Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Anunnaki- poziom extreme;)

Post 27 sty 2012, 19:51

znalazlem cos po prostu hardkorowego w necie na temat gadow tu jest druga czesc:

http://www.youtube.com/watch?v=6dlRvhYe ... 7jijX-RvAw

Pierwsza ukazuje tylko foty, ktore tez warto zobaczyc

pzdro :D
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 00:23

Boże. xDDD
Załamuje mnie to.
Tak.
Jestem załamany.
Ja lubię bajki z morałem.
A ta jest pozbawiona nawet tego.
To jest absurdalne. xDDD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 00:44

Ale nie? Ale czaisz wyobraźnie gościa, który to stworzył? Niebywałe. A teraz spróbuj wyobrazić sobie Ty co, jeśli to prawda.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 00:48

http://www.youtube.com/watch?v=LsMyS_Um ... re=related

Tu jest trochę bardziej ogarnięty przekaz :)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 01:02

I ja tu mam pytanie do Easy'ego jeśli będzie przeglądał ten temat. Idąc zasadą zdrowomyślenia, jak mam spełnić warunek "doświadczenia" czegoś w kontekście historii, danych historycznych?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 01:24

BobBlunt napisał(a):Ale nie? Ale czaisz wyobraźnie gościa, który to stworzył? Niebywałe. A teraz spróbuj wyobrazić sobie Ty co, jeśli to prawda.


Jaki ma to wypływ na Życie Teraz?
Żaden.
Najmniejszy.
Imponujący trip poprzez Abstrakt Potencjału.
Pewien stan Uważności, gdy dajesz się ponieść umysłowi.
Tworzysz urojony stan braku kontroli będący kontrolą całkowitą.
Tworzysz w sobie odrębny koncepcyjny byt w nieświadomym stanie.
Albo 3 byty.
Albo 100!
Wszystkie są odrębne od siebie wzajemnie i ciebie.
Widzisz, doświadczasz, smakujesz urojonej rzeczywistości poprzez nich.
Zapadasz w kontrolowany sen na jawie.
I doświadczasz Abstraktu.
Czegoś urojonego, lecz uczucia, wrażenia otaczane są prawie całkowitym zaufaniem.
Widzisz, zdarzenia, poprzez wiele odrębnych jednostek.
Widzisz myśli jakie myśli każda osoba, czujesz to co oni czują.
Wielka elastyczność.
LD na jawie.
Nie dzieje się na zewnątrz.
Tutaj w pełni świadomy robię swoje rzeczy.
Ale jakby we mnie, rodzą się i umierają wszechświaty.
Dla doświadczającego ma to znaczenie.
Dla nikogo innego.
Raz jak byłem na papierosie to spędziłem kilka lat będąc kilkoma postaciami w bardzo podobnej rzeczywistości.
Patrząc przed okienko świadomy wszystkiego co mnie otacza czułem w środku jak mijają dni, czułem percepcje każdej osoby.
Czułem każdy ich ruch, widziałem jak wpadają na siebie.
Jak dążą do konkretnego celu.
Wszystko namacalne, lecz w świadomości całkowitej nieprawdziwości.
Ale z pozwoleniem czuć wszelkie sensacje, uczucia w sobie.

Umysł używany świadomie to coś nieprawdopodobnego.
Żyć życia, doświadczać i uczyć się na podstawie urojonych rzeczywistości i czasów.
To jest ku**a coś!

Baja o jaszczurkach powstała właśnie na takiej wycieczce.
Skąd wiemy, że nie jesteśmy urojonymi kreacjami innego bytu zdolnego przemierzać Potencjał Abstraktu? : )))
To jest ku**a pytanie!

Wszystkie osoby powstające w mojej Jaźni nie wiedzą, że jestem.
Stwarzam ich i widzę wszystko przez nich.
Oni nie są świadomi.
Robią rzeczy.
Ale następnym razem...
Zrobię jednego świadomego.

Zobaczymy co się stanie. ^ ^
Co się dzieje gdy twór jest świadomy stwórcy?
Co się stanie?

Obstawiacie?
Słucham propozycji. : )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 11:04

A wiec jestesmy po prostu urojeniem. Czyli kiedys nas nie bylo, a po jakims czasie wylonilismy sie doslownie z jakies bajki :) A juz zaczynalem wierzyc, ze zycie ma sens;)
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 11:22

Sinbard napisał(a):Boże. xDDD
Załamuje mnie to.
Tak.
Jestem załamany.

Niepotrzebnie. To tylko informacja, nie ma potrzeby traktować jej osobiście. ;) Co więcej, fakty są tu dostosowywane raczej do z góry powziętej teorii, i niekoniecznie odpowiadają prawdzie. :P
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 28 sty 2012, 12:25

Krzyzak napisał(a):A wiec jestesmy po prostu urojeniem. Czyli kiedys nas nie bylo, a po jakims czasie wylonilismy sie doslownie z jakies bajki :) A juz zaczynalem wierzyc, ze zycie ma sens;)


Kto ci takie bzdury opowiedział? xDDD

Nie możesz stwierdzić czym jesteś.
Nie możesz być ani urojony, ani poznany.
Nawet sam dla siebie.
Bo narzędzie poznania - Umysł - wyłącza się w wyższych stanach egzystencji.
Wyższych w logicznym znaczeniu.
A Rzeczywistość ma mało z logiki.
Rzeczywistość jest abstrakcyjna.
Tylko jej "powierzchnia" jest logiczna.
Cały rdzeń, całe jądro egzystencji nie jest logiczne.
Bo nie jest konsekwentne.
I dlatego, że nie ma wewnątrz żadnych szal wagi - nic nie musi się równoważyć.
Dlatego naturą każdego zjawisku jest Absolutna Równowaga.
Bo Wnętrze jest logicznie Puste.
Nie ma podmiotowego spektrum.
Nie jest czymś policzalnym ani niepoliczalnym.
Jest sferą POZA.
Poza Logiką.
Skoro nie jest namacalne, zawiera w sobie wszystkie stany i kombinacje tych stanów na raz.
Jednocześnie w każdym kwancie sekundy.
Jak to objąć logiką?
Nie można.
Dlatego wnętrze poznać można tylko w stanie nie-umysłu.
Wejść można bez wierzeń, wiedzy i przywiązań.
Ale dla większości jest to jedyne Życie jakie znają.
Poznają świat poprzez zmysły, mowę, logikę.
Ale to co widać na zewnątrz to nie wiem czy jest nawet 1%.
99% rzeczywistości jest Abstrakcyjna.
Jest Duchowa.
Jak można znaleźć Boga w tym 1%???
Bóg to 100%.
Ludzie trzymający się 1% dostają szału, zwracają się do ezoteryki do tych 99% i dalej dostają szału.
Bo ten 1% ma wystarczająco mocy aby skopać po dupie kogoś kto porzucił świat fizyczny.
Ani materialista, ani spiritualista.
Unia.
Egzystencja Totalna.
Poza wyborem.
Poza podziałem.
Poza skrajnościami.

Jednoczesne działanie na dwóch planach. : )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 02 lut 2012, 09:35

wowow, mega filmiki :)

ja wynalazłem ciekawe channelingi kasjopejan..

http://kasjo.net/fala3.htm
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 02 lut 2012, 16:22

BobBlunt napisał(a):I ja tu mam pytanie do Easy'ego jeśli będzie przeglądał ten temat. Idąc zasadą zdrowomyślenia, jak mam spełnić warunek "doświadczenia" czegoś w kontekście historii, danych historycznych?
Zajrzałem do tematu i skoro przywołałeś mnie do tablicy zerknąłem na ten film. Obejrzałem 25% tych bzdur i wyłłaczyłem , szkoda mi transferu , który mam ograniczony > Autorzy filmu mieszają wszystko ze wszystkim - Wedy i pojazdy Vimany to nasze- Słowiańskie pojazdy i przekazy a nie żadnych annunaki . Owszem , Wedy sporo piszą o razmaitych zdarzeniach . Nibiru pojawia się w poblizu co jakis czas a walka z reptilami trwa od dawien dawna . jeden z księżyców ziemi ( były 3 ) został zniszczony przez Tarcha Darzboga ( stąd pradawna Tartaria ) wraz z koszczejami ( książętami mroku ) po raz kolejny planującymi najaz na ziemię . Ziemia wtedy została ocalona ale zapłaciła za to ochłodzeniem klimatu na długie setki lat . W dziale Słowiańskie juest fragment Wed na ten temat zniszczenia księżyca

WYGLĄD ZIEMI

Zgodnie z zapisami runicznymi 300000 lat wstecz zewnętrzny wygląd Ziemi był zupełnie inny. Pustynia Sahara była morzem. Ocean Indyjski był lądem, tam znajdował się kontynent " Mu ". Cieśniny Gibraltarskiej nie było. Na równinie Ruskiej gdzie dziś leży Moskwa było morze. Na terytorium Omska znajdowała się wielka wyspa "Bujan".
Świętą Krainę Darię wiązał ze stałym lądem przesmyk górski - góry Rypejskie ( Uralskie). Rzeka Wołga wpadała do morza Czarnego . Półwysep Sachalin, Korea a także wyspy Japońskie nie istniały. . Było tam przedłużenie kontynentu Euroazjatyckiego .

RÓŻNI LUDZIE

Ziemię Midgard zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach . Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków , którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu - gwiezdnych systemów, konkretnie z rejonu Wielkiej Rasy - ludzie białoskórzy , z rejonu ( gwiazdozbioru ) Wielkiego smoka - ludzie żółtoskórzy , z systemu Ognistego Węża -kolor skóry czerwony , z systemu Mrocznej Otchłani - ludzie czarnoskórzy oraz z obszarów Piekielnego Świata - szaroskórzy zwani cudzoziemcami.
Sojusznikami białej Rasy w bitwie z siłami mroku byli ludzie z systemu wielkiego Smoka . Rusicze zalecili im by osiedlili się na Ziemi wydzielając im miejsce na południuowym wschodzie , tam gdzie wschodzi Słońce - Jariło . jest to teren współczesnych Chin.
Drugi sojusznik Rodów wielkiej rasy to ludzie ze skórą koloru świętego ognia ( czerwonoskórzy) z kosmicznej przestrzeni Ognistego Smoka . Dla nich Rusicze wyznaczyli mijsce na ziemiach znajdujących się na oceanie Atlantyckim. Po przyjściem do nich Rodów wielkiej Rasy na czele z wielkim wodzem "Antem" ziemia ta została nazwana "Ant- land" czyli Ziemia Antów. Starożytni Grecy nazywali ją Atlantydą . Na ziemi tej wielki wódz zbudował świątynię Boga z Trójębem, Boga mórz i oceanów ( boga Nija ) , który posyłał im niezmierzone dary i zabezpieczał tę ziemię przed wpływami zła. Po zniszczeniu Antlany ludzi sprawiedliwych i prawych o ogniowym kolorze skóry - " siła Niebiańska " ( Vaitmara ) przeniosła na wschód na bezkresne ziemie leżące tam gdzie zachodzi Słońce - Jariło (kontynent Amerykański ) . Tak też ludzie o kolorze świetego ognia pojawili sie na kontynencie amerykańskim niosąc ze soba nie tylko oznaki zmieszania z białą Rasą lecz także przejmując od nich dziedzictwo kulturowe.
Ludzie ze skórą koloru mroku przybyli z obszaru mrocznej pustki. W dawnych czasach zasięg wielkiego kraju ludzi czarnoskórych obejmował nie tylko kontynent Afryki i południowej Ameryki lecz również część Indostanu. Indyjskie plemiona Drawidów i Nagów należały do narodów negroidalnych i czcili boginię "Kali- Ma" - boginię czarnej materii. Nasi Przodkowie darowali im Wedy - święte teksty dziś znane jako Wedy Indyjskie (Hinduizm) . Poznawszy podstawowe prawa Niebios takie jak prawa karmy , inkarnacji , reinkarnacji i inne odwrócili się oni od niewłasciwych działań - nie czynią już krwawych ofiar z ludzi na cześć bogini Kali- Ma i czarnych smoków.
Na Ziemi Midgard żyli też ludzie z zielonym kolorem skóry - zielonoskórzy - ziemnowodni, ludzie amfibie . Żyli oni w kraju Alanka, Sri Lanka . Wcześniej znajdował się tam kontynent " Mu" na oceanie Marjennym ( Indyjskim ) , który nasi Przodkowie nazywali RAMTHA. Ten kontynent skrył się pod wodą tak samo jak i Atlan. Ludzie ci mieli skrzelową strukturę płuc i mogli żyć zarówno na lądzie jak i w wodzie. Zajmowali sie oni bardzo długo inżynierią genetyczną i prowadzili eksperymenty polegające na krzyżowaniu ludzi i zwierząt. Trwało to bardzo długo. W rezultacie tych eksperymentów wiele rodzajów tych krzyżówek przeżyło i nazywane są " nieżit" . Zewnętrznie wyglądają jak ludzie ale w rzeczywistości są to " niezity". Na oko są to normalni ludzie lecz wewnętrznie są to "nieżity" i równocześnie "nie-ludzie".
Wrogiem wielkiej Rasy i innych ludzi na Ziemi Midgard są przedstawiciele świata Piekieł potajemnie przenikający na Ziemię Midgard dlatego terytorium ich zamieszkania nie jest określone. Przedstawiciele światów ciemności przybyli na Ziemię Midgard jako statni z galaktycznego wschodu z Ziemi "Edem"(lub Edjem- przyp.tłum.) i "Nod". Zajęli oni wolne ziemie na Sri Lance i innych kontynentach . W tym też rejonie leży współcześnie miasto "Edjem".
Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami:" Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz są dwupłciowi ( początkowo) , mogli być kobietą i mężczyzną ( hermafrodyci u których w zależności od faz księżyca zmienia sie orientacja seksualna ) . Posiadają połaczony system genetyczny . Początkowo zaczęli sie krzyżować z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej. Cudzoziemcy podporządkowują się Koszczejom- książętom mroku, którzy wykorzystują ich w swoich celach . Niosą oni inny genotym i inną strukturę .
Mogą oni " irinirować" się między sobą , między ludźmi i miedzy zwierzętami. ( "irinirować"- jednoczyć się , zlewać , mieszać się nie tylko na poziomie fizycznym i genetycznym lecz także na bardziej subtelnych poziomach ). Mieszając się z innymi ludźmi przyjmują oni zewnętrzną budowę danego narodu lecz psychostruktura pozostaje hermafrodytyczna bez ducha Bożego i sumienia. Twarze swoje podkolorowują sztucznie aby sie upodobnić do ludzkich potomków .Nigdy też nie zdejmują odzienia przy ludziach . Tworzą wszeklei możliwe kłamliwe kulty religijne i specjalnie starają się zniszczyć lub oczernić kult Boga Pieruna. łakomi są na wszystko co cudze i nie należące do nich. Wszystkie ich mysli są wyłacznie o władzy.
celem cudzoziemców jest naruszyć harmonię istniejącą w świecie Jasności i unicestwić potomków Niebiańskiego Rodu i wielkiej Rasy ponieważ tylko oni moga stawić konktretny opór Piekielnym siłom. Chcą oni zgubić duszę białych ludzi aby nie trafili oni do Niebiańskiego "Asgard " i stali się wiecznymi tułaczami w bezkresnej ciemności.
Za pomocą kłamstwa i wielkich pochlebstw zyskują zaufanie mieszkańców a gdy je uzyskają zaczynają sie uczyć ich pradawnego dziedzictwa. Gdy poznają wszystko co sie da z dawnej wiedzy zaczynają wszystko tłumaczyć na swoją korzyść. Objawiają samych siebie bożymi posłańcami lecz światu przynoszą tylko konflikty i wojny. Używając chytrości i przewrotnych działań odwodzą młodzież od mądrości i przyuczają ich do życia w bezczynności i hulankach oraz w pogardzie dla ojcowskich tradycji. Młodzi nie uczą się o czci i prawdzie niebiańskiej gdyż w sercach ich brak sumienia.
Kłamstwem i nienależnymi pochwałami zagarną oni wiele krajów Ziemi Midgard lecz zostaną zwyciężeni i zesłani do kraju gór zbudowanych rekami ( Egipt) gdzie zamieszkiwać będą ludzie o skórze koloru mroku i potomkowie Niebiańskiego Rodu. Ludzie zaczną uczyć ich pracy aby mogli oni sami wykarmić swoje dzieci ... Lecz niechęć do pracy zjednoczy cudzoziemców i opuszczą oni kraj gór ręką stworzonych i rozsieją sie po wszystkich krajach Ziemi Midgard . Miliony istnień pochłoną bezmyślne wojny za sprawą i dla korzyści cudzoziemców , gdyż im więcej będzie wojen i śmierci , tym większe bogactwa posiądą posłańcy świata mroku. Ciemne siły dla osiągnięcia swoich celów zastosują także ogniowe grzyby , które śmierć przyniosą rosnąc na Ziemi Midgard. "

TRZY KSIĘŻYCE

Święte zapisy mówią o tym,że na początku w dawnych czasach Ziemia Midgard miała 2 księżyce. Mały księżyc "LELIA" z okresem okrążenia wokół Ziemi trwającym 7 dni i wielki księżyc "MIESIĄC" - okrążenie w 29,5 dnia. W czasie wielkiej ASSY pobliskie Ziemie nieopodal Ziemi Midgard zostały zniszczone przez siły ciemności. Planeta DEA - Ziemia DEA , zniszczona 5-ta planeta systemu Słońca -Jariło, dziś mamy resztki Ziemi - Dei w formie pasa asteroidów między orbitami "Ziemi-Orea" ( Mars) i "Ziemi-Pieruna " (Jupiter) .
Od tego czasu minęło 153368 lat. Siła Niebiańska ( Vaitmara ) przeniosła część ginącej społeczności ludzi czarnoskórych na Ziemię Midgard i rozmieszczono ich na kontynencie Afrykańskim, południowo Amerykańskim i na częściu Indostanu co odpowiadało ich klimatycznym warunkom na "Ziemi-Dea". Dla lepsze aklimatyzacji ludzi czarnoskórych Vaitmara przemieściła księżyc FATTA należący dawniej do zniszczonej "Ziemi-DEA " na naszą Ziemię -Midgard. Od tamtego czasu Ziemia Midgard miała 3 księżyce. Zdarzyło się to 142992 lata temu. księżyc FATTA miał wydzielona orbitę między drogami LELI i MIESIĄCA i krążył w cyklu 13 dniowym.

KSIĘŻYC LELIA

Pierwszy wielki potop miał miejsce jako rezultat zniszczenia księżyca LELIA- jednego z 3 księżyców krążących wokół Ziemi Midgard na którym zjednoczyli swoje siły Koszczeje -książeta Mroku aby wtargnąć na Ziemię .
Oto co mówią starożytne źródła o tych zdarzeniach :" ..........................

KSIĘŻYC LELIA

Pierwszy wielki potop miał miejsce jako rezultat zniszczenia księżyca LELIA- jednego z 3 księżyców krążących wokół Ziemi Midgard na którym zjednoczyli swoje siły Koszczeje -książeta Mroku aby wtargnąć na Ziemię .
Oto co mówią starożytne źródła o tych zdarzeniach :" Dzieci Wy moje ! Wiedzcie ,że Ziemia okrąża wokół Słońca lecz moje słowa niech nie ominą Was ! Pamiętajcie o dawnych wydarzeniach ! O wielkim potopie , który wygubił ludzi , o tym jak matka nasza Ziemia zalana została ogniem " ( Ruskie Wedy - pieśni ptaka Gamajun )
Wy na Midgardzie żyjecie spokojnie od najdawniejszych czasów gdy świat się ustabilizował ... pamiętając z Wed o czynach Tarha -Darzboga , gdy wstrząsnął twierdzą Koszczejów którzy znajdowali się na bliższym księżycu. Tarh nie pozwolił podstępnym Koszczejom zniszczyć Ziemi Midgard tak jak zniszczyli Deję . Ci Koszczeje - władcy szarych zginęli razem z księżycem lecz zapłaciła i Midgard za wolność " Darii ", którą przykrył wielki potop. Wody z księżyca ten potop spowodowały , spadły one na Ziemie z niebios wielka tęczą gdyż księżyc rozpadł się na części i prawem Swarożym spadł na Ziemię " ( Santii Wedy Pieruna ) . Na pamiątkę tego zdarzenia pojawił się szczególny obrzęd z głębokim sensem podczas wiosennego Słowano- Aryjskiego święta "Paschet". Rytuał ten jest znany wszystkim. Podczas święta Pashet (Paschy ) malowane jajka uderzają jedno o drugie sprawdzając czyje jajo jest mocniejsze. Rozbite jajko nazywano jajem Koszczejów czyli zniszczonym księżycem Lelią a całe jajko nazywano siłą Tarha Darzboga.
Po tym gdy na Ziemię Midgard spadły wody i odpryski zniszczonego księżyca Lelia zmienił się nie tylko zewnętrzny wygląd Ziemi ale i temperatura na jej powierzchni.

PRZESIEDLENIE RODÓW WIELKIEJ RASY

Ratunek od wielkiego potopu miał miejsce 111808 lat temu ( 109808 lat przed naszą erą) poprzez przesiedlenie rodów wielkiej Rasy z Darii na teren Rasjenii. Rasjenią nazywano teren kontynentu europejskiego na którym stopniowo rozprzestrzeniała się wielka Rasa po opuszczeniu Darii. PASHET- to wielkie święto na cześć ratunku przed potopem wielkiej Rasy . Pashet - oznacza drogę , którą wędrowali Bogowie.
Z ostatecznym przesiedleniem Rodów wielkiej Rasy na kontynent Euroazjatycki zaczął się drugi okres życia na Ziemi Midgard . Terytorium jakie zajmowali potomkowie wielkiej Rasy i Niebiańskiego Rodu nosiło nazwę Święta Rasjenia albo dużo później Wielka Rasjenia. Opanowanie Świętej Ziemi miało miejsce w czasach przedbiblijnych. Wtedy to Rody wielkiej Rasy przesiedliły się z północnej prarodziny .........
easy russian
 

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 02 lut 2012, 16:46

Easy a co z tym zdrowomyśleniem? Co z tym warunkiem doświadczenia czegoś na własnej skórze, jeśli chodzi o historię?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Anunnaki- poziom extreme;)

Post 02 lut 2012, 21:29

BobBlunt napisał(a):Easy a co z tym zdrowomyśleniem? Co z tym warunkiem doświadczenia czegoś na własnej skórze, jeśli chodzi o historię?

skoro mnie pytasz to odpowiadam za siebie .
Moje doświadczenie jest takie : około 20 lat dawałem sie uwodzić rozmaitym koncepcjom - może nie do końca ale żadna nie oferowała działającej W MOJEJ praktyce wiedzy . Zawsze był jakiś zgrzyt i coś co bywało z pozoru ..brakowało jakichś klocków do układanki mówiąc w skrócie . W takich momentach podaję link do bajki o małym niedźwiadku http://www.youtube.com/watch?v=8wAXSaCTbn4 http://www.youtube.com/watch?v=vzU0WTNg-ZQ który po długich poszukiwaniach zorientował sie ,że jest .....niedźwiadkiem . Co tu więcej dodawać ? Niedźwiadek zorientował się ,że smakuje mu miód a nie jakieś jedzenie świstaków - to jest własne doświadczeńie zawarte w genach . Odkryte dzięki tym poprzednim -pozornym błądzeniom. Chyba każdy musi przejść krótszą lub dłuższą taką drogę .
Znalazłem sobie zapiski starego niedźwiedzia i czytam - ot i wszystko . To co podaję w dziale " Słowiańskie ...." jest dobre dla niedźwiedzi . Wilki czy jelenie maja swoje instrukcje życia .
easy russian
 

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości