo mi sie w snie juz kilkukrotnie. Otoz, sen jak sen - nic specjalnego, ale w pewnym momencie pojawia sie scena, w ktorej dzwoni do mnie telefon badz przychodzi sms, a doslownie sekunde pozniej w rzeczywistosci budzi mnie moj telefon. Czy jest mozliwe, ze w snie jestesmy w stanie przeczuc czy przewidziec to, co wydarzy sie za chwile naprawde? A moze po prostu mozg oszukuje nas i tak naprawde w snie moment z otrzymywaniem sms-a lub telefonu wystepuje rownoczesnie z rzeczywistym telefonem i po prostu mozg dopasowuje sen do realiow?

Pozdrawiam cieplo i przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam polskiego systemu.

Paulina
paulinas Kobieta
 
Imię: Paulina
Posty: 2
Dołączył(a): 01 gru 2012, 18:08
Droga życia: 7
Zodiak: waga
Tak to możliwe. Ja często gdy jeszcze dużo smsowałam wyjmowałam telefon z kieszeni na sekundę przed otrzymaniem smsa - było to nagminne i widocznie świadczyło o połączeniu energetycznym z osobami z którymi pisałam (lub wyczuciu jakiś subtelnych wibracji / fal, które miały miejsce przy przesyłaniu smsa - jednak miałam tak tylko pisząc z konkretnymi osobami, z którymi byłam blisko). Moja przyjaciółka też to zauważyła u siebie.

We śnie tym bardziej możliwości odbioru bodźców energetycznych są znacznie szersze, więc jasne :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Alicjo, dziekuje bardzo za odpowiedz. Dodam jeszcze, ze za kazdym razem w takiej sytuacji dzwoni/pisze do mnie moja mama lub maz, wiec rzeczywiscie Twoja teoria jest prawdopodobna. Dziekuje!
paulinas Kobieta
 
Imię: Paulina
Posty: 2
Dołączył(a): 01 gru 2012, 18:08
Droga życia: 7
Zodiak: waga
heh..niezawodny gluchy telefon. Mnie moje blizniacze diabelstwo wybudza z najglebszego snu, poczatkowo te wybudzania traktowalam jako przypadkowe ale okazalo sie ze nie sa. Nie wiem tylko.na ile robi to.celowo- ale jak sie dowiem to zapomni o snie, przysiegam. Mysle ze ten senny odbior zalezy od sily , mocy sygnalu i dostrojenia fal.
Ania ayalen
 
Ania to ciekawe, czytałam wiele o blizniakach kiedyś ,nawet robili badania filmy nad ich połączeniem intuicji, blizniaki się wypowiadały na ten temat

no chyba,że nie mówisz o blizniakach fizycznych tylko o takich horoskopowych jak ktoś mi znany lub o bliżniaczych duszach :) bo zdałam sobie sprawę,że to moglo być i to i to nie pojęłam chyba wtedy podczas rozmowy całej istoty sprawy a tylko część horoskopową :)
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości