Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Witam!

Czy zauważyliście coś dziwnego dzisiejszego dnia? Nie chcę nic sugerować więc wypowiem się później.
"Bronią mistrza jest Transmutacja, a nie zarozumiały sprzeciw" Kybalion

http://wojtmucha.pl/?page_id=141 => Przypowieść na Twojego maila
http://wojtmucha.pl/?page_id=67 => Kurs medytacji i panowania nad umysłem
Avatar użytkownikaflywojt Mężczyzna
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 maja 2006, 13:49
Lokalizacja: Nysa
nie.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
Słoneczko świeci i ładna pogoda jest :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Zauważyliśmy dziś dziwny post Flywojta;)

P.S. Czy wygrałam ciastko?:3
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
flywojt napisał(a):Witam!

Czy zauważyliście coś dziwnego dzisiejszego dnia? Nie chcę nic sugerować więc wypowiem się później.

Jakiś " strzał energetyczny " dziś odczuwałem. Może wybuch na słońcu- takie pobudzenie - aż denerwujące. Zupełnie jak wiosną.
easy russian
 
W mojej czesci miasta zabraklo pradu wieczorem... Czy to zalicza sie do rzeczy dziwnych?
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
easy russian napisał(a):Jakiś " strzał energetyczny " dziś odczuwałem. Może wybuch na słońcu- takie pobudzenie - aż denerwujące. Zupełnie jak wiosną.



Właśnie poczułem coś podobnego. Falę energii. Jedna osoba z mojego otoczenia zmarła. Dużo innych źle się czuło. Więcej awarii i usterek niż zwykle się zdarzało.

Jak myślicie czy jest w tym jakaś celowość? Moim zdaniem mogło to mieć związek z zablokowaniem uczuć i emocji u ludzi i taki strzał miał pomóc w nawiązaniu kontaktu z tą sferą.
"Bronią mistrza jest Transmutacja, a nie zarozumiały sprzeciw" Kybalion

http://wojtmucha.pl/?page_id=141 => Przypowieść na Twojego maila
http://wojtmucha.pl/?page_id=67 => Kurs medytacji i panowania nad umysłem
Avatar użytkownikaflywojt Mężczyzna
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 maja 2006, 13:49
Lokalizacja: Nysa
wiesz co, mysle ze to trudno sprecyzowac i jednoznacznie okreslic czy i co sie dzieje, tym bardziej ze efekty sa zauwazalne stopniowo . U mnie od kilku dni cos dzieje sie z czasem i jakkolwiek z pewnoscia to moje subiektywne odczucie- to w koncu co nim nie jest? A czas albo przeskakuje albo zapomina o sobie, jakies nagle przeskoki a potem przerwy. Michal mowil o burzy na Sloncu, pewnie tak bo zawsze wtedy czuje te uklucia jak szpileczki- to dzis od rana, wczoraj do poludnia fruwalam jak nakrecona a w poludnie byl taki moment ze wgniatalo mnie w podloze.
Michal, czy Ty zauwazasz ze po takich strzalach energii jakos jasniej, czysciej sie mysli...tak bez wysilku?
Kto ma jeszcze te klujki? Nie sa nieprzyjemne ale przybieraja ba intensywnosci, czasem na calym ciele, czasem na dloniach, dzis czuje je na twarzy, glowie...az mam ochote sie smiac, czort wie z czego.
Ania ayalen
 
Fakt, był wczoraj rozbłysk na Słońcu skierowany mniej więcej w kierunku Ziemi, ale nie był niczym nadzwyczajnym. Fala materii powinna dotrzeć do Ziemi wieczorem w okolicach 22/23.11 i spowodować zorze w rejonach arktycznych, ale nie jest na tyle silna by wywołać burzę magnetyczną.
Jeśli chodzi o aktywność słońca skierowaną w rejony Ziemi, jeszcze tydzień temu była ona nieco intensywniejsza. Choć oczywiście warto chuchać na zimne, bo mamy interesującą, rosnącą plamę słoneczną, która może niebawem wywołać całkiem ciekawy rozbłysk:).

P.S. Ciekawi mogą tu oglądać zdjęcia z SOHO.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
napisalas :fala materii/ Ale energia jest szybsza, prawda? Wczesniej odczuwalna. Tylko co to ma wspolnego z czasem- niemal fizycznie czuje jak gestnieje...zakreca?
Ania ayalen
 
Oczywiście:). Ponadto podczas rozbłysków emitowane są spore ilości energii, w szerokim spektrum fal elektromagnetycznych (od wysokoenergetycznego promieniowania gamma po fale radiowe).

Prędkość wyrzucanej materii może być również spora (dochodzić nawet do 70% prędkości światła) i zależy od specyfiki rozbłysku. Zdarza się więc, iż materia dociera do Ziemi nie przez kilka dni, a np. kilkanaście godzin, jak podczas sławetnego rozbłysku z 1859r.

Tym razem był to jednak dość miły, zwyczajny rozbłysk, jakich wiele jeszcze będzie nam dane zaobserwować;).

Co do czasu... Nie wiem czym jest czas, a więc w szczególności jak może gęstnieć lub zakręcać. W tym aspekcie rozkładam bezradnie łapki;).
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
Sadze ze te szpileczki wiaza sie jednym, okreslonym rodzajem. Na pewno energetyzuja.
A czas...wiesz Alatheio, czesto to co czuje widze w formie obrazu, zanim ulozy sie to w forme mysli...wiec czas rysuje mi sie jako dwie rownolegle linie polaczone lukiem, i my znajdujemy sie na tym luku- ale wciaz wiecej nie wiem niz wiem wiec nie chce gdybac tworzac wymyslone teorie. W jaki sposob gestnieje? Diabli wiedza, moze to ja sie rozrzedzam...czas jest zwiazany z materia istniejaca w przestrzeni, to okreslona gestosc- czasami tak fizycznie odczuwam opor tej materialnej przestrzeni...jakkolwiek durnowato to zabrzmi- najwlasciwszym okresleniem zdaje mi sie: zsiada sie...jak zsiadle mleko. Takie ze mozna kroic
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość