Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Na wstępie wspomnę, że pamiętam szczegółowo większość moich snów, zdarza mi się również po przebudzeniu analizować dany sen i ponownie wrócić do niego zasypiając.

Zastanawia mnie od dłuższego czasu jedna sprawa - wszystkie sny (choć wątki są przeróżne) zlokalizowane są jednym obrębie (lokalizacji).
Sny są przeróżne, czasem mam wrażenie, że otrzymuje w nich jakieś wskazówki, ale wszystko odbywa się wokół domu rodzinnego w którym żyłem od 7 do 22 roku życia.

Pytanie, czy są to wskazówki dotyczące tego właśnie miejsca - tak jak bym tam czegoś do końca nie załatwił?
Czy może wiąże się to z tym, że własnie tam mój umysł ze względu na wiek - chłonął/doświadczał "realny" świat :)

Pozdrawiam, czekam na sugestie :)
Porządek w środku – porządek na zewnątrz
“Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna. “

E. Tolle
Avatar użytkownikabarthezik Mężczyzna
 
Imię: Bartosz
Posty: 2
Dołączył(a): 01 sie 2012, 07:17
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron