Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Technologia Energetyczna

Post 18 kwi 2012, 11:21

Materialistycznie nastawiony światopogląd tworzy takie społeczeństwo i technologię. Pogląd, a w następnej kolejności - percepcja i społeczeństwo kierujące się w stronę energii, stworzy technologię opartą na zasadach działania energii. Oczywiście, są ważniejsze rzeczy niż technologia, która powinna służyć człowiekowi i planecie.

Może kogoś zainteresuje ten fragment z książki Dolores Cannon ("Legacy from the stars"), dotyczący kryształu jako struktury akumulującej energię:


D: Co się stanie, gdy dotkniesz obiektu?
P: Zaraz zobaczę. (Długa pauza.) Chyba zawiera wszystko, co chciałabyś wiedzieć.
D: To bank informacji?
P: Jak ściany tunelu. Tam też były zgromadzone informacje. Ale tutaj jest - to chyba zbyt niesamowite - wszystko, absolutnie każda informacja, o której ludzie myślą w kategoriach "wiedzy". Tu zgromadzone są wszystkie myśli; każda zaistniała myśl.
D: Kiedy powiedziałaś, że obiekt produkuje energie, to sądziłam, że wykorzystuje sie ją do zasilania, do napędu na przykład.
P: Nie, to nie jest energia zasilająca. To energia potencjalna. Jest pobierana w razie potrzeby. Co mnie zadziwia, to... ona może służyć do wielu celów. W zależności od potrzeb, obiekt może dostarczyć każdego rodzaju mocy. Może być zwykłym źródłem energii albo dostarczyć energii kosmicznej. Może nawet wytworzyć energię elektryczną zaspokajającą potrzeby całej planety.
D: I dotykiem możesz uzyskać tę moc? Dotykając obiekt?
P: Tak, ponieważ myśl ma określone wibracje. Nie wiem, jak to działa. Ale intencje określające twoje myśli wpływają na twoje wibracje, które z kolei odzwierciedlają twoje potrzeby. Jeśli potrzebuję energii elektrycznej, (z zaskoczeniem) mogę ją dostać.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Technologia Energetyczna

Post 18 kwi 2012, 11:46

Enlil, napisz wiecej o krysztalach, prosze, zalegly mi sie w splocie slonecznym. Na razie doszlam do nitek krystalicznych. W necie to wszystko jest tak wymieszane...
A ktos slyszal cos o cymantyce? To sie laczy, krysztaly powstaja z wibracji
Ayalen
 

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron