- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Serdecznie Witam

Post 05 kwi 2012, 00:20

Bardzo Serdecznie Witam Wszystkich na forum! :)
Na forum weszłam z ciekawości, chciałam zobaczyć jak to tutaj u Was jest, ale mi się spodobało - panuje miła atmosfera i da się zauważyć życzliwych ludzi, więc postanowiłam zostać na dłużej :) Mam nadzieje, że mój czas spędzony tutaj będzie czasem przyjemnym :)

Co do mojej osoby, to mam dwadzieścia parę lat, duże poczucie humoru i stertę marzeń do spełnienia :o Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Od kilkunastu lat interesuję się ezoteryką, na początku wkraczałam w ten temat dość niepewnie, z obawami i malutką wiedzą, ale po upływie lat wszystko się zmieniło :) Na chwilę obecną dość szeroko zajmuję się Kartami Anielskimi oraz Kartami Klasycznymi. Numerologia jest mi również bliska, wykonuję interpretację daty urodzenia. Runami też się zajmowałam, ale to zainteresowanie nie przetrwało i niestety odstawiłam je na bok :? Ogólnie rzecz mówiąc ezoteryka jest mi bardzo bliska :), ale dopiero w tym roku poczułam potrzebę, dzielenia się moją wiedzą oraz pomoc innym ludziom. Jeśli będę mogła, to postaram się pomóc potrzebującym :) Wszystkich Cieplutko Pozdrawiam :) :)
Avatar użytkownikaIrisa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 23:44

Re: Serdecznie Witam

Post 05 kwi 2012, 15:25

Witaj Slonko. Czuj sie tu dobrze:). Swiat...swiat nie jest ani jasny ani ciemny. To my go malujemy, kazdy swoj kawalek ukladanki zwanej zyciem. Strasznie mnie korci zeby przeleciec sie do Ciebie na pw.7:p
Ayalen
 

Re: Serdecznie Witam

Post 05 kwi 2012, 23:18

Ayalen napisał(a):Witaj Slonko. Czuj sie tu dobrze:). Swiat...swiat nie jest ani jasny ani ciemny. To my go malujemy, kazdy swoj kawalek ukladanki zwanej zyciem. Strasznie mnie korci zeby przeleciec sie do Ciebie na pw.7:p


Witaj:) Masz rację, w końcu mamy wolną wolę ;) skoro strasznie Cię korci, to zapraszam ;p
Avatar użytkownikaIrisa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 23:44

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron