Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Cześć

Prosiłbym o interpretacje snu który opisze poniżej

29.03.2012 godzina 22 : 23

Ide spać , zasypiam jestem we śnie sen toczy się nieświadomie nie odczuwam w nim mojej świadmości obserwuje go nagle , nagle pojawia się dzwięk i jestem w w pokoju z osobami na ktore nie moge spojrzeć hmmm albo nie mogłem tego zrobić lub w tym momencie było to mało istotne ponieważ w pokoju przebywała osoba która była bardzo uszkodzona energetycznie lub naładowana zła energia , przyblokowana i ostatnia osoba miałem wrażenie jakby była bardzo zła nie wiem czemu skojarzylo mi sie we śnie ze była opentana co wydało mi sie dziwne gdyż mało co w to wierze , nie zmienia to fakt ze jak do niej podeszliśmy udało sie jej wzbudzić we mnie strach.Wszystko byłoby okey gdyby nie fakt ze osob było około 4-5 i tyle samo było pokoi , dziwniejsze jest to że po skończonym że tak to nazwe "leczeniu osoby" budziłem się a gdy zasypiałem ponownie wracałem do snu z którego sie wybudziłem w tym samym pokoju i nagle znów pojawiał sie jakby nawigator co lokalizował miejsce i sie tam przenosiliśmy , robilismy to ja się budziłem i znowu gdy zasnąłem wracałem do snu z którego co się dopiero wybudziłem. Ostatnia postatac istota osoba nie wiem jak to nazwać lekko mnie wystraszyła i po skonczonym z nia seansie nie wrocilem juz do tego snu , była godzina 2 :00 gdy spojrzałem na zegarek , po czym miałem dziwne wrazenie ze ktoś jest w moim pokoju bylo to wyczuwalne , zignorowałem to i poszedłem spać.

reasumując:

-zasypiam jestem z kims w pokoju w którym jest osoba która "leczymy" , po zakonczeniu budze sie

-zasypiam ponownie jestem w tym samym pokoju co skończylismy "leczyć" , nagle
przenosimy sie do innego pokoju , gdzie też leczymy i znów sie budze.

-znów zasypiam i sytuacja sie powtarza lecz znów inny pokój i inna osoba

-sen powtarza sie od 22 :23 do 2:00 około 4-5 razy
NeverMind13
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, 18:10
Powiedziałbym, że to nie sen czysto symboliczny, a dość dobry opis wydarzeń na planie astralnym.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Hmm przewaznie w projekcji astralnej nie odczuwam uczucia strachu czy lęku wręcz przeciwnie , nie mogłem też spojrzeć na osoby ze mna bedące to dziwne bo one sie pojawiaja od kilkunastu lat no i nie wiem jaki był cel leczenia Tych ludzi...
NeverMind13
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, 18:10

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron