Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam,
Proszę o pomoc w sprawie zinterpretowania mojego snu ( a dokładnie snów). Sprawa wygląda tak, że od 7 lat jestem w stałym związku. Od pewnego czasu mam coraz większe wątpliwości co do wierności mojego partnera. Kilkakrotnie śniło mi, że zdradza mnie z kimś bardzo mi bliskim. Sny te nigdy nie są takie same, wątek główny jest identyczny lecz okoliczności i cała aranżacja się zmienia. Nie wiem jak mam rozumieć te sny, a nie umiem być w stosunku do nich obojętna. Sny te zaczęły się całkiem niedawno i dość często się pojawiają. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że dawno temu w przeszłości oboje dali mi powód do takich podejrzeń ( może podświadomie wracam do niewyjaśnionej sytuacji) czy tym, że sytuacja miała jednak miejsce w przeszłości. Jak powinnam te sny rozumieć? Czy jest taka możliwość, że w snach widzimy to, co mogło się wydarzyć w przeszłości bez naszego udziału? Chciałabym wiedzieć czy powtarzająca się sytuacja w kilku lub kilkunastu snach ma jakieś dogłębne znaczenie, czy może być potwierdzeniem dla nas danego zachowania? Jest to istotne dla mnie więc jeśli ktoś posiada jakąś wiedzę na temat znaczenia snów czy ich rodzajów to z miłą chęcią zapoznałabym się z jego teorią. :)
natunia25
 
Imię: Natalia
Posty: 1
Dołączył(a): 09 lip 2012, 07:25
Droga życia: 7
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron