Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Samobójstwo jaskółki

Post 16 wrz 2012, 19:24

Witam, snil mi sie sen, ktorego nie moge rozwikłać w zaden sposob, moze ktos by wiedzial co on moze oznaczac? Snilo mi sie ze stała jaskółka i z całych sił dziobała w drewno tak jak to robi dziecioł, robila to tak agresywnie i szybko ze az sie przestraszylam jak to zobaczylam, po chwili az złamała dziob, ale stukała dalej, ogolnie nie bylo nic wiecej w snie ale pamietam jeszcze ze pojawilo sie cos ze ta jaskolka chyba chce popelnic samobojstwo i dziobie tak, jakby chciala zadziobać samą siebie, co to moze oznaczac? sprawdzałam w sennikach jaskólki i wychodzi ze jest zwiazana albo z miloscia albo z naglą nowiną, a ja niczego nie potrafie z tego snu wyciagnac:(
dobix1
 
Posty: 38
Dołączył(a): 04 mar 2012, 13:34

Re: samobojstwo jaskolki

Post 17 wrz 2012, 22:26

Jakie filmy lubisz oglądać?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Samobójstwo jaskółki

Post 19 wrz 2012, 12:02

hihi a czemu? podejrzewasz mnie o jakies odreagowywanie?:D:D to na pewno nic w tym stylu, nie pamietam keidy ostatnio ogladalam jakis film, ale ogolnie to takie dramaty melodramaty lubie
dobix1
 
Posty: 38
Dołączył(a): 04 mar 2012, 13:34

Re: Samobójstwo jaskółki

Post 19 wrz 2012, 12:54

dobix1 napisał(a):hihi a czemu?


Bo jednym z twoich jak i każdego istnienia jest "świadomość kolektywna".
Czyli świadomość, która zbiera i nasiąka doświadczeniami.
Taka jakby gąbka.
Twoje myśli, ich tor, sensacje jakie powodują zalezą w dużej mierze od tego stanu świadomości.

podejrzewasz mnie o jakies odreagowywanie?:D:D


Gdybym wyszedł w stosunku do ciebie od jakiegokolwiek wniosku, byłbym pierdołom. : )
W końcu rozmawiam z życiem a nie ze statycznym obrazem w swojej głowie.

to na pewno nic w tym stylu, nie pamietam keidy ostatnio ogladalam jakis film, ale ogolnie to takie dramaty melodramaty lubie


Pytałem o to, ponieważ chciałem zobaczyć co wkładasz do swojej głowy.
Raczej doszukiwałbym się w całej tej sytuacji sposobności do zrozumienia pewnych rzeczy, niż problemu.
Sny mogą być wspaniałym sposobem na wiele różnych rzeczy.
Tym bardziej kiedy dotkniemy zrozumienia, że sny odzwierciedlają to, co mieści nasza świadomość.
Albo, co można powiedzieć "jeszcze lepsze", nauczymy się mieć wpływ na to czego doświadczamy podczas snu.

Pozdrawiam. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Samobójstwo jaskółki

Post 20 wrz 2012, 14:50

rozumiem, dziekuje za odpowiedz:D
dobix1
 
Posty: 38
Dołączył(a): 04 mar 2012, 13:34

Re: Samobójstwo jaskółki

Post 22 wrz 2012, 22:49

dobix1 napisał(a):Witam, snil mi sie sen, ktorego nie moge rozwikłać w zaden sposob, moze ktos by wiedzial co on moze oznaczac? Snilo mi sie ze stała jaskółka i z całych sił dziobała w drewno tak jak to robi dziecioł, robila to tak agresywnie i szybko ze az sie przestraszylam jak to zobaczylam, po chwili az złamała dziob, ale stukała dalej, ogolnie nie bylo nic wiecej w snie ale pamietam jeszcze ze pojawilo sie cos ze ta jaskolka chyba chce popelnic samobojstwo i dziobie tak, jakby chciala zadziobać samą siebie, co to moze oznaczac? sprawdzałam w sennikach jaskólki i wychodzi ze jest zwiazana albo z miloscia albo z naglą nowiną, a ja niczego nie potrafie z tego snu wyciagnac:(


są dwie możliwe interpretacje.
napisz proszę czy nie spodziewasz się zamążpójścia w najbliższym czasie/ myślisz o tych sprawach ostatnio
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron