Psychologia, działanie mózgu.
Déjà vu i sny prorocze... Déjà vu nie pamiętam żeby się wydarzyło przed wakacjami może raz czy dwa ale nie przywiązywałam dużej wartości ponieważ nie było uzasadnione a sen proroczy miałam raz śniło mi się 2 dni przed urodzinami a sen był o tym że miałam piękny scyzoryk z latarką i nożem wzór scyzoryka był brązowy i miał kobiete z wężem ale ku mojemu zaskoczeniu to był tylko sen chociaż chciałam bardzo mieć ten nożyk... Później pojechałam na wycieczkę i widziałam dokładnie taki sam! Kupiłam go i cały czas miałam wrażenie że go miałam! Przecież go miałam w śnie... Potem nie pamiętam kiedy miałam sen o suszarkach że byłam w sklepie z mamą i chciałyśmy kupić suszarkę były: różowa, niebieska i czarna wszystkie z plastiku i powiedziałam mamie że chce czarną ponieważ w pewnym momęcie wygląda jak z metalu. DZIŚ usłyszałam że jest promocja na suszarki ucieszona poszłam z mamą do sklepu i były dokładnie takie same jak w moim śnie! Oczywiście chciałam czarną... I teraz jak dostaje nowe rzeczy mam wrażenie że już je kiedyś miałam. Pomocy wszystko napisane tutaj to prawda.
Avatar użytkownikaRuffette
Hope...
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sie 2012, 18:05
Może zbyt bardzo pożądasz danych rzeczy i kiedy je wreszcie już masz, miesza Ci się rzeczywistość z wcześniejszymi pragnieniami. Inna sprawa, to taka, że te rzeczy do siebie po prostu przyciągasz (w dużym skrócie Sekret Ci o tym powie, ale nie wzoruj się jedynie na nim, ponieważ jest bardzo powierzchowny i omija sporo ważnych kwestii).
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron