Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Istotny sen?

Post 22 kwi 2012, 12:16

Znajduję się w trudnej sytuacji emocjonalnej ponieważ związek na którym bardzo mi zależało już jakiś czas temu rozszedł się,rozpłynął... Wciąż żywię uczucia do tej osoby i mam nadzieję, że wrócimy do siebie

Zastanawiam się czy dwa, krótkie, dziwne sny które ostatnio mi się śniły mówią coś o tej sprawie:

W pierwszym śnie byłam w jakiejś nieznanej mi wsi. Idąc środkiem gruntówki spotkałam Katarzynę Figurę (w pierwszym momencie myślałam że to Beata Kozidrak). Spytała mnie o drogę - niezbyt dokładnie, ale wytłumaczyłam jej. Byłam zła bo ani stąd nie pochodziłam, ani nie wyglądałam na miejscową i w dodatku jestem bardzo związana z dużym miastem w którym mieszkam.

W drugim śnie siedziałam razem z moją polonistką przy biurku, jednak nie widziałam jej - widziałam jedynie bardzo wyraźnie kartkę z tabelą i ocenami. Nauczycielka wychwalała mnie za moje wyniki, za mój niezwykle szybki postęp. Wynik z matury miałam najwyższy za całej klasy, wynosił ok. 95%. Oprócz tego miałam dużo piątek i czwórek+. Co dziwne, obok ocen wypisane były wyniki procentowe wynoszące ok. 60% co stanowi dużo za mało jak na takie dobre oceny.

Proszę o interpretacje, czekam na odpowiedź :)
Ethelyn
 
Imię: Ethelyn
Posty: 1
Dołączył(a): 22 kwi 2012, 10:02
Droga życia: 7
Zodiak: waga

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron