- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Pozdrowienia z Opolszczyzny :)

Post 24 sie 2012, 21:29

Cześć wszystkim. Jestem marek, przeżyłem ostatnio 28 ziemskich lat, chociaż głowy bym za to nie dał, bo czas bywa że płynie różnie. Mieszkam (chociaż wolałbym nie) w jednym z najbrudniejszym pod względem powietrza mieście na Opolszczyźnie i tyle razy już stąd wyjeżdżałem się wyprowadzać że chyba bym nie zliczył. Cóż, może mam tutaj coś do zrobienia. Interesuję się... wszystkim. Zdaje sobie sprawę, że kończy się pewien etap w tej szkole życia. Jakaś część mnie mówi, że będę za nim tęsknił. Kocham przyrodę i szkoda byłoby się z nią rozstawać. Nie pożeram oczywiście ciał innych ziemian (wego-wegetarianin z tendencjami do frutarianizmu), co nie znaczy że kiedyś tego nie robiłem. Energią też raczej wolę się dzielić, niż zabierać. Alkoholu nie pijam, Fajki rzuciłem parę miesięcy temu (Siad ego! Do budy raz!). Jest mało decyzji w moim życiu, których żałuję, a niejeden pewnie żałowałby, ze trafił do pudła, spalił tysiąc skrętów leżąc przed monitorem, zadawał się z nudnymi ludźmi.
Nie będę pisał o tym, na jakim etapie rozwoju duchowego jestem, bo nie mnie to oceniać. Wiem, że rzeczywistość, to pojęcie względne. Wiem, że doświadczam za pośrednictwem ciała w swojego rodzaju matriksie, który jest ciekawą szkołą. Wiem, że niejeden psychiatra z chęcią zwędziłby mnie za poglądy na elektrycznym stosie. Wiem, że stawiam za dużo przecinków ale nie wiem, które są na swoim miejscu, a które nie :)
Nie będę też pisał o wyznawanej filozofii życiowej, gdyż cokolwiek wyznawałem stawało się wkrótce tylko częścią większego obrazu. Pozytyw - tak w skrócie. Nie może być inaczej. Prawdopodobnie mam jakąś ciemną stronę swojej duszy, z którą z chęcią uporałbym się ale przecież nie będę jeszcze bardziej truł planety spalając paliwo w wędrówce poprzez uzdrawiające za pieniądze hochsztaplery. Co ma być, to będzie. No to się rozpisałem
Najbardziej żałuję, że nie poznałem jej. Z nią mógłbym...
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Nazcain
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
TheLovePolice napisał(a):Cześć wszystkim. Jestem marek, przeżyłem ostatnio 28 ziemskich lat, chociaż głowy bym za to nie dał, bo czas bywa że płynie różnie. Mieszkam (chociaż wolałbym nie) w jednym z najbrudniejszym pod względem powietrza mieście na Opolszczyźnie i tyle razy już stąd wyjeżdżałem się wyprowadzać że chyba bym nie zliczył. Cóż, może mam tutaj coś do zrobienia. Interesuję się... wszystkim. Zdaje sobie sprawę, że kończy się pewien etap w tej szkole życia. Jakaś część mnie mówi, że będę za nim tęsknił. Kocham przyrodę i szkoda byłoby się z nią rozstawać. Nie pożeram oczywiście ciał innych ziemian (wego-wegetarianin z tendencjami do frutarianizmu), co nie znaczy że kiedyś tego nie robiłem. Energią też raczej wolę się dzielić, niż zabierać. Alkoholu nie pijam, Fajki rzuciłem parę miesięcy temu (Siad ego! Do budy raz!). Jest mało decyzji w moim życiu, których żałuję, a niejeden pewnie żałowałby, ze trafił do pudła, spalił tysiąc skrętów leżąc przed monitorem, zadawał się z nudnymi ludźmi.
Nie będę pisał o tym, na jakim etapie rozwoju duchowego jestem, bo nie mnie to oceniać. Wiem, że rzeczywistość, to pojęcie względne. Wiem, że doświadczam za pośrednictwem ciała w swojego rodzaju matriksie, który jest ciekawą szkołą. Wiem, że niejeden psychiatra z chęcią zwędziłby mnie za poglądy na elektrycznym stosie. Wiem, że stawiam za dużo przecinków ale nie wiem, które są na swoim miejscu, a które nie :)
Nie będę też pisał o wyznawanej filozofii życiowej, gdyż cokolwiek wyznawałem stawało się wkrótce tylko częścią większego obrazu. Pozytyw - tak w skrócie. Nie może być inaczej. Prawdopodobnie mam jakąś ciemną stronę swojej duszy, z którą z chęcią uporałbym się ale przecież nie będę jeszcze bardziej truł planety spalając paliwo w wędrówce poprzez uzdrawiające za pieniądze hochsztaplery. Co ma być, to będzie. No to się rozpisałem
Najbardziej żałuję, że nie poznałem jej. Z nią mógłbym...


kocham cudowne słowa i zdania, te też: Wiem, że stawiam za dużo przecinków ale nie wiem, które są na swoim miejscu, a które nie :)

A na poważnie: wege-frutarianizm- zrobiłeś,że się tak wyrażę " na siłę" chudłeś, miałeś jakie trudne chwile czy miałeś już jakoś poukładaną energię i przyszło Ci to łatwo?
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Zawsze byłem szczupły, choćbym nie wiem ile jadł. Ostatnio jem więcej i mam nawet parę milimetrów tłuszczu na brzuchu :). Wegetarianinem zostałem spontanicznie i dopiero później sobie to poukładałem. Przechodzę jednak ostatnio na surowe jedzenie i głównie owoce.
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
Mamy ze sobą wiele wspólnego, jestem tylko rok starszy od Ciebie, tez siedziałem w pudle, tez jestem chudy choćbym niewiem ile jadł i tez niczego nie załuje, ale wegetarianinem nie jestem, tak czy siak witaj :thumbright:
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Siemanko Conanie :)
Fajnie jest wiedzieć, że jest tu więcej niż jeden człowiek, który siedział w pierdlu i nie obawia się do tego przyznać. Odnośnie pudła i tym podobnych zauważałem w miarę zdobywania swojej nauki pewną rzecz występującą u ludzi gdy z nimi rozmawiam. Gdy opowiadam coś z mojej przeszłości odbieram odpowiedź typu: "jak możesz się do tego przyznawać?" "Jak ci nie wstyd?". Rozumiem wtedy, że innym może być bardzo nieswojo na samo wyobrażenie tego, jak wiele człowiek może przejść i być ciągle Człowiekiem.
P.S. Według szanownej komisji penitencjarnej tzw. prognozę kryminogenną miałem negatywną.
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
TheLovePolice napisał(a):P.S. Według szanownej komisji penitencjarnej tzw. prognozę kryminogenną miałem negatywną.


Jesteś czymś więcej niż możesz powiedzieć sam o sobie.
Jesteś czymś więcej niż mogą powiedzieć inni.

Ponieważ gdyby tak nie było...
Nie istniał byś w następnej chwili.
Z tego tytułu...
Że gdybyś był tylko tym, co może zostać wysłowione...
Byłoby to coś skończonego.

Ale życie jest czymś innym.
Jest zmianą.

A przynajmniej zawiera ją w Sobie jako potencjał.
Bo możemy wybrać, by doświadczać pewnego odcienia naszej skończoności.
Jeśli takie jest akurat nasze pragnienie. : )

Jednak sama świadomość naszego potencjału daje dostęp do wielkich przestrzeni.

A jako, że się jeszcze nie przywitałem - robię to teraz. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Wiem, drogi Sinbardzie, Wiem.
I również witam Cię, droga emanacjo mnie samego, który jest nami jednym tam w miejscu, gdzie jednoczymy się w kompletną całość.
Jeśli "namaste" znaczy "Bóg we mnie kłania się bogu w Tobie", to namaste chcę powiedzieć Ci :)
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
Obrazek
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Witaj w najblekitniejszym z blekitow:)...stajesz sie, w kazdej chwili, z kazdym oddechem, z kazdym skurczem serca. To co powiesz o sobie, to co o Tobie powiedza inni jest chwila ktora wlasnie mija...a Ty dziejesz sie, stajesz sie, jestes. Jestesmy...i to jedyna prawda o nas. Witaj:)
Ania ayalen
 
No :) Takie żeśmy są krawędzie natarcia żyjącego procesu stwarzania.
Witam Cię Aniu :)
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
No to mamy to co mamy, i chyba faktycznie nadszedl czas na zmiane perspektywy.
Zatem- co nazywasz,, swoja ciemna strona", i co o niej wiesz. Przede wszystkim: skad?
Ania ayalen
 
Ania ayalen napisał(a):No to mamy to co mamy

Yyy?
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron