Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Jak się budzicie?

Post 06 cze 2012, 21:52

witam.
Mam pytanie do osób które potrafią świadomie śnic.
Mam problem z wybudzaniem sie po swiad.snie. Nie moge sie na tyle skupic by sie sam obudzic. Na razie budzi mnie dziewczyna spiaca obok. Jestem w stanie jedynie wydawac dzwieki cos w stylu mruczenia, staram sie to robic tak glosno jak tylko moge by ja obudzic. Czasami jeszcze udaje mi sie rozbujac moje cialo. Spie na plecach bo tylko tak moge swiadomie zasnac.
Kiedy nie moge sie wybudzic czuje straszny niepokoj. Teraz jestem zmuszony spac troche sam i boje sie, ze bedzie ciezko sie obudzic.
Jak wy sie budzicie? Chodzi mi tu o w pelni swiadome wybudzenia. Prosze o jakies rady.
pk.
lisekpk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 06 cze 2012, 21:25

Re: Jak się budzicie?

Post 07 cze 2012, 00:45

nerki hormony elektrolity cukier.
ja bym to typował jako zaburzone choć bez skanu.

od pewnych rzeczy są lekarze.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: Jak się budzicie?

Post 07 cze 2012, 13:06

Ja się nie budzę tylko "przechodzę".
Wybudzenie w moim przypadku oznacza odzyskanie świadomości, a to ma się nijak do świadomego snu. Może twój problem tkwi w tym że nie do końca albo w ogóle jesteś świadomy. To może być też sen o świadomym śnie. Taki zaplanowany scenariusz twojej podświadomości. Czasami bywa przekonujący :D
Avatar użytkownikaHoso Mężczyzna
 
Imię: Krystian
Posty: 5
Dołączył(a): 07 cze 2012, 12:52
Zodiak: Taurus

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron