Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
A co się kryje pod tym atrakcyjnym dziwięcznym,chwytliwym,wspólczesnym tytułem topiku?
Otóz wystarczy zeby to osiągnąć,by byc nieco upsychotycznionym okresowo.
MIeć nieprawidłowe EEG( zapis elektroencefalografu) i na tym fakcie kazdy psychiatra i neurolog stwierdzi zaburzenie pracy mózgu który jest nieodzownym narzędziem aktywności w kulturze społecznej i do wykonywania pracy zarobkowej.
A żaden z nich nie moze podwazyć choroby a takze mozliwosci wyleczenia z tego gdy móżdzek szwankuje,gdyż w przeciwny wypadku mógłby na moim przypadku się doktoryzować z sukcesu i kto wie czy nie dostałby Nobla.Więc chory mózg jest beznadziejny i spisany na straty czyli rente inwalidzką.
Nie wiedzą ze strumień potęznej energi tzw prany zmienia aktywność elektro -biologiczną mózgu. Nikt nie podwazy faktu ze obecnie aktywność mózgu jest stała i równa i obowiązując dla całego gatunku. Zaprzeczają faktowi lub nie mają informacji i rozeznania w tej ubocznej myśli że mózg w człowieku nadal ewoluuje.
Zatem ta przebiegła strategia nie mówi nic nowszego poza tym co można usłyszeć od hip -hop'owców że pieniądze na ziemi leżą i jesteś ślepy że nie bierzesz.
Oni razem z tym postem przewartościowali wszystkie wartości.
A jako że gdy nie ma się aparatu EEG mózg jest tylko psychicznym obrazem i na podstawie tegoż obrazu mozna stwierdzić ze ktoś jest jakby nienormalny.
Ta podejrzliwa paronoja u wszystkich okazuje się czymś dobroczynnym dla ludzi którzy już w ogóle nie wiedzą co mają robić w życiu i jak się utrzymać.
Śa desperaci ktorzy jak króliki testują nowe leki,tym trzeba przyznać rację za tą niebezpieczna grę o przetrwanie.

Zresztą już wyrażnie widac zę moje niecodzienne myślenie wartościujące, i wytworna polszczyzna wskazują ,że jest ze mną coś nie wporządku:)
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
najniża krajowa na rękę - 1150 PLN (ile to groszy? bo 115 Mieszków)
Obrazek

polska moc!
:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Dzieki Sinsemilla za ten obrazek
Ale szczeż mówiąc to skąd kto ma kase jest najściślej pięlęgnowanym kompleksem,
JA tu wyżej podałem alternatywę ,zarobku.
Choć to może jest passe gdyż nie jestem getelmenem
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
Hm...
Na rower!
A nie bułę męczą!

XDDD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
falko,
Niby racja i nie mam nic przeciw temu.
Tylko, że to nie jest takie proste.
Znam osobiscie człowieka, który bierze w ten sposób od lat rentę.
Prowadzi go lekarz psychiatra, co miesiąc - dwa musi do niego chodzić na wizytę. Wiadomo, recepty, itd, koszt 100 - 150 zł za wizytę.
Co dwa lata stawia się na komisji lekarskiej i co dwa lata musi!!!! iść do psychiatryka na obserwację. Najpierw kładą go zawsze na oddziale dla najciężej obciążonych, z kratami .
Nie wiem , czy byłeś kiedykolwiek na takim oddziale?
On musi tam spędzić trzy tygodnie udając, że coś z nim nie teges.
Dopiero jak stwierdzą, że nie jest tak źle idzie na kolejne kilka tygodni na lżejszy oddział, tam jest już lepiej, bo może wychodzić na świeże powietrze, czy do kiosku, ale nadal nie może przed nikim się ujawnić.
A, że wrażliwy z niego człowiek to potem dochodzi do siebie przez jakieś dwa miesiące, wyłazi z tej gęstej, lepkiej energii jaka tam króluje.
Po komisji i przyznaniu renty na kolejna dwa lata - kasa dla lekarza prowadzącego, tu szczegółów nie znam ile. Tak więc nie 900zł ( zresztą chyba trochę zawyżyłeś), i nie za darmo.
To ciężka robota i naprawdę nie dla każdego.
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies
Spoko ,to bardzo niewdzięczne zadanie ,tak w ogóle,bo robisz z siebie kaleke i podejrzanego typa,jesli w ogóle potrafisz rozszczepić swoją osobowość i odegrać wiarygodną rolę.
A teraz co wiem nie przyznają renty na stałe tylko okresowo na 2-3 lata.I "wskazane jest "odbębnic co jakiś czas pobyt w psychiatryku zeby mieć większe prawdopodobieństwo przyznania renty, choć komisja ZUS moze się tylko oprzec na wniosku od lekarza prowadzącego.
Takze to robota nie dla kazdego i nie wcale tak pewna.
Poza tym jak piszesz to jesli ma rente (a o to wtym chodzi) to nie płaci lekarzowi za wizytę bo ma ubezpieczenie zdrowotne,a leki psychiatryczne są naprawdę tanie bo to po prostu gówno jest.Żeby nie te skutki uboczne leków to taki pobyt byłby jak wczasy w sanatorium ,z energią negatywną da się tam przezyć no i obcujesz z ludzmi a to jest rzecz pierwszej wagi.
Ponadto mozna dokonywać tam ciekawych wglądów,jak ten że są tam przypadki "od nietrafnych diagnoz po tzw kompletne czubki". Oraz jak to elita czyli lekarze traktują swoich pacjentów.jak kochają swoją prace pielęgniarki,
i jak to nigdy na obiad nie uświadczysz kurczaka:) No i palenie, tak palenie,tam papieros jest święty!
Śa i owszem osoby ciężko cierpiące w milczącej rozpaczy,ale tam jak pod szkłem powiększającym widać życie prawdziwe.

Ten wątek jest frywolny,ale musiełem coś wymyślić bo bym padł zanudzony:)
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
Ten wątek jest frywolny,ale musiełem coś wymyślić bo bym padł zanudzony:)
:D

Poza tym jak piszesz to jesli ma rente (a o to wtym chodzi) to nie płaci lekarzowi za wizytę bo ma ubezpieczenie

Ten akurat płaci, bo lekarz świadomie ściemnia i świadomie bierze za to kasę.
I wszyscy są szczęśliwi. :)
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies
Antenka napisał(a):
Ten wątek jest frywolny,ale musiełem coś wymyślić bo bym padł zanudzony:)
:D

Poza tym jak piszesz to jesli ma rente (a o to wtym chodzi) to nie płaci lekarzowi za wizytę bo ma ubezpieczenie

Ten akurat płaci, bo lekarz świadomie ściemnia i świadomie bierze za to kasę.
I wszyscy są szczęśliwi. :)


I jak tu pracować ,w tym wieku,skoro "uczciwie pracować" to już nic nie znaczy?
Jestem szczęśliwy....
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
to nie jest zarabianie, tylko wyłudzanie.
Społeczeństwo nie ma z tego zysku, tylko wyciek pieniędzy (tak zwane złodziejstwo),
które mogłyby iść np. na samotne matki.

Zysk, zarabianie, jest wtedy kiedy występuje wartość dodana. Masz glinę, używasz rąk i pomysłowości i ktoś może się napić ciepłej kawy.

Każdy ma ogromny potencjał twórczy więć możemy się wymieniać owocami swoich rąk, korzystając z pieniędzmi. Nie musimy okradać systemów które powstały po to by wspomagać najsłabszych.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Nazcain
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
Ten ogromny potencjał twórczy ,tych najsłabszych,jest ukierunkowany przez system,własnie zwykle na pracę rąk. A głowa czy też nauka potrafi otworzyć więcej drzwi niż same ręce.
Spór o definicje,typu że to złodziejstwo,wyłudzanie,nie zarabianie.zysk to są słowa podejrzewam pożądnego swiatłego obywatela. Tylko ze gdy chodzi o przetrwanie,przezycie do pierwszego,to staje się niewazne jaka jest moralność,uczciwosc społeczna,itp Bieda degeneruje a państwo system jest takim Lewiatanem ,potworem do którego nie odnoszą sie zadne skargi,bo nie ma kogo obwinić za beznadziejność.Dlatego nie nazywaj kogoś oszustem,jesli jego wartośći ,i wiara w system się rozpadła lub nigdy jej nie było.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
nie nazwałem nikogo oszustem. Zwięźle wyjaśniłem definicję złodziejstwa i kombinatorstwa.
Właśnie takie gówno sprawia że ten kraj jest dość biedny.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
W tych czasach to nie ludzie są odpowiedzialni za ogólną biedotę, a system który wyklucza wartość jednostki i jej potencjał. Dlatego nie ma nic nie wporządku zbuntować się przeciw temu i żyć na koszt Matrixa czy innymi słowy Babilonu.
I to jest najlżejsza forma korupcji bo korupcji światopoglądowej ,a nawet to postawa niezależności względem niekompletnego ,niedoskonałego ,okrojonego na ludzką miarę systemu.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
falko napisał(a):W tych czasach to nie ludzie są odpowiedzialni za ogólną biedotę, a system który wyklucza wartość jednostki i jej potencjał. Dlatego nie ma nic nie wporządku zbuntować się przeciw temu i żyć na koszt Matrixa czy innymi słowy Babilonu.
I to jest najlżejsza forma korupcji bo korupcji światopoglądowej ,a nawet to postawa niezależności względem niekompletnego ,niedoskonałego ,okrojonego na ludzką miarę systemu.


Na twoim miejscu mierzyłbym w wydanie głębokiej książki zamiast bronienie idiotycznej koncepcji. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Nie jest taka idiotyczna ta koncepcja,bo ze swych wyżyn zszedłem na ziemie i końiec końców rozprawiam o kasie.A książki mej nikt by chyba niepokumał.Papier umarł.Sinbard ! trzasnąłem tomik wierszy jak byś miał czas to mogę podrzucić linka żebyś poczytał,
A swoją drogą czemu jest Ci tak dobrze? :)
Ostatnio edytowano 16 cze 2012, 11:51 przez falko, łącznie edytowano 1 raz
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
falko napisał(a):Nie jest taka idiotyczna ta koncepcja,bo ze swych wyżyn zszedłem na ziemie i końiec końców rozprawiam o kasie.


Udawanie kogoś kim się nie jest nazywasz ziemską obecnością?

A książki mej nikt by chyba niepokumał.


Schlebiasz sobie. : )
Nie chodzi tylko o zrozumienie.
Tylko również o przekaz.
Akt Tworzenia.

Sinbard ! trzasnąłem tomik wierszy jak byś miał czas to mogę podrzucić linka żebyś poczytał,


Z chęcią. : )

A swoją drogą czemu jest Ci tak dobrze? :)


Oczy patrzą na pytanie i wszystko się śmieje. : )))
Słowa, słowa, słowa...
Nie potrafią choćby bardzo chciały.

Więc załóżmy, że tak po prostu jest.
I ty też tak masz.
Każdy tak ma.

Wszystko Jest.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron