- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Przywitanie

Post 12 sie 2012, 23:24

Długo zastanawiałam się, czy przyjść…
Jestem tu z głodu. I z powodu megalomanii. I z obawy przed nią.
Nie jestem już tym, kim byłam; nie wiem, czy potrafię być tym, kim bym chciała. Lub kim powinnam. Poszukuję. Odpowiedzi. Tropu. Światła. Uśmierzenia. Radości. Przestrzeni. Części siebie. A może ta mnogość jest jednością. Ufam, że jeżeli znajdę, będę wiedziała. Chyba, że samo poszukiwanie jest celem…
Poza tym jestem zwykłym, małym człowiekiem, któremu przydarzyło się coś, czego nie rozumie, a usiłuje to zaimplementować do siebie i otoczenia. Myśli, że taki wyjątkowy z tego powodu… A może cała jego zasługa polegała na tym, że akurat to on, wybraniec, został trafiony kosmicznym kamykiem w łepetynę… ;-)
Powracałam i powracałam na Wasze forum. Mam nadzieję, że pozwolicie mi tu zagościć czas jakiś. Chciałabym zapoznać się z tyloma aspektami istnienia, których nie bierze się pod uwagę w zwykłym życiu, usłyszeć Wasze opinie na te tematy i uzyskać wskazówki, którymi moglibyście się podzielić (z góry dziękuję)… Pewnie nie powstrzymam się przed pisaniem… ;-) Może uda mi się jednak wyzbyć egoistycznego patrzenia na wszystko przez pryzmat samej siebie…
Dziękuję za to, co już zrobiliście…
Dobrej nocy. Selenit22
Selenit22
poszukiwacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2012, 19:54
Droga życia: 22
Zodiak: koziorożec / szczur

Re: Przywitanie

Post 12 sie 2012, 23:30

Witaj.

Wszechogarniającej Rozkoszy Bycia.

Życzę.

Tak jak Teraz.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Przywitanie

Post 12 sie 2012, 23:51

Szukam, szukania mi trzeba...

Owocnych poszukiwań :)
Zatańcz ze mną!
Avatar użytkownikaCaille Kobieta
Przyleciała
 
Imię: Ania
Posty: 22
Dołączył(a): 31 maja 2012, 17:13
Droga życia: 9
Typ: 7w6
Zodiak: Bliźnięta

Re: Przywitanie

Post 13 sie 2012, 08:51

Ciekawy ten Twój list Selenit22 - witaj !!! :)
easy russian
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości