Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Sen ze zmarłym bratem

Post 12 sty 2012, 00:04

Witam. Bardzo prosiłabym o interpretacje mojego snu.Sprawdzałam w sennikach ,ale wiadomo że to nie to samo.
Sen zaczął się,że byłam z rodzicami gdzieś na zagranicznych wakacjach.Basen,leżaki itp i wszędzie biegały świnki morskie.
Potem zobaczyłam ,że na jednym z leżaków leży mój brat (miałam świadomość,że jest żywy),usiadłam obok niego , jedliśmy frytki z mięsem i zastanawialiśmy się czy to mięso jest faktycznie z kurczaka czy z tych świnek morskich.
Nagle brat zabrał mi mięso i powiedział,że nie powinnam tego jeść niby w żartach.Dalej coś mówił do mnie,niestety nie pamiętam co. Wiem,że w myślach chciałam mu powiedzieć,że ma śliczne dzieci,ale coś mnie powstrzymało.
Z daleka widziałam swoich rodziców i uśmiechniętego, machającego do nas tate,który groził nam w żartach palcem o niezdrowe jedzenie.
Wiem,że dużo szczegółów,ale chciałam jak najwięcej :)
Z góry dziękuje.
Ina20
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sty 2012, 23:56

Re: Sen ze zmarłym bratem

Post 14 sty 2012, 16:52

Zgadzam się - sprawdzanie w sennikach to nie to samo.
Metoda inna, jednak efekt taki sam.
Nie oszukujmy się, nie wnikniemy w niczyją podświadomość za pomocą forum.
Interpretacje snów są rzeczą z góry skazaną na porażkę, gdyż chcemy by rozum wytłumaczył to, co mówi podświadomość.
Lecz rozum, umysł tego nie rozumie. Wizje senne przechodzą więc przez filtr, który pewne rzeczy wyłapie i nada im sens.
Jeśli dajesz swój sen innym, liczba przefiltrowań znacznie się zwiększy.
Nie zrozumiemy swoich snów, możemy je poczuć. Gdy poczujesz sens będzie to prawdą. Gdy jedynie zrozumiesz sens, nie dotknie to Twojej istoty. Zrozumiesz i zapomnisz. Natomiast gdy poczujesz, obleje Cię fala gorąca. Na poziomie umysłu nie musi się nic stać, ponieważ nie są to rzeczy przeznaczone dla niego.
Użyj serca, nie rozumu.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron