Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Oobe czy sen?

Post 04 lip 2012, 12:02

Czesc:) Wczoraj w nocy nie moglem zasnac. Ostatnio bezsennosc zdarza mi sie coraz czesciej co mnie lekko mowiac denerwuje. Lubie spac 7 godzin co najmniej zeby moc normalnie funkcjonowac. Tym razem nie moglem zasnac az do ok 3:30. I nagle czuje ze spie i czuwam zarazem. A jako ze jestem troche wtajemniczony ;) w oobe, ld itd. sprobowalwm sie uniesc z ciala. I wtedy wystrzelilem w gore na sekunde i wrocilem. Czulem, ze moje cialo wibrowalo... Sprobowalem jeszcze raz i unioslem sie az do sufitu. Poobserwowalem troche i wrocilem do ciala. Najlepsze jest to ze nie czulem w ogole strachu! Czytajac rozne opisy innych ludzi myslalem sobie, ze nie moglbym czegos takiego dokonac bo bym umarl ze strachu... A tu prosze zero leku. Nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze moge sie bac;) Chcialem tylko odkrywac.

No i potem jeszcze raz wyszedlem tym razem chcialm dalej... Wyszedlem przez sciane na ulice. Trudno bylo to wszystko kontrolowac. Nie czulem sie tez kompletnie odlaczony. Wydawalo mi sie ze nadzor nad tym wszystkim mial moj umysl. Ciezko to wyjasnic slowami... Przy ostatnim wyjciu bedac tam na ulicy chcialem sprawdzic czy to nie jest sen. Wrocilem do ciala i sie ocknalem... Wracajac za kazdym razem widzialem moje cialo i cialo mojej kobiety obok. Co bylo po prostu niesamowite! Znalem oobe tylko z opisow i ksiazek. A wlasnie cos podobnego mi sie przytrafilo! Szczerze mowiac to dalej nie wiem czy to byl sen czy naprwlawde to bylo oobe.
Dodam tylko jeszcze ze spalem na boku i pol twarzy mialem zaktyte przez poduszke. Po wyjsci z ciala widzialem dalej tak samo jakby niewyraznie. Jakbym wlasnie mial pol twarzy zakrytej. Dziwne? Dla mnie jak najbardziej... Pamietam jeszcze ze chcialem klasnac dlonmi( nie wiem dlaczego)

Jak wspomnialem wczesniej nie jestem do konca pewien czy to byl sen czy oobe. Ale wiem jedno ze chcialem znowu to przezyc poprzez wymuszone oobe. Niestety bez rezultatow. Co otym myslicie?

pozdrowionko
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron