Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Niezapominajka

Post 16 cze 2012, 08:51

Zycie jest fascynujace i nieprzewidywalne... no i cale szczescie :lol:
Doswiadczenie prawdziwej przygody rozpoczyna sie od... wsluchanie sie w pragnienie wlasnej duszy. Peru, Peru, zaczelo mi chodzic po glowie, Peru... pomyslalam, ech dlaczego by nie. Widocznie powinnam tam pozbierac to czego nie zgubilam. A ze mam goraca glowe to zaczelam szukac i znalazlam. Najpierw przyszedl do mnie wiersz:
Niezapominajka

Chodziłam do niej codziennie rano
Zapach ziemi, krople rosy
Ogród pachnie o poranku jak tęcza
Każdy kolor ma swój zapach
Biały – niewinności, zieleń – nadziei
Żółty – dojrzałości, czerwień – miłości
 
Który zapach lubisz najbardziej?
Ja lubię zapach bukietu wszystkich kolorów
A jak pachnie niezapominajka?
Nie pamiętam jej zapachu...
Jaki zapach ma dla mnie jej kolor
Może zapach szczęścia? Może zapach życia?
 
Jak to poczuć? Jak poczuć życie?
Gdy jestem tak daleko od Ciebie
Gdy jestem kawałkiem nas
Gdy jestem niepełna i krzyczę
Weź mnie, chcę poczuć życie

Potem na Machu Pischu, gdzie udalismy sie przed switem, by poddac sie inicjacji wschodzacego slonca, znalazlam kwiat. Rosly tam dwie niezapominajki. Krzyknelam w duszy ... to niemozliwe, to wszystko tylko czeka na mnie. CZEKA NA MNIE WSZYSTKO. Prowadzacy nas szaman powiedzial. Zerwij swoj kwiat. Wzielam jedna niezapominajke ze soba w dalsza podroz.
Ale czasami zastanawiam sie do kogo nalezala ta druga :-k
Moja oprawiona wisi na scianie by przpominac mi ze wszechswiat jest pelen cudownych kwiatow
senna
chce sie obudzic
 
Imię: DOROTA
Posty: 4
Dołączył(a): 05 cze 2012, 20:35
Droga życia: 1
Typ: podroznik
Zodiak: koziorozec

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości