Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Pytania i problemy ze snami

Post 06 lut 2012, 12:39

Mam problem, mianowicie mialem chyba wiadomy sen ale niewiem. Bo nie mialem takiej pelnej swiadomosci i to latanie co chcialem robic bylo dretwe, urywane bez podmuchu wiatru bardziej jak teleportacja.. Zastanawiam sie czy to poprostu nie byl sen o swiadomym snieniu. Drugi problem to taki ze ostatnio niemoge zapamietac snow . wczesniej bylo to dla mnie proste i zapamietywalem sny bardzo szczegolowo(pottrafilem zapisac 2 strony w dzieniku teraz to najwyzej 5 linijek). Ostanio mam tak, zapamietuje tylko jakby krotkie sny i bardzo ogolnie oraz zdarzaja mi sie na 2 dni bez zapamietanego snu. Ten chyba swiadomy sen byl spowodowany nagraniem. Nagranie idze tak: teraz snisz, to jest sen, zrob test rzeczywistosci, lataj, sproboj oddychac przez zatkany nos, przelacz swiatlo , to jest sen itp.
Podajcie mi moze jakies inne techniki na zapietywanie snow oprocz dzienika i afirmacji bo obie te metody stosuje- dzienik reguralnie a afirmacje rzadziej.
kuba7575
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sty 2012, 17:21

Re: Pytania i problemy ze snami

Post 06 lut 2012, 15:02

To jest twój wielki, palący, egzystencjalny problem? : )))

Nie umiesz żyć bez nieustannego powtarzania?
Musisz robić w kółko to samo?
Życie dało ci posmakować czegoś, a teraz daje szansę spróbować czegoś innego.

To nie jest problem!

To możliwość doświadczenia jak wiele możesz w życiu!
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Pytania i problemy ze snami

Post 12 lut 2012, 18:03

Agata (28l )Ja mam pytanko czy można jakoś się pozbyć tego paraliżu sennego bo jest to dla mnie trochę uciążliwe i jak mi się zdarza to przez 4 dni do siebie dochodzę ze strachem że jak tylko zasne to będzie to samo , śpie porzy włączonym świetle lub telewizji bo w tedy nie widzę postaci ani pająków ani nic dziwnego.... . Teraz mam to głęboko w .... ale jak mi się zdarzy znowu i będę wszystko widzieć słyszeć ale nie móc się ruszyć a nie daj boże widzieć pająki czy postacie to sfiksuje. Ja tego nie chcę już przechodzić w przyszłości samo przyszło i nie ch sobie pójdzie już lepiej było jak lunatykowałam bo pamiętam dużo z tego mimo to że robiłąm dziwne rzeczy ale przynajmniej się z tego śmiałam a tu czuje tylko strach i nie moc. BŁAGAM POMÓŻCIE MI SIĘ TEGO POZBYĆ
agatusia000
paraliż senny
 
Imię: Agata
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sty 2012, 11:07
Droga życia: 6
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości