OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Jak zmotywować się do OOBE?

Post 22 sie 2011, 19:46

Nie iwem jak wy , ale lubię szybkie rezultaty , więc kożystam z metody 4+1 , ale szczerze to tylko raz (przy nastawianiu budzika kilkadziesią razy) Wstałam z łóżka , a nie spałam dalej...



Czy są jakieś sposoby którymi można się zmotywować do wstania? Bo na prawdę to jest gorsze od samego OOBE...(jak dla mnie)
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna
Powiedz sobie " A KUR*A TWOJA MAĆ, WSTAJE I CHU...." to pomoże. Obiecuje :)
Crowley Mężczyzna
 
Imię: Milosz
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sie 2011, 22:20
Droga życia: 8
Zodiak: byk
Ok spróbuję dzisiaj :D
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna
Tak. To jedena ze skuteczniejszych metod. I jakże genialna w swojej prostocie:p
Crowley Mężczyzna
 
Imię: Milosz
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sie 2011, 22:20
Droga życia: 8
Zodiak: byk
Dzięki! Wiesz jak podziałało...No może użyłam więcej słów ale to nic nie zmienia.Wstałam , może OOBE nie miałam ale doszłam do LD WILDem.
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna
Jeżeli potrzebujesz motywacji, motoru do działania żeby osiągnąć oddzielenie się od formy to znaczy, że Twoje pragnienie nie jest wystarczająco silne. Gdy pragnienie nie jest wystarczająco silne, wówczas proces oddzielenia nie nadejdzie.
Wiele osób nie potrafi prawdziwie pragnąć, są jedynie podekscytowani; ich ciekawość musi być podsycana, ponieważ w nich samych nie ma pragnienia, jest jedynie kaprys.
Kaprys ten nie pozwala na podejście do zagadnienia z uwagą, zaczynamy oczekiwać i skupiać się na efekcie. Mam na myśli sytuację w której leżysz, wyciszasz się, myślisz o oddzieleniu. Lecz oddzielenie nie jest metodą, jest efektem.
Nie możemy stojąc po jednej stronie mostu znaleźć się od razu po drugiej stronie. Musimy najpierw przejść całą odległość od punktu w którym się znajdujemy, do punktu po drugiej stronie mostu - a wtedy nastąpi oddzielenie (efekt).
Droga dla niektórych jest krótka, dla innych długa. Nie ma sensu zadawać na tym etapie pytań, choć na drodze od jednego punktu do drugiego zacznie się rodzić wiele pytań. Dlaczego?
Ponieważ włącza się nasz umysł. Nie będzie potrafił zrozumieć wielu rzeczy, więc będzie zasypywał Cię masą różnych pytań, wątpliwości. Lecz przejdź przez most z ciszą w sobie, nie reaguj na zaczepki umysłu; on ma na celu sprowadzenie Cię z powrotem do punktu początkowego - do fizycznej aktywności.
Uwolnij się od umysłu, przejdź przez most. Gdy pokonasz ostatni krok, znajdziesz się po drugiej stronie mostu, w innym wymiarze. Oddzielisz się.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron