Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Proszę o Interpretację snu :/

Post 27 lip 2012, 00:47

Witam otóż miałem bardzo dziwny sen i nie wiem co o tym sądzic... śŒniło mi się że jestem Rzymskim żołnierzem w czasach Jezusa... I wraz z innym żołnierzem œścigałem dwóch złodziejów.... W końcu ich złapaliœmy, pierwszego przebiłem włócznią i jeszcze powiesiłem , a drugiego powiesiłem za ręce i stanąłem obok... Gdy pierwszy umarł nagle do drugiego podbiegła jakaœś młoda kobieta i zaczęła mu.... ob**ągać.... I w tym momencie powiedziałem do tego żołnierza drugiego, cytuję : "Patrz, już jakaśœ dzi*ka przybiegła i mu ob**ąga" To na jakiejœ pustyni w oazie było... I się obudziłem. Co ja mam z tym snem zrobić bo go nie ogarniam dosłownie... ? Jak się obudziłem to dokładnie pamiętałem te słowa wręcz na końcu języka je miałem i czułem się jakbym je niedawno powiedział... O co tu chodzi... ?
adamos123
 
Imię: Adam
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2012, 00:45
Droga życia: 7
po pierwsze co ty myślisz o tym śnie? coś musisz z tego rozumieć.
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies
Chciał nie chciał kazdy w Nieswiadomosci jest chrzescijaninem, Sen wyrażnie to sugeruje.A ze byłeś Rzymskim żołniezem to jestes jakby przedchrzescijaninem.Sen postawił cię w roli opozycynej do czasów Jezusa. Moze znasz trochę biblię i dwóch łotrów ukrzyzowanych razem z Jezusem dlatego dwóch złodzieii to własnie oni. I tak jak wtedy Rzymianie tak ty z towarzyszem drugim żołnieżem wzięliście sprawy w swoje ręce i zabiliscie tych dwóch.I tu wchodzi motyw seksualnosci nadodatek, jakim na jawie jesteś jak mniemam bardzo zajęty. A sen mówi że niewazne kim jestes bo mógłbyś postawić się w roli tego męczennika którego powiesiłeś za ręce i tak spotyka go " taka przyjemność" bez powodu.A to wszystko odbywało się na pustyni w oazie gdzie poza tymi motywami nie istniało nic więcej.

Własnie wyssałem to wszystko z palca.Sen aby był odczytany musi mieć kontekst z tym co się dzieje na jawie, w świadomości.Ogólnie ten sen obrazuje jakieś motywy którymi kierujesz się za dnia.Instynktami zabójcy i wymierzania sprawiedliwości i seksualności Których nie możesz zrealizować w biały dzień.Wyrażnie zachacza o cywilizację Rzymian gdzie wówczas takie instynkty przejawiały się na porządku dziennym i nie były niczym niestosownym a powszednim.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
co do tego obciągania kto wie, może było to normalne w tamtych czasach tylko się o tym nie mówiło czy pisało jako temat tabu. może ta kobieta chciała nasienia swojego męża zanim umrze? ;)
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron