Psychologia, działanie mózgu.
To nie była uwaga personalna ale ogólna ocena zjawiska w populacji żeńskiej. Wypowiedziałaś się w imieniu całego rodu żeńskiego więc w ten sam sposób popłynął mój tok myślenia. Dziś dziewczyny nie dbają o to . Idą za modą " próbowania" , robią jakieś mniejsze lub większe głupoty ( te większe to na przykład wpływ alkoholu , który dodatkowo nakłada " kancery" na komórki jajowe).

Mężczyźni owszem , też się nie szanują ale męska biologia jest inna . Po 70 dniach spermatozoid ulega całkowitemu odnowieniu . Jeśli facet napił się alkoholu to po 70 dniach jest w stanie być ojcem pełnowartościowego dziecka . Kobieta nie . Jeśli mężczyzna miał stosunek z kobietą, która dokonała aborcji a potem w ciągu miesiąca miał kontakt z inną to jest w stanie przenieść program zabicia dziecka na drugą kobietę. Komórki jajowe w ciele kobiety zaraz po urodzeniu znajdują się w pełnym życiowym zapasie ( ilości ) . Potem tylko kolejno dojrzewają . Pierwszy akt płciowy powoduje nałożenie energetycznej matrycy na WSZYSTKIE komórki jajowe w ciele kobiety. Usunięcie tego jest prawie niemożliwe. Istnieją owszem pewne okoliczności dostępne dla nielicznych ,że ten " stempel" da się przebić ale to już dla ludzi z dużą wiedzą.

p.s. jeszcze do telegonii : Po olimpiadzie w Moskwie w 1980 roku nastąpiło coś zdumiewającego . Urodziło się dość dużo " anomalnych " dzieci w rodzinach, gdzie ojcem był z pewnością mąż- biały mężczyzna . Rodziły sie dzieci z ciemną skórą.
post27784.html
easy russian
 
easy russian napisał(a):
Ania ayalen napisał(a):...............Masz prawo uczyc sie siebie, wybierac swoja droge- korzystajac ze wskazowek innych, ale nie tych ktorzy probuja ulepic Cie sobie wedlug swego gustu. ................................. powodzenia Slonko
:D :lol: też Cię kocham Aniu :D

Miłej niedzieli !

p.s. dodam do tej intuicyjnej więzi matki z niemowlęciem :
Coś takiego jak mycie małej pupy wyjętej z zafajdanych pieluszek nie istniało. Mama zawczasu zwyczajnie dziecko rozbierała bo wiedziała ...... Wyobraźcie sobie ,że nie ma prania pieluch , wyobraźcie sobie ,że rozmawiacie z 2 miesięcznym niemowlęciem ( a bywało ,że tuż po urodzeniu dzieci mówiły- zdarza się to i obecnie choć ostatnio bardzo rzadko) . Jeszcze 100 lat temu w chrześcijańskich "poradnikach " zielarskich ( na pewno w tych rusko-języcznych ) widnieją zalecenia :
" jeśli wasze dziecko mówi zaraz po urodzeniu to wcielił się w nie diabeł, należy do mleka dodać kilka kropli krwi psa i wtedy będzie wszystko w porządku"
.Rozstrajano w ten sposób mózg i " diabeł" odchodził. Sam fakt zamieszczania takiego debilizmu w drukowanych poradnikach świadczył o powszechności występowania zjawiska. .................


Easy nie jesteś na czasie nowych młodym mam tylko jeszcze ich niewiele :

http://www.bezpieluch.pl/index.php?opti ... &Itemid=33

pozdrowienia z mojego nowego pięknego płonącego świata :)
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Ziarenko napisał(a):................

Easy nie jesteś na czasie nowych młodym mam tylko jeszcze ich niewiele :

http://www.bezpieluch.pl/index.php?opti ... &Itemid=33

pozdrowienia z mojego nowego pięknego płonącego świata :)


no i pięknie .
Z tego co gdzieś czytałem obserwuje się próg wyraźnego rozwoju intelektualnego związany właśnie z pierwszą poważną umiejętnością samodzielnego załatwiania swoich fizjologicznych potrzeb . Im wcześniej nastąpi ten moment tym szybciej dziecko wejdzie w ten etap rozwoju. Są nawet przypuszczenia ,że celowo poprzez pampersy przedłuża się ten pierwszy cykl powodując słaby intelektualny rozwój populacji. Nie potrzebni są oryginalni, samodzielni geniusze lecz bio-roboty, konsumenci zgadzający się ze wszystkim co podaje TV.

Skoro nam się gadało o telegonii to właśnie filmik przetłumaczyłem
http://youtu.be/NouKgKiBNCI
easy russian
 
Easy russian napisał(a):Dziś dziewczyny nie dbają o to . Idą za modą " próbowania" , robią jakieś mniejsze lub większe głupoty ( te większe to na przykład wpływ alkoholu , który dodatkowo nakłada " kancery" na komórki jajowe).

Idą za "modą"? Mam rozumieć, że kobiety uprawiają seks, bo jest na to moda? Dla mnie to taki sam stereotyp jak twierdzenie, że wszyscy Polacy to złodzieje...

Oczywiście istnieją kobiety, które uprawiają seks z przypadkowymi mężczyznami, tak samo jak istnieją mężczyźni, którzy chodzą na dziwki do burdelu, ale twierdzenie, że takie zachowanie stanowi regułę, jest dalekie od prawdy. Zdecydowaną większość stanowią kobiety posiadające stałych partnerów seksualnych, być może dlatego, iż jest to związane ze specyfiką biologiczną organizmu kobiety i po części uwarunkowaniami kulturowymi.

Podobnie, jeśli chodzi o alkohol. Rzadko można spotkać kobietę, która lubi pić alkohol w dużych ilościach. Poza tym niewiasty zwykle nie upijają się w sposób, jaki to potrafią czynić mężczyźni. Można spojrzeć na statystyki dotyczące płci z izb wytrzeźwień, z miejsc, gdzie leczy się uzależnionych, z wypadków powodowanych przez pijanych kierowców... Kobiety po prostu z reguły nie pokładają szczególnego zainteresowania w alkoholu. Sama w ciągu całego życia nie wypiłam nawet małej szklanki tak owego. Nie dlatego, że wierzę w działanie telegonii, po prostu nigdy nie czułam szczególnej potrzeby tego robić.

Po 70 dniach spermatozoid ulega całkowitemu odnowieniu . Jeśli facet napił się alkoholu to po 70 dniach jest w stanie być ojcem pełnowartościowego dziecka .

Niedawno zdarzyło mi się czytać publikację w jakimś czasopiśmie naukowym, dotyczącą zestawienia jakości nasienia różnych nacji z całego świata. Było tam zaznaczone, iż sperma Słowian jest szczególnie złej jakości. Podobno w pojedynczym wytrysku znajdowało się drastycznie mało plemników w zestawieniu ze średnią oraz co istotniejsze, plemniki były słabo ruchliwe i często uszkodzone (np. nie posiadały wici). Badacze stwierdzili również, iż nieco lepszej jakości sperma należała do ludzi, którzy unikali diety tłustej, toteż doszukiwali się korelacji tego stanu rzeczy z dietą mężczyzn, (a nawet dietą matek).
W każdym razie - co zastanawiające - jakość spermy Słowian według publikacji była znacznie gorsza, niż choćby nasienia innych nacji z "rozuzdanej" Europy Zachodniej.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
Aletheia napisał(a):................
Idą za "modą"? Mam rozumieć, że kobiety uprawiają seks, bo jest na to moda? ........................

nie o tym pisałem . Pisałem o dziewictwie .
dziś określenie " stały partner" nie mówi nic na ile stały. Z moich osobistych rozmów z kobietami wynika ,że dziewczyna powiedzmy 22 letnia a jaką rozmawiałem latem miała już w swoim życiu 3 partnerów seksualnych . Biorąc pod uwagę wszystko co dotąd jasno wyłożyłem (telegonia na przykład ) było tych panów o dwóch za dużo.

Jakość nasienia i badania - miałbym dużą rezerwę do takich stwierdzeń jakie napisałaś. Owszem- w filmach, które podałem w dziale telegonia ( o wpływie alkoholu a nie jest tajemnicą ,że w Polsce czy Rosji się chleje na umór ) jest właśnie opis takich efektów o jakich napisałaś. Martwe plemniki, nieruchawe, zdegenerowane. To głównie wina alkoholu i jest to po wielokroć dowiedzione. Piwo uważane dziś przez młodzież za napój chłodząco- relaksujący jest głównym czynnikiem impotencji mężczyzn.
Co do jakości " zachodniej cywilizacji" - z tego co wiem jest masowe zjawisko impotencji . Rzecz jest z pewnością osobnicza , będą i tu i tam jednostki tryskające zdrowiem i zdegenerowane . Tych ostatnich - zgadzam się , jest BARDZO dużo. Mówi sie jawnie , ba ... bije na alarm, że umieramy jako populacja . W Rosji liczba urodzeń kilka lat temu przekroczyła liczbę zgonów . Rocznie ubywa 1,5 miliona ludzi.
easy russian
 
Easy russian napisał(a):nie o tym pisałem . Pisałem o dziewictwie .

Ok, rozumiem. To ma sens. W tym względzie faktycznie wiele się zmieniło ostatnimi czasy... i wiele się zmieniało na przestrzeni wieków.

Ciekawym faktem jest, iż często wyraźnie obserwowalna była tendencja, iż wyższe warstwy społeczeństwa były o wiele bardziej seksualnie rozwiązłe, niż te niższe. Np. w czasach rzeczpospolitej szlacheckiej, na dworach zdarzało się, iż pan domu nie tylko nie wiedział z kim jego żona straciła cnotę, ale często nie był pewien, które dzieci są jego stricte genetycznymi potomkami, zaś w Polsce i na Litwie w okresie średniowiecza najbardziej pożądane były na żonę niewiasty doświadczone w sprawach seksualnych (tak wywnioskowałam, czytając biografię Kazimierza Wielkiego, który w bardzo specyficzny sposób miał dokonać wyboru swej pierwszej żony Anny;), jak i jej następczyń).
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
Wszystko o czym piszesz to już czasy upadku . ostatnie 1000 lat na tych ziemiach to "płacz i zgrzytanie zębów". Te całe " elity" były takie same jak dzisiejsze. Podobno "stolicę " ( daję cudzysłów bo całe to pojęcie też jest wydumane na potrzeby okupanta ) przeniesiono z Krakowa do warszawy bo na dworze.. na Wawelu zapanował .....................syfilis. Cały dwór spłynął ponoć tratwami wzdłuż Wisły przechodząc równocześnie jakąś tam kwarantannę . Większość tej " szlachty" miała takie obyczaje jak piszesz.

Czystość trzymali dość długo drobni, honorowi ziemianie. Mądrzy i honorowi oficerowie jeszcze w 18 wieku szukali sobie żon w tych sferach. Potem na przełomie 19/20 wieku i tą sferę wybito. Gospodarnych gospodarzy nazwano w Rosji kułakami . U nas pokłosie Leninowskiej Rewolucji ( w tym i seksualnej- jednym z pierwszych "ukazów" jakie wydał Lenin było zwolnienie homoseksualistów z karnej odpowiedzialności za swoje postępki. Sam Lenin był homoseksualistą właśnie jak wielu "nieludzi" z jego otoczenia ) dotarło trochę później.

Ponieważ stare przysłowie powiada:" jako na górze tak i na dole " więc dziś " rozwiązłość weszła pod strzechy" -parafrazując " wieszcza" (ten również był rozreklamowany celowo stąd znów cudzysłów.Większy talent od Mickiewicza miał na przykład Słowacki. O Norwidzie już w ogóle się nie mówi)
easy russian
 
Jeśli chodzi o Lenina... część środowiska historyków jest zdania, że Lenin umarł na kiłę, nie zaś na serię wylewów, jak to się podaje do opinii publicznej. Fakt ten miano zataić, by uchronić dobre imię dyktatora. Wnioski te jednak nie są oparte stricte o dokumentację medyczną, więc stanowią raczej ciekawą, trudną do udowodnienia lub obalenia hipotezę:).

Wracając jednak do tematu... Dla mnie wydaje się odrobinę nielogiczne, by elita, która celowo miała zatajać przed społeczeństwem istotne fakty dotyczące telegonii, sama się do nich nie stosowała, a więc wedle Twych słów drastycznie pogarszała "jakość" swego potomstwa i jego związek z egregorem rodowym. Nie przekona mnie argument, iż mogła to robić, by jej obyczaje wnikły do warstw niższych, gdyż z wielu względów nie mogły one tego zrobić. Np. warstwa chłopska utrzymująca się z uprawy ziemi nie miała zwykle zbyt wiele styczności z warstwami wyższymi, posiadała ponadto silnie wykształcone przywiązanie do tradycji. Nie ma co się oszukiwać, to jej zawdzięczamy wiele wiedzy o dawnych zwyczajach, mitologii, demonologii Słowian, a nawet zachowanie języka (np. język litewski wyginąłby, gdyby nieco sztucznie nie odtworzono go na podstawie gwar chłopskich. Także narzecza języka słowiańskiego, będące najstarszymi reliktami językowymi w Europie zostały zachowane właśnie w ten sposób). Ponadto w warstwie chłopskiej nie ma zbyt wielu warunków do zmieniania partnerów seksualnych, gdyż ograniczają się one do małych społeczności składających się w większości z ludzi ze sobą spokrewnionych, które oddzielone są od siebie przez czynniki naturalne.

Jedynym wytłumaczeniem jakie mogłoby być tu sensowne, jest przyjęcie istnienia ukrytej elity, która steruje procesem tworzenia spaczonych pseudo-elit, by te źle zarządzały państwami i przekazywały swoją obyczajowość, ale to już zaczyna zakrawać na teorię spiskową;)...
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
Aletheia napisał(a):.................

Wracając jednak do tematu... Dla mnie wydaje się odrobinę nielogiczne, by elita, która celowo miała zatajać przed społeczeństwem istotne fakty dotyczące telegonii, sama się do nich nie stosowała,..................

To są klony pasożytów -"nieludzie". One nie myślą kategoriami ludzkimi. Dla nich jest " aby dziś " . Bawić się , korzystać , pić .....
Kolonia żerująca na organizmie nie dba o żywiciela . Jak zeżrą wszystko zajmą się poszukiwaniem innej ofiary ( innej planety)

easy russian napisał(a):............. Dziewczyna podczas pierwszego kontaktu z kochającym ją i na podobnym poziomie duchowym mężczyzną ma możliwość uzyskania łączności intuicyjnej z doświadczeniem wszystkich swoich ( i męża) poprzedniczek z żeńskiej linii. TO JEST COŚ NIEWYOBRAŻALNEGO . Posługująca się taką zdolnością matka ma intuicyjną więź z dzieckiem, wie kiedy chce mu się siusiu, kiedy jest głodne . .............


Sprawdzam czy dobrze to wyłożyłem.
To uruchomienie pamięci genetycznej jest możliwe tylko wtedy gdy pierwszy mężczyzna traktuje Kobietę jak matkę przyszłych swoich dzieci , jak Boginię mogącą dać życie i mającą dostęp do tych mocy.

Jeśli widzi w niej kawałek mięsa, przedmiot- zabawkę mający mu dać uciechę , nic takiego się nie zdarzy.
easy russian
 
Witam! musiałam napisać, wyrzucić swoje emocje... Rozstałam się z chłopakiem wczoraj DRAŃ! Jest mi bardzo przykro, i strasznie mnie zraniło ponieważ pare misięcy temu nie zdradził. A wczoraj groził, szantażował że sie zabije ;(

Na szczęście to już za mną. Zdjęcia wyrzuciła, zmieniłam nr tel bo ciągle dzwonił i pisał...
marta9797
Zniszczona miłością
 
Imię: Martyna
Posty: 13
Dołączył(a): 07 lis 2012, 20:59
Droga życia: 20
Typ: Twarda
Zodiak: Rak
Gratuluję odwagi :). W życiu na pewno spotkasz bardziej odpowiedniego i samodzielnego partnera :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
marta9797 napisał(a):................Jest mi bardzo przykro, i strasznie mnie zraniło ponieważ pare misięcy temu nie zdradził. A wczoraj groził, szantażował że sie zabije ;(
.....................
tu chyba miało być " mnie" ..... Jeśli tak to dobrze ,że to odcięłaś.

p.s. czytam wpis @Luth . Szukaj męża nie partnera. Z partnerów to całkiem niezły był kiedyś model Renault Partner. :D
easy russian
 
W sumie święta racja z tym mężem.. :D. Ah te dzisiejsze nowomodne zasady wchodzą w mózg.. zamiast mężów partnerzy (poprawnie politycznie), zamiast rodziców opiekunowie.. ble :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Wydawało mi się sprawą oczywistą, iż jeśli człowiek się związuje z drugim człowiekiem, to myśli o nim jako o przyszłym małżonku... taka jest chyba funkcja tworzenia związku kobieta-mężczyzna;).
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości