Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Śniło mi się dzisiaj, że nade mną, dokładniej nad moim łóżkiem stali i kłócili się mężczyźni. Było ich dokładnie chyba 5, dwóch po prawej stronie mojego łóżka i trzech po lewej stronie. Ci po prawej stronie wyglądali identycznie, mieli identyczne twarze, zapadnięte oczy i policzki o skórze szaro-żółtej. Kłócili się, jeden mówił wręcz krzyczał "to nie są moje szczątki, te które znaleźli bo ja stoję przecież tutaj. "tych ludzi poćwiartkowałem, ale ja tu stoję to nie moje szczątki" miałam wrażenie, że w jakiś sposób mi grożą, bardzo się ich bałam.. po lewej stronie stal mężczyzna, neutralnie nastawiony, który potwierdzał każde słowo wypowiadających się 'bliźniaków'. Okropnie krzyczeli, przekrzykiwali sie, ich głosy były przerażające miałam wrażenie, że słyszę je podwójnie. krzyknęłam, ze sie ich boje i blizniacy na mnie popatrzyli zblizyli twarze do mojej twarzy i powiedzieli 'TO WALCZ O SWOJE PIENIADZE' . tylko ze nikt mi nie wisi pieniedzy. jestem k**** przerazona bo obudzilam sie o3:12 tak jak zawsze gdy mam złe sny.... ktos moze to zinterpretowac?
madziaa
siema
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2012, 15:05
Droga życia: 5
Zodiak: strzelec
sen oznacza że masz zacząć walczyć o swoją energię, o siebie.
wszyscy Ci włażą na głowę z byle czym. nie daj się! postaw się!
częściej mów "nie", rób więcej rzeczy dla siebie.

te postaci nie są przerażające, apatia, brak woli i asertywności są przerażające.

Pozdrawiam Cię, życzę dużo siły.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron