OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Czakry a OOBE

Post 31 sty 2012, 00:11

witam :)
Mam takie pytanie: czy otwierajac kolejne czakry, bedzie latwiej dokonywac oobe? zainteresowalam sie tematem czakr bardzo niedawno i nie jestem pewna jakie maja one znaczenie dla oobe. tzn, udalo mi sie obe az 1,5 raza xD a wczesniej nawet o tych czakrach nie slyszalam. ale ostatnio w ogole nie moge wyjsc, medytuje, probuje oczyszczac swoj umysl- choc nie jest to takie latwe podczas sesji :P ale nawet nie poczuje nic dziwnego tylko zasypiam zwyczajnie...
Avatar użytkownikaMimose91 Kobieta
 
Imię: Wioleta
Posty: 11
Dołączył(a): 08 lut 2011, 12:31
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Baran, Koza, Jeleń wg k. Majów

Re: Czakry a OOBE

Post 31 sty 2012, 04:47

Moim zdaniem czemu nie możesz wyjść?, sama podajesz odp: "ostatnio w ogole nie mogę wyjść". O czym myślisz, stanie się to. Oobe to nie jest takie proste, jedno pełne wyjście nie gwarantuje, że będziesz wychodzić coraz częściej. Najważniejsza jest wiara w to co się robi >> chęci >> koncentracja >> nie zasypianie. Ja jeszcze nigdy nie wyszedłem świadomie w ciała, ale codziennie wstaje jak teraz i próbuję. Jeśli zasypiasz, to może kładziesz się w zbyt wygodnej dla siebie pozycji? Liczenie bardzo pomaga aby nie zasnąć.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Czakry a OOBE

Post 02 lut 2012, 09:29

Jest łatwiej, stymulując korone od góry w doł, sam to zauważyłem - im więcej mamy energii tym łatwiej jest wyjść.
Oprócz tego cała procedura jaką opisał Bluncik :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Czakry a OOBE

Post 02 lut 2012, 12:29

Joe, wstaw jakieś "ćwiczenia" pomocne stymulowaniu czakr. Mi też się przydadzą :P
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron